Skocz do zawartości

Skate 3


Oldboy

Rekomendowane odpowiedzi

Kariera jak i zwykły freeskate na klasycznym poziome trudności niestety nie przynosi takiej radochy jak w dwójce... A Hardcore jest męczący, przynajmniej na początku. Obecnie mam mieszane uczucia. Chyba muszę pograć więcej, bo jak na razie prawie wcale nie czerpię przyjemności z tej części. Widocznie za dużo oczekiwałem.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Karierę w trybie hardcore już zakończyłem, niestety kilka zadań zostało i nijak nie mogę ich wykonać. Chyba trzeba będzie obniżyć poziom. Kariera skończona ale gram dalej, pora na chillout ;)

Ile trwa kariera w single player wzgledem poprzednich czesci?

 

Od kiedy zagralem na hardcore w demku juz wiem, ze do klasycznego trybu nie powroce, bo czulbym sie jak po przesiadce sie ze Skate na Tonego Hała.

Odnośnik do komentarza

(...) neo miało wieksze oczekiwania

recenzent z neo chyba pierwszy raz mial doczynienia z seria Skate ;)

jest nieprzecietnym i niepoprawnym ignorantem, tym bardziej, ze jest 'dziennikarzem'.

pamieta czasy THPS w jej swietnosci i chyba za bardzo za nimi teskni.

 

 

hehe mi się wydaję że takie czasy swietności są teraz właśnie dla Skate. Co do tony hawka to swoją świetność osiągnął w 2-3 części a spadł na psy po underground ..

Odnośnik do komentarza

Mam już Skate od Ultimy i na razie podoba mi się, zresztą jak każda część :) Mimo wszystko wkurza, że Black Box nie chciało się ruszyć dupy i zrobić lepszej grafiki, a nasz bohater dalej nic nie mówi. Za to miażdży intro (w szczególności scena z Greenpeacowcami) :)

 

EDIT: Jeszcze taka mała ciekawostka - EA kontynuuje swoją akcję z dawaniem kodów do nowych egzemplarzy gier i w Skate 3 mamy kod, bez którego nie skorzystamy z opcji ściągania i udostępniania replayów, skateparków itp.

Edytowane przez miki77
Odnośnik do komentarza

architektura tez jakas taka lepsza

 

Nie wiem, czy aby na pewno lepsza. Ciągle mam odczucie, że miejscówki są mdłe, takie jednorazowe. Na zasadzie: "przyjadę, zrobię trick(ew. zadanie) i odjadę". Nie potrafię przysiąść nad poszczególnym obszarem/spotem i katować go przez kilka godzin, jak było w przypadku Skate 2(np. Alphabet, Monster Clubhouse, Trainig Facility, nie wspominając o genialnym Community Center z pierwszej odsłony). Drażni mnie to, że wszystko jest takie super kolorowe, super otwarte i przystosowane do jazdy na desce. Brak mi odczucia płynącego z poprzedniej części, gdzie gracz nie był tolerancyjnie traktowany i wręcz trzeba było przystosować/poprawić sobie każde miejsce, tak by nadało się do jeżdżenia. Tutaj wystarczy nadusić jeden przycisk i od razu na ulicy robi się pusto, tłum gapiów ucieka w popłochu.

 

EDIT(po przejściu gry): Lokacje w tej grze to porażka ludzi, którzy je projektowali! Całkowity regres w stosunku do Skate 2. Jest pusto zupełnie jak w pierwszej części. Ciekawiej zaprojektowane są budynki/wieżowce w około których jeździmy, niestety same ulice świecą pustkami i brakiem pomysłu. Edytor skateparków jest dany chyba tylko po to, by samemu nadrobić braki twórców gry. Klimat jazdy na desce...? Brak. Idę grać w Skate 2.

Edytowane przez Humungatunga
Odnośnik do komentarza

coś w tym jest Humungatunga. Troche bardziej arcade'owo się zrobiło. /Ogółem drażni mnie grawitacja bez deski. Bo biegniesz jak torpeda, a skaczesz już w zwolnionym tempie. A tryb który polega na łamaniu się - beznadzieja. po Pierwszej czy drugiej misji po treningu gdzie trzeba "przefikołkować" (co tez wygląda marnie) na 10 różnych punktów dałem sobie spokój, w ogóle chyba oleję to.

no ale miasto na plus jak narazie, choć faktycznie ciut mocno przystosowane do jazdy na desce hehe.

Odnośnik do komentarza

we wszystkie poprzednie Skate'y gralem przynajmniej 2 dni przed premiera online. to jakby nie moj problem, ze sklep sprzedaje gre wczesniej niz jest data premiery.

pozatym premiera w USA byla wczoraj (11 maja)

 

Jeszcze taka mała ciekawostka - EA kontynuuje swoją akcję z dawaniem kodów do nowych egzemplarzy gier i w Skate 3 mamy kod, bez którego nie skorzystamy z opcji ściągania i udostępniania replayów, skateparków itp.

nie jest to wcale takie glupie.

jak ktos kupi uzywke (EA na tym nie zarabia) bedzie musial kupic DLC "Skate Share Pack".

moim zdaniem zmyslne.

Odnośnik do komentarza

E dobra sam se odpowiedzialem i online jeszcze nie działa więc nie ma połonczenia z serwerem przynajmniej jak ktoś chce film wrzucic, a co do rozgrywki to daje rade choć do końca sie nie zagłembiłem ale w trybie Hardcore gra błędów nie wybacza dlamnie jest to nowa miejscówka 2 nowe tricki i ta sama świetna gra nie spodziewałem sie niczego innego bo wyszedłby kolejny Tony Hawk ale prawda taka nie każdemu musi się podobać i jak ktoś to stwierdził na forum ze po skończeniu na hardcorze juz mu sie znudziła to cuż bywa ja dzis 30 min. poświeciłem na wrzucenie Darkslida na wysoka porencz z mega schodów i dla mnie to frajda. Ale cuż nie każdego idzie zadowolić. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Z cyklu "Narzekania Humuna":

 

1. Object Dropper.

Wydawało by się, że bardzo fajny patent, o wiele lepszy niż samodzielne układanie obiektów z którymi męczyliśmy się w Skate 2, jednakże jeśli po kilkuminutowej układance (która w obecnej formie daje więcej możliwości) jesteśmy zmuszeni grę wyłączyć, i nawet jeśli uda nam się ją zasejwować (chociaż takiej opcji nigdzie nie znalazłem, no chyba, że po wykonaniu zadania, bądź zmianie poziomu trudności), to przy ponownym włączeniu będziemy zmuszeni zacząć od nowa. Raz ustawione obiekty resetują się nawet po zrobieniu teleportu i powrocie w dane miejsce. Nie wspominam już nawet o ilości wyświetlanych klatek na sekundę, gdy zaśmiecimy otoczenie za bardzo. Czyste slow-motion. Czy nie lepiej było poustawiać, tak jak było to w S2, sporą ilość rurek, stolików itp.? Następnie dać możliwość ich przeniesienia/ustawienia za pomocą edytora, ale zostawić je na wybranym przez gracza miejscu po opcji save, bądź teleporcie?

 

2. Edytor Skateparków.

Podobnie jak w przypadku Object Droppera i za dużej ilości obiektów. Wystarczy wejść w którykolwiek z czterech Skateparków, które możemy dowolnie edytować, aby zobaczyć animację spadającą o kilkanaście klatek. Może tak dzieje się tylko w moim przypadku? Stary model konsoli? Wątpię, czekam na odpowiedź.

 

3. Zakończenie.

Marzy mi się teraz dodatek w postaci całego miasta San Vanelona z S2, tylko po to, by móc tam pojeździć w opcji Hardcore. Jestem jednak świadomy, że szczytem będzie, jeśli udostępnią nam choćby jedną dzielnicę. Na podobnej zasadzie jak 'Classic San Van' DLC. W kwestii samych miejscówek powtarzał się nie będę, Industrial District zdecydowanie najlepszy, ale i tak odstaje od poziomu całej poprzedniczki.

 

4. PS. Zastanawia mnie także, czy to jedynie ja jestem tak zdegustowany najnowszym Skate? Wiem, że są tu osoby, które S2 katowały zapewne o wiele bardziej i dłużej niż ja. Może jestem jakiś inny i tylko mnie boli granie w tą część... Nie czytałem recki w najnowszym neo, ale wcale się nie dziwię, że ta gra dostała około 7.

 

5. EDIT: Zapomniałem o ponarzekaniu na zadania, które są zaliczane nawet jeśli nie wykonamy dokładnie poleconej czynności(czyt. np. grinda). Niejednokrotnie wystarczy lekko musnąć ciałem rurkę i wyskakuje OWNED(i nie mówię tutaj o zdaniach w których mamy możliwość zaliczenia poprzez grind bądź gap)... A czy wspominałem o postaci układającej się niczym do wallride'a przy próbie wskoczenia na nieco wyższą rurkę/murek? Bądź też o tragicznym zjeżdżaniu po schodach, które znajdują się pod railem, na który nie uda nam się wskoczyć? Nie? no cóż...

Edytowane przez Humungatunga
Odnośnik do komentarza

nie skonczylem jeszcze S3, bo i czasu mam miej, i w przeciwnienstwie do niektorych musialem poczekac, az gra sie ukaze. celowo zwracam na to uwage, bo niektorzy nie beda miali szansy tego sprawdzic... pogralismy wczoraj troche online i to co prawda tylko pierwsze wrazenie, ale cos czuje, ze wlasnie tryb dla wielu graczy bedzie stanowic najwieksza sile Skate 3.

 

prawie kazde zadanie ktore pojawia sie w singlu mozna rozegrac online. czy to w cooperacji (chalange) czy jako pojedynek dwoch druzyn. a roznych trybow versus jest przynajmniej kilka, jesli nie kilkanascie. dolozcie do tego 4 osobowe teamy (przypadkowe, badz wasze stworzone).

niestety wczoraj jeszcze nie wszystko dzialalo, bo premiera gry jest dopiero dzis.

 

po skonczeniu dwukrotnie kariery w skate 2 spedzalem wiekszosc czasu grajac w freeride badz online zaliczajac chalenge (z innymi majac juz wszsytkie zaliczone). jakos nie interesowalo mnie wspolzawodnictwo, wiec ledwie mam lizniete. mam wrazenie, ze nowa odslona zmieni moje nastawienie.

 

a co do recki Neo. recenzent NA PEWNO nie mial okazji przetestwowac online. S3 ma swoje wady i nalecialosci starych czesci. i faktycznie moznaby sie doczepic ze moglby byc tylko dodatkiem do S2. ale tylko jesliby nie uwzgledniac gry w sieci. a to chyba akurat tu EA skupila cala swoja tworcza moc.

 

to tyle po PIERWSZEJ sesji online w Skate 3.

Odnośnik do komentarza

Pogralem kilka dni i moge tez cos wiecej o tytule napisac :turned:

 

Co wku.rwia?

Kariera - jest beznadziejna(cale prowadzenie teamu jakos do mnie nie przemawia - jade z nia tylko po to zeby odblokowac nowy stuff)

Miasto - nie zwiedzilem jeszcze calego,ale cos....tutaj.....nie pasuje.... :ninja: zdecydowanie najgorsze z wszystkich czesci

Czepiam sie ale wku.rwia mnie tez brak normalnego menu :teehee:

 

Co cieszy?

Poprawa animacji(ogolnie lekko podciagnieta oprawa)

Masa ciuchow(Shake Junt xD)

Andrew Reynolds,Lizard i Neckface

Dobry soundtrack (imo)

TRYB HARDCORE

 

Zadna kolejna czesc nie wywola u mnie takiego banana na mordzie jak podczas grania w czesc pierwsza,w sumie sam na to nigdy nie liczylem,chcialem tylko kosmetycznych zmian..ktore jakby nie patrzec dostalem

 

goooooooooooodbay hooooooooooorsesssssssssssssssss :laugh:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...