Skocz do zawartości

Skate 3


Oldboy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ochotę ponownie kieruję w stronę Skejta tym razem trójki po singlu w dwójce myślałem że jestem naprawdę w tym dobry, a tu zonk multi rozczarowało i zniechęciło mnie totalnie gdy ujrzałem kolesia kręcącego takie tricki że bania nie mała, mało tego lądując za każdym razem na manualu :woot: WTF ? Jakim cudem ??? To jest nie wykonalne, rozumiem 2,3 razy pod rząd ...ale non top !!! Jak on to robił, nie mam zielonego pojęcia :sick: .

Jakieś wskazówki :potter: ?

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W Neo+ jest już recka - tylko 7/10. Na razie tylko przejrzałem, więc nie wiem dlaczego akurat tyle, ale widziałem jakieś porównanie DLC. Nowe miasto, tricki, stawianie na kooperację - to wszystko miałoby być w DLC? Chyba trochę przesadzili. Jak przeczytam całość to postaram się napisać o co dokładnie chodzi redaktorzynom z Neło.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj doładowałem sobie konto na xbl i chciałem wypróbować multi w skate 3 lecz niestety kiedy bym nie dołączył, czy to rano, w południe lub wieczorem to trafiam na ogromnego laga, nie da się grać. Czy wy też to zauważyliście czy może się coś z moim łączem sypie :confused: ?

Odnośnik do komentarza

dodaj do friendow to wieczorem pykniemy w demo we wlasnym gronie.

 

Na allegro można wyrwać za 129zł ciekawe ciekawe...

http://www.allegro.pl/item1031538847_skate_3_x360_premiera_gaames_w_wa.html

Swiat gier (tez wwa) sprzedaje za te sama kwote.

kupowalem od nich Skate 2 i mialem juz w srode (odbior osobisty).

Odnośnik do komentarza

kariera w trybie online, poprawione animacje trickow to tylko kosmetyka ;)

 

a grafika? odpowiem anegdota.

osoba ktore nie gra wogole, patrzy jak gram w Skate 3. pyta - grasz w Skate? odpowiadam twierdzaco. slysze w odpowiedzi - ale to chyba nie trojka, bo jakas taka biedniejsza grafika.

jak widac osoba spoza tematu zauwazyla roznice odrazu. a my? moze mamy juz za bardzo spaczone zmysly ;)

Odnośnik do komentarza

grafika jest w sumie blizniacza jak w skate 2. ale miasto jest takie bardziej kolorowe. Ogółem chyba wiele już nie da się wycisnąć z xboxa, a przeciez konsola ma nam sluzyc jeszcze conajmniej 2 lata, to może z najlepszym poczekają do skate 4:)

 

poza tematem, myśle że w tym roku xbox osiagnie max jezeli chodzi o grafe, o ile juz nie osiagnal w pewnych momentach b:bc2, ale co tam ja się znam

 

co do nowych patentów, dla mnie same pozytywy. neo miało wieksze oczekiwania

Odnośnik do komentarza

(...) neo miało wieksze oczekiwania

recenzent z neo chyba pierwszy raz mial doczynienia z seria Skate ;)

jest nieprzecietnym i niepoprawnym ignorantem, tym bardziej, ze jest 'dziennikarzem'.

pamieta czasy THPS w jej swietnosci i chyba za bardzo za nimi teskni.

 

ja wiem, ze jestem wielkim fanem serii, wiec napewno jestem nieco zaslepiony w osadach. ale tak ignoranckiej recenzji jak Skate 3 w nowym N+ to dwano nie czytalem. dobrze, ze czytalem w pociagu, bo mialem ochote zjechac autora na ich forum. pozniej mi przeszlo :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...