Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

A ja właśnie sobie sprawdziłem i mój RDR ze sklepu PSX jest cały czas w drodze i jest szansa że dzisiaj dojedzie. Jedni mówią że UPS jeździ w soboty, inni że jeździ za specjalną opłatą, a inni że nie jeździ w cale. W każdym razie o godzinie 00.41 była jakieś 500km od mojego domu. Zobaczymy czy dojedzie i czy w ogóle ruszy się z miejsca ;/

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

To mój pierwszy post, więc witam wszystkich :-)

 

Jeśli chodzi o Wrocław, to wczoraj udało mi się kupić RDR w Black Games. Niestety z tego co wiem, gra była tylko na zapisy...

 

Witam ziomka z Wrocka ;) Chłopaki z "Black'a" dają radę bo udało im się zdobyć te kilkanaście sztuk a taki "Gekon" jak zwykle zaspał, nawet sklep "Konsolki" miał.

Odnośnik do komentarza

Biedna Cenega jak zwykle pada ofiarą jakiegoś spisku ... :)

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=51737

 

Więc panowie w środę radzę przyatakować te najgorsze sklepy dla idiotów i jego brata Saturna ( chyb dzięki, którym no i Ultimie, najwięcej osób mogło na premierę zagrać w RDR)

Odnośnik do komentarza

Ta gra powinna być na kartki :thumbsup:

Tak dać ciała - nie pamiętam takiej akcji.

Dziś telefonicznie uzyskałem info z Ultimy, że mają coś mieć na dniach. Z drugiej strony dostałem też odpowiedź na wcześniejszego maila, że następna dostawa może być za 2 tyg. Na prawdę czekam do piątku, potem to chyba pora na UK.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To jest jakies nieporozumienie, na alle RDR nówki powyżej 210zł, tydzien, czy tam 2, po premierze?? No ludzie, przed premierą byla nawet 1 opcja kupna z anglii za 175zl, inne po 180-90 odpuściłem, bo szanse na spokojne pogranie bede mial dopiero w przyszłym tyg. Wyszedlem z zalozenia ze po premierze pojawi sie wiecej ofert i w lepszych cenach niz preoredry - i to do tej pory sie sprawdzało. A teraz? w 1szym tygodniu chyba byly jakies 4 marne oferty, teraz pojawiają sie używki z cenami i tak wyższymi niż te wczesniejsze [1 jeleń wystawił używke od 220zl]. Wiem że ludzie nie zaczną sprzedawać tak szybko rdr bo to gra na wiele h, ale myślałem o nówce. Sie pytam wtf? Gra hicior - wiadomo, ale takiej sytuacji sie nie spodziewałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...