Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

W saturnie w Katowicach przed 15 wrzucili na "półki" a dokładnie nie dało radu na półki bo tłum od dwóch godzin czekał aż samochód rozładują i przyniosą grę. Wiec od razu do katona się rzucili :)... tak "małego tłumu" nie widział przy żadnej grze :). Chyba faktycznie gra pobije rekordy sprzedaży i nie mówię tu o preaorderach.

 

aha, cena 199zł . W Tesco jeszcze nie było.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Nie dam się nabrać więcej na żadne Tesco bo to jakaś pomyłka (mowa o Wrocławiu). Saturn i MM czekają aż im przywiozą towar więc może będzie dziś a może nie. Oczywiście są jeszcze sklepy które same załatwiają sobie towar a mowa o BlackGames, miała byc wersja PL we wtorek i była ;)

Edytowane przez lesheq
Odnośnik do komentarza

Ale czy to tak naprawdę wina Tesco czy innego MM lub Saurna? To wina dystrybutora że dzień przed premierą wysyła dopiero grę do sklepów i będzie "jak ją kurier przywiezie"... Na zachodzie 2-3 dni przed premierą gra leży na magazynie i czeka aby w dniu premiery klient wszedł i już od rana mógł ją zakupić. ETO - idę grać - pozro all.

Odnośnik do komentarza

Panowie a jak z tym Tesco w Gdańsku na Chełmie. Godzina 18 a ja nadal nie mogę się dodzwonić do działu rtv.

 

W ogóle cyrki na recepcji jak ujj. Babka już mnie łączyła z działem gry planszowe. Bo nie miała pojęcia co to konsole.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ale czy to tak naprawdę wina Tesco czy innego MM lub Saurna? To wina dystrybutora że dzień przed premierą wysyła dopiero grę do sklepów i będzie "jak ją kurier przywiezie"... Na zachodzie 2-3 dni przed premierą gra leży na magazynie i czeka aby w dniu premiery klient wszedł i już od rana mógł ją zakupić. ETO - idę grać - pozro all.

 

W sumie racja, podobno LEM zawsze wysyla na ostatnia chwile. EA mi jakos bardziej pasuje pod wzgledem premier.

 

Over

Odnośnik do komentarza

Saturn w SCC Katowice - 199zł

Tesco w SCC Katowice - 169zł

A teraz najlepsze: idę do Empiku w SCC ok.14.00 i pokazuję kumplowi,który tam pracuję,gazetkę z Tesco.Pokazał to swojej "kierowniczce" i o ona stwierdziła że ok. to my też wystawimy w tej cenie (czyli 169zł). LOL

A z tego co wiem to cena w Empiku miała być powyżej 200zł. Za jakieś 2h będę wiedział na 100% czy rzeczywiście tak zrobili.

 

Edit: Cena w Empiku 199 zł z tego co się dowiedziałem

Edytowane przez zalef88
Odnośnik do komentarza

Gdańsk, Modern Warfare 2

 

MM- 199 zł

Saturn- 199 zł

Real- były we wtorek po 159 zł, 6 sztuk na chwilę obecną nie ma

Empik, Gd główny- 209 zł (jeszcze we wtorek były po 199 zł)

Tesco Chełm- nie wiedzą czy mają, (bo nie rozpakowali jeszcze towaru) i dzisiaj raczej wiedzieć nie będą

Odnośnik do komentarza

W realu(Lublin) juz wykupili i to podobno jeszcze przed promocją. Myślałem, że sobie dzisiaj nieźle pogram, ale oczywiscię aż tak pięknie być nie mogło...;/

 

A nie lepiej bylo kupic w MM, S lub wysylkowo ? Jesli masz zamiar kupowac gry w spozywczakach ktore dostaja po 5 sztuk to mozesz wcale nie pograc.

 

Tylko, że różnica między spożywczakami, a MM i innymi to 40 zł różnicy na korzyść tychże spożywczaków. Na drodze nie leży (ja nie widziałem :wink: ). Dla mnie MW2 to nie jest gra warta 200 zł, więc albo wyrwę w spożywczaku, albo poczekam aż stanieje

Odnośnik do komentarza

W realu(Lublin) juz wykupili i to podobno jeszcze przed promocją. Myślałem, że sobie dzisiaj nieźle pogram, ale oczywiscię aż tak pięknie być nie mogło...;/

 

A nie lepiej bylo kupic w MM, S lub wysylkowo ? Jesli masz zamiar kupowac gry w spozywczakach ktore dostaja po 5 sztuk to mozesz wcale nie pograc.

 

Tylko, że różnica między spożywczakami, a MM i innymi to 40 zł różnicy na korzyść tychże spożywczaków. Na drodze nie leży (ja nie widziałem :wink: ). Dla mnie MW2 to nie jest gra warta 200 zł, więc albo wyrwę w spożywczaku, albo poczekam aż stanieje

 

Wlasnie widac jak wszystkich interesowalo zaoszczedzenie 40zl skoro kupili przed promocja za 200zl. Poza tym jesli ktos chcial sobie bardzo pograc to kupil nawet anglika za 219zl.

Real i Tesco zrobil sobie sztuczna reklame tylko tym tytulem i nastepna gra w ich gazetkach to moze dopiero bedzie GoW 3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...