Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o Łódź to znalazłem takie coś:

http://allegro.pl/item809369162_call_of_duty_modern_warfare_2_juz_mamy_ones_lodz.html

 

Heh. przed chwilą zobaczyłem, że został 1 egzemplarz. Kto pierwszy?:)

 

Jeszcze sklep Game Over z Łodzi, do którego prawdopodobnie się wybiorę w poniedziałek.

http://allegro.pl/item810240950_call_of_duty_modern_warfare_2_ang_ps3_juz_od_9_11.html

Edytowane przez Assphalt
Odnośnik do komentarza

Wiesz znam ten sklep ale to jak te wszystkie złodzieje którzy za kase przerabiaja konsole itp. Niby można od nich wziąść ale ja tam to bym wolał albo już nawet od tego gościa z białystoku albo MM Empik ew. Tesco. Może we wtorek sie przejde rano

 

Na stronie mają wpisane od 13.11 ale skoro od 9 to chyba w PN pojade :D

 

Ew. zobacze może jutro na półki rzucą w MM albo Empiku bo chyba już się im dalej nie opłaca składować tej gry w magazynie. Więcej na tym stracą niż zyskają

 

Na stronie pisze link do aukcji ktora podales to wersja angielska polska jest za 194. W pn sie przejade jesli jutro niczego nie dostane

Edytowane przez DaX_PL
Odnośnik do komentarza

No właśnie 9-10.11 jest napisane ale może będą mieli. Zadzwonie chyba najpierw w pn żeby nie pojechac i się przejechać :D Może jutro będzie już w sprzedaży w MM albo Empiku. Co do Tesco to mam mieszane uczucia. W Tesco na Widzewie jest bieda.Z ps3 i x0 z gier eksponowanych mają tylko Fife 10 i Shift-a więc aż hniechce mi się wierzyć że dostane tam MW 2 dzień przed premiera i to jeszcze w jakiejś super cenie (Shift na PS3 nadal w extra cenie 229,90 :P)

Odnośnik do komentarza

Jezeli ktos dorwal MW2 w TESCO w Warszawie to bardzo prosze o informacje...Z gory dzieki

 

Jeżeli ktoś dorwał MW2 w KTÓRYMKOLWIEK Tesco niech się pochwali.

 

A co do Game Overa to jeżdżę tam od jakiegoś czasu (Infamous, Red Faction Guerilla, Uncharted 2) i nie narzekam.

Fakt faktem, że jeśli to rzeczywiście nie jest to polska wersja to trochę kwas.

Odnośnik do komentarza

Montray- ja również poluję na nowe MW2 w Rzeszowie, tyle że w wersji na x360. Gdybyś dowiedział się czegoś nowego, daj znać.

 

Nie ma sprawy :)

Nie wiem tylko czy jechac w poniedzialek i po 24:00 czekac az wyloza na pulki czy tez z rana sie tam zjawic.

Na dzien dzisiejszy moge Ci tylko powiedziec ze w TESCO w Rzeszowie nic nie wiedza... przynajmniej kobieta z ktora rozmawialem.

Dzwoniac do TESCO w Rzeszowie dowiedzialem sie tylko ze gra bedzie a kiedys i za jaka cene to kobieta sama nie wiedziala (z rozmowy wynikalo ze kobita wogole nie w temacie, 5 razy pytala o nazwe gry i dziwila sie , po czym po doslownie po sekundzie powiedziala ze nie wie sama :D ).

Takze pozostaje tylko przejechac sie i sprawdzic.

 

PS: Jak cos to podaj nr telefonu to dam ci znac jak bede w sklepie i bede wiedzial ze sa.

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Montray- ja również poluję na nowe MW2 w Rzeszowie, tyle że w wersji na x360. Gdybyś dowiedział się czegoś nowego, daj znać.

 

Nie ma sprawy :)

Nie wiem tylko czy jechac w poniedzialek i po 24:00 czekac az wyloza na pulki czy tez z rana sie tam zjawic.

Na dzien dzisiejszy moge Ci tylko powiedziec ze w TESCO w Rzeszowie nic nie wiedza... przynajmniej kobieta z ktora rozmawialem.

Dzwoniac do TESCO w Rzeszowie dowiedzialem sie tylko ze gra bedzie a kiedys i za jaka cene to kobieta sama nie wiedziala (z rozmowy wynikalo ze kobita wogole nie w temacie, 5 razy pytala o nazwe gry i dziwila sie , po czym po doslownie po sekundzie powiedziala ze nie wie sama :D ).

Takze pozostaje tylko przejechac sie i sprawdzic.

 

PS: Jak cos to podaj nr telefonu to dam ci znac jak bede w sklepie i bede wiedzial ze sa.

Pozdro

 

Mnie aż tak się nie spieszy, we wtorek jestem na uczelni od 8 do 10 i pojadę do tego Tesco. Jeśli nie będzie to kupię w MM lub Empiku.

 

PS. Ceny w MM ustalone są na 199zł za MW2?

Odnośnik do komentarza

w tesco w Wawie będzie 10 po godzinie 12 tak gdzieś

 

Dzis, jutro czy we wtorek ?

 

 

Ps. moze jest jakis ziomal z Wrocka do wymiany sie info o dostepnosci gry :D

 

10 czyli we wtorek

 

No tak, sorki zamotałem się ;)

 

Byłem dziś w Tesco,Saturnie i Empiku łudząc się że jakiś magazynier się zamota i wystawi wcześniej ale ni huhu. W Tesco niezły burdel bo gry maja pomieszane PC z X360 i PS3, nawet okładkami do tyłu wiec jakoś nie mogę sobie wyobrazić tam MW2 w takiej cenie ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...