Skocz do zawartości

Skate 3


Oldboy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sratatata. Zdecydowanie Skate 1. Chocby ze wzgledu na tutoriale tlumaczace nowicjuszom krok po kroku o co chodzi jakby. A po skonczeniu jedynki zabrac sie za dwojke.

 

Ewentualnie może też poczekać do 11 maja, kiedy będzie premiera S3. W najnowszym

widać jeszcze bardziej rozbudowany tutorial. Wskaźnik wychylenia gałki podczas manuala lub robienia flipa jest genialnym pomysłem. Na pewno pomoże nowym. Nowe animacje upadków wyglądają świetnie. Nie mogę się już doczekać wypróbowania trybu hardcore.
Odnośnik do komentarza

2:57 czy tylko ja miałem nadzieje ze ta babka dostanie w głowę z niebieskiego laczka xD?

 

Fajny jest ten trick analizer i manual meter ale i tak w hardcore tego nie bedzie(mam nadzieje) bo odrazu odpalam na hardcore :D

 

Mimo faktu, że grający na poziomie hardcore ludzie i tak nie będą tego potrzebować, to moim zdaniem powinna być możliwość włączenia obu tych wskaźników w dowolnym momencie w grze. Sugeruję się tym, iż robiąc pauzę na 2:06 widać opcję "On Screen Help".

Edytowane przez Humungatunga
Odnośnik do komentarza

A ja mam nadzieje że nie schrzania tego jak to Neversoft zrobił z Tonym i nie będą dodawać co jakiś czas nowych trików do kolejnej części i wymyślać cudów na kiju i co najważniejsze o czym chyba nikt nie wspomniał żeby postarali się o mniej glichy jak to miało miejsce w przypadku S2. A co do trybu Hardcore ma to być wyzwanie dla weteranów i najlepszych i ludzi którzy nie boją się wyzwań :woot:. I mam nadzieje że tym razem DLC będą wnosiły troche więcej niż 4 achievementy i 2 zadania jak to pokazali w Maloof Money Cup chociaż miejscówka jest niezła to szybko sie nudzi, ale to tylko moje skromne zdanie. Ja chce w końcu już zagrać dawać Demo EA. :D

Odnośnik do komentarza

Sratatata. Zdecydowanie Skate 1. Chocby ze wzgledu na tutoriale tlumaczace nowicjuszom krok po kroku o co chodzi jakby. A po skonczeniu jedynki zabrac sie za dwojke. Jakby co mam obie gry na zbyciu :whistling: (PW)

 

Zagrałem w demko dwójki i juz nie jest najgorzej za którymś razem, chociaż na początku był mały szok jeżeli chodzi o sterowanie itp:)pozytywnie

ogółem średnia miejscówka na tym demie, na youtube lepsze widziałem

Odnośnik do komentarza

SKATE. to była gra dla której w dużej mierze kupiłem xboxa :) jako że sam jeżdżę na desce (od <#### wie ile,z 12 lat ;|) to nie mogłem przepuścić takiej gry :D Dwójka wg. mnie jeszcze lepsza niż jedynka a trójeczka pewnie pobije dwójke, głównie na co zacieram ręce to edytor skateparków/plaz i właśnie ten hardcore mode, z tego co widziałem/wyczytałem to dzięki temu gra będzie jeszcze bardziej realistyczna , na co liczyłem :)) nic tylko czekać.. jak dla mnie must have.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

"Hall of Meat" Developer Diary

 

nigdy nie bylem wielkim fanem hall of meat. wole jezdzic i kobinowac z trickami niz na sile lamac ziomka.

ale system w S3 wyglada na bardziej dopracowany.

bardzo podobaja mi sie animacje upadkow, a i jakby zadania wygladaja na bardziej przemyslane. moze byc ciekawie.

 

super wyglada tez pokazywanie lamanych gnatow juz podczas upadku. miodzio :D

 

przymierzalem sie do zakupu Pain, na PS3, ale widze, ze w Skate 3 bede mial namiastke.

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza

Rewolucji nie ma, ale gra się bardzo przyjemnie. Gra zdaje się jeszcze płynniejsza, płynniejszy jest też interfejs, który w końcu można nazwać intuicyjnym, ładnym i nowoczesnym. Tryb hardcore spodoba się real-life skaterom. Po jego włączeniu możemy zapomnieć o np. szybkim 36 flipie z ziemi, chyba, że dobrze się wybijemy. Ciężej też trafić na raila, gra nam już nie pomaga w takich sytuacjach. Jest tylko skater, deska i zasady fizyki. Fajne są miejscówki z dema, jest co robić, nie ma monotonni w obiektach. Hall of Meat również daje dużo funu, teraz zabieram się za testowanie nowych tricków. Na razie obczaiłem darkslide'a- chciałem wrzucić video, ale coś nie widzę na stronce skate'a :/

Odnośnik do komentarza

jest ograniczenie do 20 minut

 

Ogólnie rzecz biorąc to gdyby nie tryb hardcore byłby to po prostu skate 2 z polepszoną grafiką i animacją, tyle wyciągnąłem z dema.

Sam jestem czynnym deskorolkowcem i ten tryb stworzony jest naprawdę dla ludzi którzy znają się na temacie i lubią dążyć do odjechania jakiegoś bardzo wymyślnego triku.

Dla przykładu nad tróją na crocksa na railu męczyłem się kilka minut, gdzie w poprzednich częściach miałem to za każdym.

 

W demie mamy tryb online, testowałem go i jest jakiś taki bezcelowy, nie wiem może coś przeoczyłem, ale dostepne mamy dwa tryby, z których każdy jest chyba po prostu free skate.

Nie rozumiem po co ten podział na drużyny...

Odnośnik do komentarza
Nie rozumiem po co ten podział na drużyny...

wydaje mi sie, ze podzial na druzyny zyska na znaczeniu kiedy bedziemy przechodzic pelna wersje gry. a w demie pewnie jakos tak z automatu zostalo.

demko śmiga wyraźnie gorzej, niż wersja preview, którą jakiś czas temu testowałem

moze tak naprawde demo jest jeszcze wczesniejszym buidem niz preview ktory miales okazje obadac?

 

zazdroszcze wam jak cholera. wroce do chaty z roboty kolo 2 w nocy i chyba zamias isc spac odpale demo ;)

Odnośnik do komentarza

ost to moim zdaniem akurat najmniejszy problem.

choc tworcy tacy byli dumni ze wspolpracy z del de funky homocapien ;)

 

ja i tak w dwojce wylaczylem muze. znudzila mnie.

z gierki leca tylko dzwieki, a muza streamuje sie z kompa.

 

gralismy dzis z rad'em i darkStarem online. moze jakas ustawka na online w demo?

szkoda, ze Chappi nie moze, ale moze ktos inny chetny?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...