Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od siebie dodam tylko tyle, że bardzo zaskoczył i spodobał się pomysł z tym edytorem misji. Daje to wiele możliwości, a zarazem jest to oryginalny pomysł. Coś czuję, że przeskok w jakości (jako odbiór produktu i całokształt, nie tylko grafika) z jedynki na dwójkę będzie porządny. Oby tylko decyzje popełniane w systemie karmy miały większe konsekwencje niż dobór mocy bohatera, zmiany koloru jego prądu oraz zmiany koloru nieba.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

No i bardzo dobrze bo łamali pewien mit, który mówi o tym, że gracz poczuje satysfakcje tylko wtedy gdy rozwali przeciwnika o wiele większego od niego samego. Tak było od początku w historii gier komputerowych.

 

Na szczęście w InFamous Ci fajniejsi bossowie byli tego samego wzrostu, przez co wyróżniali się fajnym Designem a nie tylko wielkością.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

A boss bodajże numer 2

Alden

to nie był bydlak? ;] Tylko, że walczyliśmy z nim na odległość.

 

Co by nie gadać od dwójki oczekuje właśnie więcej walk z bossami, sub-bossami. Moim zdaniem Sucker Punch ekstra wychodzi ten element - bossowie czy to właśnie w Infamous czy w Sly-ach. Zróżnicowani, z jakąś tam historyjką i do tego zawsze walka z nimi wygląda inaczej tacy bossowie w starym stylu.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie jak sprzeda sie ta gierka. Pierwsza czesc wg vgchartz rozeszla sie w nakladzie 1.95 mln egzemplarzy, ale martwi mnie niska sprzedaz kontynuacji najwiekszych killerow - KZ3 i LPB2. Niby PS3 trafilo juz do domow ponad 50 milionow graczy, ale swietnych gier na ta konsole jest juz tak duzo, ze zwyczajnie inFamous 2 moze po pewnym czasie zniknac w tlumie.

 

Ta gra musi obronic sie sama - innymi slowy musi byc swietna. Na szczescie po materialach, ktore dotychczas mozna bylo zobaczyc na necie o jakosc gry Sucker Punch jestem calkowicie spokojny.

 

Dodatkowo do kazdej kopii dorzucany bedzie kod do beta-testow U3 - to tez zrobi swoje.

 

Do konca roku stukną 3 miliony? Moze przesadzam, ale bardzo bym chcial, aby gracze wreszcie zaczeli doceniac te wszystkie ekskluzywne killery, jakie smazy dla nas Sony.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kup nieSławnego i weź udział w beta-testach Uncharted 3: Drake’s Deception

http://www.ps3site.p...eception/72152/

 

:thumbsup:

 

Dzięki kluczykowi do bety U3 Ci co się wahali kupią na premierę. Ja należe do tych niezdecydowanych. Dla tej bety kupiłbym, ale mam PS+ i pytam się czy plusowcy załapią się na bete bez żadnych kodów czy jednak nie? Jak nie to będzie trzeba kupić to.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...