Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy mail od Ultimy.

 

Miło nam poinformować, że gra Heavy Rain jest w drodze do nas.

 

Dostawy spodziewamy się we wtorek (23.02). Dołożymy wszystkich starań, aby zamówienia zrealizować tego samego dnia.

 

Uwaga! Edycja kolecjonerska jedzie do nas w dwóch dostawach. Druga dostawa wersji kolekcjonerskiej pojawi się względem pierwszej o 1-2 dni później. Nie jesteśmy w stanie poinformować Państwa do której dostawy wersji kolecjonerskiej Państwa zamówienie się zakwalifikuje - będzie decydować czas złożenia pre-orderu (im wcześniej - tym większa szansa na realizację w pierwszej dostawie).

 

Pozdrawiamy ,

ULTiMA.PL

Odnośnik do komentarza

U mnie za to odmienna sytuacja. Jednak nie jest pisana mi ta wersja z sklepu gry on-line :)

 

"Witam,

 

 

W związku z problemem z dostępnością gry Heavy Rain w Edycji Kolekcjonerskiej na polskim rynku, z przykrością muszę poinformować, że nie będziemy w stanie zrealizować zamówienia. W ramach rekompensaty możemy zaproponować edycję standardową w niższej cenie 179 zł, a tym samy zwrot różnicy w cenie. Proszę o informację czy jest Pan zainteresowany taką opcją czy też wolałby Pan całkowity zwrot kosztów i rezygnację z zamówienia."

 

 

Dzwoniłem do Media mają mieć 22-23 luty, więc może szybciej sobie zagram a dodatki kupie osobno.

 

Ta gra wzbudza nawet emocje jeżeli chodzi o kupno, już drugi raz mi pre-ordera anulują :)

Odnośnik do komentarza

Nie mam znajomych w tym sklepie. Dzwoniłem na info do sklepu.

wielkie dzieki balonie

wlasnie dzwonilemm i do godziny dwoch powinni miec

niby do empiku mam 10 minut, ale wlasnie wyszedlem z wanny i ta zwloka jest mi na reke

 

gosc powiedzial, ze to maja byc ek po 249zl o dyche drozej niz zwykle

łohoho już mają, ale sprzedadzą dopiero w środę, proszę przyjść z samego rana

łohoho z samego rana to ja bede w pracy, a dzisiaj i jutro mam akurat wolne

 

 

z drugiej strony moze to znak, by poczekac z tydzien i za to 250zeta kupic zwykla wersje i do tego ratcheta

Odnośnik do komentarza

Mi anulowali w sklep.gry-online.pl kolekcjonerkę akurat dziś eh, wziąłem zwykłą edycję.

 

Mi też anulowali ale na w (pipi)ie kazałem aby oddawali kasę. Opłaciło się bo dziś EK w Empiku kupiłem.

 

Właśnie odfoliowałem :).

 

Mimo wszystko łudziłem się, że będzie OST na osobnej płycie.

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem w empiku we Wrocku. Ktoś wyżej pisał że nie chcieli sprzedać ale w Futura Park już stoi na pólkach. EK mnie jednak trochę zawiodła. Na stronie empiku pisali że metalowe pudełko a tu kartonowe pudełko. OST na jednej płycie z grą. No ale trudno, mogłem poczekać dwa dni i kupic 50 taniej zwykła, troche żałuje.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem w empiku we Wrocku. Ktoś wyżej pisał że nie chcieli sprzedać ale w Futura Park już stoi na pólkach. EK mnie jednak trochę zawiodła. Na stronie empiku pisali że metalowe pudełko a tu kartonowe pudełko. OST na jednej płycie z grą. No ale trudno, mogłem poczekać dwa dni i kupic 50 taniej zwykła, troche żałuje.

 

Ja byłem tylko w Rynku i Renomie ale widocznie w FP się wyłamali. Teraz to się sam zastanawiam czy opłaca się EK bo jutro BlackGames ma mieć zwykłą <_<

 

Edit: OST podobno dostępne przez Vidzone więc jednak kupuję zwykłą.

Edytowane przez lesheq
Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem w empiku we Wrocku. Ktoś wyżej pisał że nie chcieli sprzedać ale w Futura Park już stoi na pólkach. EK mnie jednak trochę zawiodła. Na stronie empiku pisali że metalowe pudełko a tu kartonowe pudełko. OST na jednej płycie z grą. No ale trudno, mogłem poczekać dwa dni i kupic 50 taniej zwykła, troche żałuje.

 

Ja byłem tylko w Rynku i Renomie ale widocznie w FP się wyłamali. Teraz to się sam zastanawiam czy opłaca się EK bo jutro BlackGames ma mieć zwykłą <_<

 

Edit: OST podobno dostępne przez Vidzone więc jednak kupuję zwykłą.

 

 

Nie podobno, tylko na pewno:/ Masakra, naprawde. Jedynie co mi się w tej edycji podoba to to że złożyłem origami i stoi na ps3 (idealnie pasuje w otwory od wentylatora). No i tyle.

Mogłem kupić zwykłą i bym miał pewność że szybko pudełko się nie zepsuje a to zaraz będzie poobdzierane na brzegach.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...