Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Salony empik będą miały 25.02 gry, empik.com (ich sklep internetowy zawsze wysyła gry w dzień premiery), a ponieważ w weekend nie ma dostaw, zaznaczają, że gra będzie 2 marca.

 

Chyba najtańsze Helghast Edition:

http://www.empik.com/killzone-3-helghast-edition-ps3-guerilla-games,prod59670241,multimedia-p

Edytowane przez Snake_Plissken
Odnośnik do komentarza

Ja tam póki co zamówiłem preorder z ultimy kolekcjonerskiej edycji, 252 zł z wysyłką więc całkiem ok, a pewnie będzie ten dzień, może dwa przed premierą.

 

Przy okazji takie pytanie-jeśli zamówienie nie jest potwierdzone(w sensie wybrałem płatność e-przelewem, nie zapłaciłem od razu) to dostane info tak jak ktoś wspominał tydzień przed premierą? Tak się pytam bo w sumie pierwszy raz w życiu preordera takiego składam w ultimie.

Odnośnik do komentarza

W Top 10 ultimy 1 miejsce to Move, spoko. Jednak 2 mnie zaskoczylo - K3 Helghast Edition. Kurde, sporo osob pozwala sobie na taka przyjemnosc ;) 3 to K3 kolekcjonerka, a 4 zwykla edycja.

 

Swoja droga, w Ultimie bardziej oplaca sie zamowic zwykla edycje niz kolekcjonerke ;] Roznia sie tylko pudelkiem, motywem i soundtrackiem. A najciekawsze elementy czyli bonusy do multi zawiera tez zwykla. Czad ;]

Odnośnik do komentarza

W Top 10 ultimy 1 miejsce to Move, spoko. Jednak 2 mnie zaskoczylo - K3 Helghast Edition. Kurde, sporo osob pozwala sobie na taka przyjemnosc ;) 3 to K3 kolekcjonerka, a 4 zwykla edycja.

 

Swoja droga, w Ultimie bardziej oplaca sie zamowic zwykla edycje niz kolekcjonerke ;] Roznia sie tylko pudelkiem, motywem i soundtrackiem. A najciekawsze elementy czyli bonusy do multi zawiera tez zwykla. Czad ;]

 

Wiesz jak ktoś jest yebnięty tak jak ja i dostaje orgazmu przez metalowe pudełka to jest jednak różnica :rolleyes: Cały czas mnie ciekawi jak to będzie z tymi bonusami do multi na 24h....mam nadzieję,że nie chodzi tu o real time bo musiałbym chyba cały dzień na necie siedzieć by coś z tego było.

 

Wracając do pytania z poprzedniego mojego postu ad ultimy-help please?

Odnośnik do komentarza

Salony empik będą miały 25.02 gry, empik.com (ich sklep internetowy zawsze wysyła gry w dzień premiery), a ponieważ w weekend nie ma dostaw, zaznaczają, że gra będzie 2 marca.

 

Chyba najtańsze Helghast Edition:

http://www.empik.com/killzone-3-helghast-edition-ps3-guerilla-games,prod59670241,multimedia-p

Do czego to doszło, że Empik jest najtańszy.

Odnośnik do komentarza

Salony empik będą miały 25.02 gry, empik.com (ich sklep internetowy zawsze wysyła gry w dzień premiery), a ponieważ w weekend nie ma dostaw, zaznaczają, że gra będzie 2 marca.

 

Chyba najtańsze Helghast Edition:

http://www.empik.com/killzone-3-helghast-edition-ps3-guerilla-games,prod59670241,multimedia-p

Do czego to doszło, że Empik jest najtańszy.

Widocznie pracują tam fani Killzone :)

 

Czyli zwykłą wersję najlepiej jest kupić w ultimie?

Kolekcjonerka w empiku 230 zł z odbiorem osobistym. Znalazł ktoś taniej? Tylko, że tam premiera jest 25.02, a normalnie chyba 23, tak?

To 24h bonusu, to jest od czasu jak odpalę multi, czy jak? Jakbym kupił grę 23.02, to odpalając multi tydzień później będzie ten bonus przez 24h?

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza

Salony empik będą miały 25.02 gry, empik.com (ich sklep internetowy zawsze wysyła gry w dzień premiery), a ponieważ w weekend nie ma dostaw, zaznaczają, że gra będzie 2 marca.

 

Chyba najtańsze Helghast Edition:

http://www.empik.com/killzone-3-helghast-edition-ps3-guerilla-games,prod59670241,multimedia-p

Do czego to doszło, że Empik jest najtańszy.

Widocznie pracują tam fani Killzone :)

 

Czyli zwykłą wersję najlepiej jest kupić w ultimie?

Kolekcjonerka w empiku 230 zł z odbiorem osobistym. Znalazł ktoś taniej? Tylko, że tam premiera jest 25.02, a normalnie chyba 23, tak?

To 24h bonusu, to jest od czasu jak odpalę multi, czy jak? Jakbym kupił grę 23.02, to odpalając multi tydzień później będzie ten bonus przez 24h?

 

no niekoniecznie - w Ultimie napisali, że kolekcjonerka KZ3 zawiera podwójny XP przez pierwsze 24h, podczas gdy w EMPIKU jest to całkowicie przemilczane. kto ma rację?

Odnośnik do komentarza
  • Wszystkie rodzaje broni i zdolności trybu wieloosobowego odblokowane w ciągu pierwszej doby.
  • Dwukrotnie szybsze zdobywanie punktów doświadczenia w trybie wieloosobowym w ciągu pierwszej doby
  • Trzy punkty odblokowania w trybie wieloosobowym.
  • Zawiera również 100 stron rysunków koncepcyjnych Killzone 3 i ekskluzywną figurkę DC Unlimited helghańskiego zwiadowcy.

Przecież jest.

A kolekcjonerki wszystkie mają to w pudełku tak samo jak Helghast Ed. Jedynie Ultima daje te kody do zwykłych wersji.

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza
  • Wszystkie rodzaje broni i zdolności trybu wieloosobowego odblokowane w ciągu pierwszej doby.
  • Dwukrotnie szybsze zdobywanie punktów doświadczenia w trybie wieloosobowym w ciągu pierwszej doby
  • Trzy punkty odblokowania w trybie wieloosobowym.
  • Zawiera również 100 stron rysunków koncepcyjnych Killzone 3 i ekskluzywną figurkę DC Unlimited helghańskiego zwiadowcy.

Przecież jest.

A kolekcjonerki wszystkie mają to w pudełku tak samo jak Helghast Ed. Jedynie Ultima daje te kody do zwykłych wersji.

 

 

eh pisałem już o tym wcześniej. Zlukaj oficjalną stronę K3-wyraźnie jest tam napisane że voucher na bonusy do online(x2 exp, all bronie i 3 pointy) to kwestia sklepu, z którego się bierze-w kolekcjonerce masz tylko mapy, motyw i ost

 

Helghast ma te wszystkie unlocki od razu w zestawie, nieważne skąd weźmiesz.

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

A to jak Empik nie ma bonusu, to chyba zamówię jednak zwykłą z gram.pl

http://www.gram.pl/sk0_8gPrG,i6_Killzone_3_PL_ANG_bonus_DLC.html

 

W sumie jak te 2xup i bronie są tylko przez 1 dzień, to już wolę dodatkowe punkty i mapy retro. Soundtrack i temat niepotrzebne.

Tam jest 23.02 i odbiór na miejscu, w ultimie piszą, że 25.02 i przesyłka 20 zł.

 

Jakby ktoś znalazł taniej, to proszę o info :)

 

MM albo Saturn nie będą mieć preorderów?

Odnośnik do komentarza

A masz pewność, że to dotyczy wszystkich krajów? :teehee: Bo o tym nie piszą.

 

A co mają kraje do tego? Kolekcjonerka to kolekcjonerka, kody wysyłane są do sklepów żeby mogły zostać dodane jako bonus do preordera-jeśli w sklepie nic o tym nie jest wspomnianie wątpię,że dostanie się któryś z tych 3 kodów. Ultima jest akurat pod tym względem fajna-to nie pierwszy raz kiedy sypią takimi kodami ponad normę. Na gram.pl masz 3 point unlocki, na ultimie 2x exp i wsio odblokowane-teraz tylko pytanie czy te 24h to liczone są jako in-game time czy real time, bo jak real time to zdeczka lipa.

 

edit: dobra doczytałem się-w ultimie dają super voucher(taki jak jest w helghast edition) do kolekcjonerki-teraz ma to sens(dlaczego więcej bonusów niż 1)

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Podobno real time :/ Dlatego chyba wezmę z gram.pl. Ale zaczekam jeszcze trochę.

http://www.psxextreme.info/topic/91113-killzone-3-online-multiplayer/page__st__220__p__2331169#entry2331169

 

Nigdzie nie jest napisane dokładnie jak to jest, można zrozumieć to na 2 sposoby i dopóki ktoś nie da infa potwierdzonego jakimś linkiem nie wierze w to.

 

@down: well shit

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

Dobra pozwólcie,że zrobiłem mały round-about najlepszych sklepów i cen:

 

Wersja podstawowa:

Allegro: 169zł

Empik: 209zł, brak bonusów

Ultima: 199zł (retro pack + kod na all bronie)

Gram.pl: 199zł (retro pack + kod na 3 punkty)

 

 

Wersja kolekcjonerska:

Allegro: 225zł, brak wiadomych bonusów voucherowych

Gram.pl: 230zł, podwójny exp+bronie

Ultima: 239zł, j.w.

Empik: 229zł, brak bonusów

 

Helghast Edition:

Wszędzie już kosztuje tyle samo tzn 489-499zł(promocja w empiku już zakończona)

gram.pl 479zł więc najtaniej(thx winner)

 

 

Wnioski? Najbardziej się opłaca kupić wersję podstawową z gram.pl bo najlepsze bonusy są, kolekcjonerke również bo jest po prostu taniej względem ultimy.

Edytowane przez dżar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...