Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie? Dołączam się do pytania po raz kolejny. Widział juz ktoś zdrapki w naszych "sklepach"?

 

E: Byłem w media w King Crossie w Poznaniu i dostałem karte zdrapkę ! Za 100zł! To jest dobra wiadomość

 

Zła jest taka że dostali 3 sztuki... i ja wykupiłem ostatnią :potter:

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

niektore sklepy z grami w wawie maja juz epizody ale za 130 zł , podobno partia ktora miała kosztowac 117zł utkneła na lotnisku przez (pipi)any wulkan i bedzie dopiero w przyszlym tygodniu

 

 

a zdrapki - dzownilem do empiku, ogolnie zdziwienie bo typ powiedzial ze premiera byla 2 miesiace temu O_o ale że wykupili odrazu

tak czy siak ma byc dostawa w przyszlym tygodniu, ale też znikome ilości, akurat ten do ktorego dzownilem ma dostać tylko 4 karty.. lol

Odnośnik do komentarza

Ech Polska:| a co z tymi zdrapkami? Pytałem w MM, powiedzieli, że będą za 2 tygodnie:/ w jednym Empiku nie słyszeli o so kaman , w drugim mogę zamówic, po tygodniu będą (gfo)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

btw ja wczoraj kupilem zdrapke w warszawskim empiku (centrum, junior)

 

ale ogolnie to jakieś żarty, bo miali dostawe tylko 5 sztuk! (3 setki, i 2 x 200), wiec ogolnie jakas masakra, podobno tylko 2 empiki w wawie mialy dostawe (drugi to ten w arkadii)

 

nie wiem czemu tak dają dupy z tymi dostawami i czemu tak malo tego wyprodukowali :/

 

 

i troche bez sensu z tym pudełkiem na płyte, bo to zwykla kartka z malutkim kodem, rownie dobrze moglo by to byc jak karty prepaid do komórek albo nawet mniejsze, troche tekstu, mały kodzik i wielkie pudło :P ma to sens tylko jesli komus sie zepsulo pudelko od jakiejs gry i chce sobie wymienić ;p

 

 

no ale cóż, ogolnie to dobrze że w ogole sie pojawily te karty, oby ich dostępność była na jakims normalnym poziomie a nie takie ochłapy jak teraz ;p

 

 

pic related

 

zdrapkipss.jpg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...