Skocz do zawartości

Persona 5


Gość hnky

Rekomendowane odpowiedzi

Już miałem zamówić z VGP, ale dotarło do mnie, że mamy dopiero czerwiec... Pewnie wyprzedadzą szybko całą kolekcjonerkę, ale trudno, nie chcę płacić z aż takim wyprzedzeniem.

 

A pewnie i tak by się skończyło na tym, że bym grę dostał, zaczął grać, odstawił na parę tygodni z różnych powodów, a potem nie potrafił do niej wrócić - tak, jak to mam obecnie z co drugą rozpoczynaną gierką, w tym SMTIV i P4G.

Odnośnik do komentarza

Już miałem zamówić z VGP, ale dotarło do mnie, że mamy dopiero czerwiec... Pewnie wyprzedadzą szybko całą kolekcjonerkę, ale trudno, nie chcę płacić z aż takim wyprzedzeniem.

 

A pewnie i tak by się skończyło na tym, że bym grę dostał, zaczął grać, odstawił na parę tygodni z różnych powodów, a potem nie potrafił do niej wrócić - tak, jak to mam obecnie z co drugą rozpoczynaną gierką, w tym SMTIV i P4G.

Płacisz dopiero w momencie wysyłki (jest taka opcja na pre-orderze). Ja zaklepałem właśnie w VGP. Najwyżej anuluję jak bieda przyciśnie koło lutego i pieniędzy nie będzie. :lapka:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Płacisz dopiero w momencie wysyłki (jest taka opcja na pre-orderze). Ja zaklepałem właśnie w VGP. Najwyżej anuluję jak bieda przyciśnie koło lutego i pieniędzy nie będzie. :lapka:

Niby tak, ale jakoś mi się to nie widzi, biorąc pod uwagę, że VGP niestety nie jest najbezpieczniejszą stroną jeśli chodzi o dane. Nie uśmiecha mi się, że przez prawie rok będę miał "zamrożoną" płatność, która automatycznie się pobierze bez pytania w dniu wysyłki. Ok, nie znam się, nie wiem jak działają włamy i wycieki danych, ale chyba nawet ktoś z tego forum kiedyś stracił kasę z konta przez jakiegoś ruska, co rzekomo dobrał się do danych karty przez VGP. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
Odnośnik do komentarza

Serio? No to teraz mnie pocieszyles... :frog: ale może nie wygląda to tak źle. Ogólnie dane podawane są tylko w momencie zamówienia. Nie są zapisywane jak zamówienie pójdzie no ale faktycznie na preorderze może to wisieć. No nic chyba zaryzykuję, a jak się rozmysle czy coś to napiszę do supportu i anuluje zamówienie. :dunno:

 

Edit: ok anulowalem jednak dla świętego spokoju... :frog::lapka:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Cholera mam nadzieję że na E3 albo gamescomie podadzą datę na europę. W końcu to najważniejszy ex na ps4 jaki wyjdzie .  Nie rozumiem czemu w 2016 roku nadal z niektórymi grami są takie obsuwy w europie. FF XV może wyjść jednocześnie wszędzie .  Atlus ma teraz oddanych fanów na świecie a i tak leci sobie w kulki. Jeżeli wyjdzie w europie pod koniec 2017 to poproszę remaster na ps5 lub port na pc'ta

Odnośnik do komentarza

No i do tego premiera jest 2017 w Stanach więc nie wiem o co ty sie tak spinasz blantman? A co oddanych fanów w Europie to jakby nie było ta seria jest mocno niszowa (mimo dość sporej popularności i rozpoznawalności) i pewnie nie sprzedaje się tutaj jakoś szczególnie tak żeby tam w Altusie się spinali o dystrybutora na Europe. 

Odnośnik do komentarza

Miałem nadzieję na premierę w USA pod koniec roku. W Atlusie widocznie się nie śpieszą i mają wywalone na to,że warto by było chociaż premierę ang troszkę przyspieszyć by choć tak zrekompensować tyle czekania na gierkę. Fajnie,że wychodzi nadal po ang także na PS3 może jednak nie będzie potrzeby kupowania najnowszego szmelcu Sony. Oby do czasu premiery dolar kanadyjski troszkę potaniał to zawsze parę zł się zaoszczędzi na zamówieniu z VGP.

Odnośnik do komentarza

Na FB wyczytałem info o tym że wersja angielska będzie tylko po angielsku, nie będzie jp do wyboru. Czyli tak jak to było do tej pory. Z jednej strony szkoda, z drugiej dub angielski w personach dawał radę, z drobnymi wyjątkami.

Odnośnik do komentarza

A ja kupie wersje JP. Jak dobrze pojdzie to moze akurat bede w Japonii w czasie premiery. 

 

Sakiu, Ty tez masz zamiar kupic JP? Ktos jeszcze?

Pewnie do tego dojdzie, jeszcze się waham, bo te importy mnie zżerały strasznie :D i poprzestałem na ps+ jp, ale ten ostatnio taki sam shit jak nasz się robi....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...