Skocz do zawartości

Persona 5


Gość hnky

Rekomendowane odpowiedzi

Jakichś nowych sensownych info o P5 spodziewałbym się bardziej po TGSie,a nie E3.

Premiera w JP i US jest tej zimy i mam nadzieję,że znów jej nie przeniosą.

 

Swoją drogą nie tak dawno temu znalazłem zabawne podsumowanie serii Persona:

 

Persona 5: I stole Persona 2’s color scheme, but no one realized it.

Persona 4: you’ll buy anything with my name on it.

Persona 3 Portable: I have the only female protagonist people will acknowledge, and she isn’t even canon.

Persona 3: I made fun of trans women.

Persona 2 Eternal Punishment: my story is very important to the persona universe, but no one will play me.

Persona 2 Innocent Sin: I have a bisexual protagonist, 5 gay characters, and 3 trans women, but sure act like Kanji is the first LGBT character in the series.

Persona 1: I exist.

:D

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

 

Wiadoma sprawa, że jak gra wyjdzie w US to większość będzie brała swoje sztuki z tamtego rejonu. Po co czekać na EU jak zamówi się gierkę z VGP i do tygodnia będzie się już grać.

 

moim zdaniem po to by pokazać Atlusowi że warto inwestować w Europę t.j. w USA. 

 

A to akurat święta prawda, ale z drugiej strony czekać jeszcze dłużej - no waaaaaay

Odnośnik do komentarza

 

moim zdaniem po to by pokazać Atlusowi że warto inwestować w Europę t.j. w USA.

Już dość się naczekałem na SMTIV dla Europy.W ostateczności dostaliśmy wersję digital fuuuj. Całe szczęście,że w pewnym momencie moja cierpliwość się skończyła i kupiłem amerykańskiego 3DSa i SMTIV więc dalsze czekanie na łaskę by ktoś wypluł tą część na starym kontynencie mnie mało interesowało.

Zresztą nie po to mam konsole region-free by czekać nie wiadomo ile na premierę w EU jednego z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie tytułów.

 

A na te nowe materiały z bonusowej płytki co ma być dodawana do jap edycji Persona 4 Dance też czekam. Liczę,że jakaś dobra duszyczka szybko to wrzuci do sieci:D

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Atlus hosting Persona event at Tokyo Game Show 2015

 

Sony Japan is doing its pre-Tokyo Game Show press conference at 4PM JST (12AM PDT) on September 15, so it is likely we will actually get a new trailer and a release date for Persona 5 there. 

 

Additionally, though, Sega announced a "Persona Special Stage" event at TGS on September 19 from 14:30 to 15:30 JST. Popular Persona artists will be holding a mini concert and there will be a talk segment featuring the Persona Stalker Club’s Tomomi Isomura and Mafia Kajita. So it sounds like a fan event capitalizing on hype from the suspected earlier announcement.

http://www.destructoid.com/atlus-hosting-persona-event-at-tokyo-game-show-2015-310018.phtml

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...