Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sensu brać w empiku jak jest media markt i nowo otwarty Saturn.

 

Żadna przyjemność przebijać się przez to miasto do MM.

W Saturnie sprawdzę.

 

 

@Słupek - nie ma chvja. Gra musi się kręcić w konsoli w najbliższy weekend. :P W moim przypadku 31.10 będzie najgorszym rozwiązaniem :D

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Kurde ja to modlę się chociaż o ten 31 - poniedziałek byle nie drugi 2,3. Wizja czwartek-piątek jak na razie nie mieści mi się w głowie ;p

 

Przy moim zamówieniu w Empiku jest napisane wysyłka 2 z Wwa do Gdańska - odbiór 3... Chociaż wiem, że Empik ma w zwyczaju podawać dalsze daty a i tak mają o wiele szybciej. Tak miałem np. z L.A. Noire.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

W sklepie. Po prostu płacisz 19,90 (w wypadku Empiku) i dostajesz pudełko z pierścieniem w środku. Jak już będą mieli grę, to przychodzisz z paragonem/kodem z pudełka/samym pudełkiem i kupujesz grę, ale z odjętą od ceny przedpłatą.

 

Nie wiem jednak kiedy sklepy będą miały grę na 100% - preorder wziąłem dla samego pierścienia i zapasowego pudełka, i to właściwie tylko dlatego, że limitke mam już zamówioną na Empik.com. Pudełko przyda się, żeby ciągle nie wyjmować płyty z kieszeni limitki:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W sklepie. Po prostu płacisz 19,90 (w wypadku Empiku) i dostajesz pudełko z pierścieniem w środku. Jak już będą mieli grę, to przychodzisz z paragonem/kodem z pudełka/samym pudełkiem i kupujesz grę, ale z odjętą od ceny przedpłatą.

 

Nie wiem jednak kiedy sklepy będą miały grę na 100% - preorder wziąłem dla samego pierścienia i zapasowego pudełka, i to właściwie tylko dlatego, że limitke mam już zamówioną na Empik.com. Pudełko przyda się, żeby ciągle nie wyjmować płyty z kieszeni limitki:)

Haha, ale walek z tymi pierscieniami ;D. Pewnie polowa weznie pierscien i po gre sie nigdy nie zglosi, a biedacy w Empiku beda czekac na klienta :P.Sam bym tak zrobil jakbym mieszkal w Polsce. Polak potrafi, hehe.

Odnośnik do komentarza

Na pewno ileś tam osób kupiło preorder dla samego pierścienia, ale nie sądzę by była to jakaś duża liczba. Jeśli ktoś chciał kupić podstawową wersję tak czy siak, to taki prezent może być ostatecznym argumentem przy wyborze sklepu. To zresztą inicjatywa Sony, chyba wiedzą co robią. Zresztą dziwię się też, że nie dają tych pierścieni i naklejek dopiero przy odbiorze gry :D

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Zresztą dziwię się też, że nie dają tych pierścieni i naklejek dopiero przy odbiorze gry :D

Nie są debilami dlatego dają od razu. Ten kto ma kupić gre to i tak kupi w wybranym przez siebie sklepie za pełną cenę (przykładowo 199) a dodatkowo opchną pierścienie za te 20 zł i są do przodu.

Odnośnik do komentarza

Ok, nie zależy mi by grać w dniu premiery/parę dni po premierze więc mam pytanie. Ogarnąłbym sobie edycje specjalną U3 i z tego co widzę jest dość tanio w empiku. Jak to ogarnąć? Przez www czy w salonie? Nigdy nic od nich przedpremierowo nie brałem więc pytam.

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

MM w Legnicy...mają preordery,ale z naklejkami tylko po 1.99 zł :) A sprzedawać będą najwcześniej dzień przed premierą czyli 1 listopada :turned:

Potwierdzam. Leżą już tam od paru dni. A "spod lady" podobno będzie można dopaść przed długim weekendem.

 

Pytanie zasadnicze - czy ktoś widział może w którymś z Wrocławskich Empików pre-order Uncharted 3? Czaję się na niego już od paru dni, ale szkoda mi marnować czasu na podróż do Wrocka, jeżeli tam takowych nie ma. Ktoś wie coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...