Skocz do zawartości

Skate 3


Oldboy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 miesięcy temu...

Miejmy tylko nadzieję, że seria Skate nie powtórzy losu gier z Tonym Hawkiem. Takie perełki jak THPS 2 i Skate 2 nie zdarzają się często i na pewno nie da się robić takich gier co roku. Oby twórcy gry nie nawsadzali do trzeciej części jakichś niepotrzebnych i dziwnych zmian, które grze nie wyjdą na dobre.

Odnośnik do komentarza

sobiscie od trojki oczekuje trybow ktore pojawily sie w odslonie drugiej. online activities rulez.

ale za to chetnie ujrze powrot sklepow na ulicach i edytora postaci z jedynki.

 

nie do konca jasny dla mnie jest przekaz wynikajacy z filmow odnosnie kariery.

bedzie mozna zaimportowac postac stworzona przez naszego ziomka, ale czy bedzie kariera co-op online?

 

- e d i t -

pod dwoma fotkami znajdziecie filmik.

http://skate.ea.com/blog.action?blogId=skate_blogFEB4-20100205121641005.xml

mam nadzieje, ze animacja pierwszego nieudanego tricku to ingame, a nie cgi :D

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza

na blogu pojawily sie odpowiedzi na pytania zwiazane z formowaniem druzyny i ogolnie gra druzynowa.

nadal dla mnie nie jest jasne jak bedzie wygladac kariera. a wy jak to interpretujecie?

 

a co do hardcore mode. wydaje mi sie, ze hardcore bedzie wygladac jak obecna gra w skate.

wczesniej cos wspominali, ze chca sprawic, zeby gra byla przystepniejsza. i chyba stworzyli easy mode.

When playing competitively online, if I'm playing in hardcore mode is the other person or team in the same difficulty?

- If you are doing something competitive, all players must be playing in the same mode. If you are playing co-op or Freeskate then no probs having everyone on a different mode. BTW...people that film on Easy will have a watermark attached to their clips.

przynajmniej ja tak to rozumiem.

Odnośnik do komentarza

Skoro hardcore będzie wyglądać jak obecne Skate, to co można w nim uprościć? Mam nadzieję, że ograniczą się tylko i wyłącznie do ułatwienia zadań (więcej czasu, mniej punktów do zdobycia, łatwiejsze gapy itd.) i nie spróbują mieszać w genialnym sterowaniu w jakiś sposób je upraszczając...

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie w jaki sposób na gałce będzie rozłożone wykonanie tych trików. Mam nadzieję, że oba będą nieco trudniejsze od np. 360/laser/hard flipa, bądź blunt/tali slide, gdyż w inny sposób wszyscy zaczną szpanować tylko tymi nowymi właśnie. Ciekawi mnie też co jeszcze dodadzą - Skate 2 w stosunku do poprzednika miało dużo bardziej rozbudowany wachlarz nowych możliwości. Mam nadzieję, że tutaj zobaczymy więcej niż jedynie dwa świeże triki.

Edytowane przez Humungatunga
Odnośnik do komentarza

przeczytalem na szybko preview oparty na wersji pre-alpha.

Skate 3 Hands-On Preview

 

cytuje odnosnie trickow

Darkslides are performed by either starting with a kick-flip or heel-flip and mid board spin, holding the right bumper or R1 will stop the rotation with the foot. Properly lined up, the darkslide is very satisfying.

 

The underflip is performed by an opposite kick-flip motion. It was a little difficult to catch when watching the animation because it?s really fast, but it is in the game proper.

Odnośnik do komentarza

Pojawił się filmik pokazujący nową lokację oraz kilka drobnych, jednakże fajnych momentów. Ruchy postaci wyglądają jeszcze bardziej naturalnie niż w S2... Chcę przynajmniej jakieś demo!

tak, tak! demo, demo demo.

tylko nie taki shit jak S2, ale zacne jak S bylo. przynajmniej te 30 min czlowiek mogl pokatac.

 

mnie sie marzyl powrot sklepow w starym stylu, ale nic z tego skoro bedziemy rozwijac wlasna firme skejtowa.

Odnośnik do komentarza

Co nie zmienia faktu, że nie będzie mogli zaopatrzać się w produkty innych firm ;). Oczywiście butów robić nie będziemy więc trzeba będzie je kupić. EA mówiło, że deski itd innych firm będzie można spokojnie kupować i na nich jeździć z tym, że nie będziemy mogli wybrać sobie sponsora.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...