Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Ps. moze jest jakis ziomal z Wrocka do wymiany sie info o dostepnosci gry :D

od soboty w gekonie można nabyć codMW2 bez problemu(chyba że wszystko w sobotę pogonili ale wątpię)

 

Wiem, w BlackGames (obok Eureki) też mają od piątku za 219zl ale anglika więc niech sobie.... sami grają. Interesuje mnie wersja PL więc zostaje mi doczekać do wtorku. Ciekawe jak będzie z premierą w Tesco jesli jest otwarty 24h, wykładają towar w nocy czy rano?

Odnośnik do komentarza

tak jak pisałem dostawa w tesco wjedzie we wtorek prawdopodobnie po godzinie 12 (7szt. dla większych marketów i 3szt dla mniejszych)

 

Co oni sobie w ch*ja walą!? 7 sztuk? Przecież jak wpadnie bydło to się stratują nawzajem...

 

niestety dystrybutor im tylko tyle przydzielił, pewnie ze względu na zbyt niską cenę

Odnośnik do komentarza

nie wiem niestety w jakich sklepach to obowiazuje, czy tylko w kilku wybranych, ale tak, w Realu ma byc za 159.

 

http://www.ps3site.pl/modern-warfare-2-jeszcze-taniej/22610/

 

Real się tym faktem specjalnie nie chwali - na stronie i w gazetkach nie ma o tej promocji żadnej wzmianki. Ciekawe z jakiego marketu jest to info

 

edit: proponuję przykleić ten temat

Edytowane przez Look4z
Odnośnik do komentarza

Ej, Wy na serio z tą gadaniną, że niby "wielkie sieci zauważyły nas, graczy" ? :lol:

 

Weźcie się obudźcie, po prostu kilka sztuk sprzedadzą po cenach hurtowych, a cały ten rozgłos tylko napędza im klientelę. Ilość sztuk w niskiej cenie nie jest ograniczana przez wydawcę, tylko przez zprzedawcę, proste.

Odnośnik do komentarza

Ej, Wy na serio z tą gadaniną, że niby "wielkie sieci zauważyły nas, graczy" ? :lol:

 

Weźcie się obudźcie, po prostu kilka sztuk sprzedadzą po cenach hurtowych, a cały ten rozgłos tylko napędza im klientelę. Ilość sztuk w niskiej cenie nie jest ograniczana przez wydawcę, tylko przez zprzedawcę, proste.

 

Napisałem, że zauważyły nas i nasze pieniądze. Takie promocje nie są akcją społeczną i tak jak napisałeś chodzi o rozgłos i przyciągnięcie klienta. Chodziło mi o to, że jeszcze kilka miesięcy temu takie akcje były nie do pomyślenia. Ciekawe jak to wyjdzie w praktyce. We wtorek pofatyguję się do reala i tesco w celu weryfikacji.

Koniec offtopa

 

ps. słowo sprzedawca piszemy przez S :laugh:

Edytowane przez Look4z
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem idei przyświecającej osobom kupującym gry w marketach - no sens  :ninja:

zycia nie znasz i glupoty piszesz. moze wszystkie alternatywy sa 40 minut drogi jazdy w jedna strone i wygodniej przejsc sie 10 minut do takiego tesco i kupic gierke razem z suchym chlebem dla konia?

 

produkt ten sam, cena ta sama lub lepsza wiec co za roznica gdzie kupia.

 

 

saturn w gdansku twierdzi ze mw2 bedzie dzisiaj po 16 albo jutro. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Wieści z Gdańska: Byłem w Saturnie (Bałtycka) i koleś potwierdził na 90%, że dziś wieczorem będzie MW2 - wszystko zależy od kuriera. Jak towar dojdzie - to go wyłożą.

 

I z tej okazji mam prośbę - mieszkam dość daleko od Galerii Bałtyckiej, więc czy ktoś mógłby tam się wybrać po godzinie 17-18 i sprawdzić czy gra jest ?! Byłbym meega wdzięczny tej osobie.

 

EDIT: Jeszcze mogę dodać, że w Empiku nikt nic nie wie.

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

Wieści z Gdańska: Byłem w Saturnie (Bałtycka) i koleś potwierdził na 90%, że dziś wieczorem będzie MW2 - wszystko zależy od kuriera. Jak towar dojdzie - to go wyłożą.

 

I z tej okazji mam prośbę - mieszkam dość daleko od Galerii Bałtyckiej, więc czy ktoś mógłby tam się wybrać po godzinie 17-18 i sprawdzić czy gra jest ?! Byłbym meega wdzięczny tej osobie.

 

EDIT: Jeszcze mogę dodać, że w Empiku nikt nic nie wie.

Ja będę dzisiaj koło 20, dam znać. Przy okazji do MM podjadę, ciekaw jestem cen.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...