Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Ci, którzy wolą amerykańską okładkę, powinni zainteresować się Edycją Specjalną iF2, która będzie miała okładkę taką jaka jest w us (dodatkowo w "3D" i do wyboru w złej lub dobrej wersji). Do Edycji Specjalnej będzie dodawany kod na: "‘Electrocution Grenade’ limited edition power, ‘Original Cole’ skin, ‘Golden Amp’" (mam nadzieję, że będzie w standardowej cenie).

54553401690eeb18df0am.jpg

Wersja dobra:

 

5455340329f74b1e41f0m.jpg

 

Mi się tam bardziej nasza, normalna podoba.

 

A dla prawdziwych fanów Cole, Edycja 'Hero' (cena w us 99$, w eu pewnie przelicznik 1$=1Euro):

54553400191fb6e5ce96.jpg

http://blog.eu.playstation.com/2011/02/18/infamous-2-packfront-unveil-special-edition-hero-edition/

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Edycja Hero - kozak jak nic jestem ciekaw ceny u nas :rolleyes:

 

Ale najlepszy news to to, że gra wychodzi w czerwcu ;]. I tak pewnie nie skończę L.A. Noire do tego czasu ale przynajmniej premiery nie kolidują ze sobą i spokojnie można kupić i LA i If-a 2.


 

Nowe gameplaye:

 

http://www.gametrailers.com/video/compound-assault-infamous-2/710780 Compound Assault Gameplay (Cam)

http://www.gametrailers.com/video/trolley-gameplay-infamous-2/710782 Trolley Gameplay (Cam)

http://www.gametrailers.com/video/convoy-rescue-infamous-2/710784 Convoy Rescue Gameplay (Cam)

 

Najlepsza dla mnie zmiana to w końcu normalne wręcz piękne miasto. Świetne miejscówki, lokacje, różnorodność, design :wub: w jedynce to był mój największy zarzut - kiepskie miasto. Po New Marias aż chce się hasać i rozrabiać ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ta gra będzie wielka! Jest piękna!

Wszystko jest tak masakrycznie widowiskowe, że chyba trzeba będzie sobie przerwy robić żeby nie zgłupieć od tych wybuchów i rozbłysków. Po prostu super!

System karmy nieźle rozwiązany (lepiej niż w "jedynce"), a po tym ostatnim trailerze to już w ogóle się jaram :D

 

Jak obrona mi nie wypadnie w tym czasie to będzie zakup premierowy (oby dubbing był w porządku ;))

Odnośnik do komentarza

Jak obrona mi nie wypadnie w tym czasie to będzie zakup premierowy (oby dubbing był w porządku ;))

Oby był wybór napisów ;p

 

Mówicie tak jak by to była pierwsza gra od SCEPu. Zawsze jest do wyboru do koloru (dubbing, napisy albo nic, jak ktoś tak woli).

 

No właśnie nie, nie zawsze tak było.

 

Infamous pierwszy i Killzone 2 nie posiadały takiej opcji. Potem temat się uspokoił to znaczy gry posiadały wszystkie możliwości ale teraz znowu K3 wrócił z debilnym wyborem. Albo polski dubbing albo angielski bez możliwości kombinowania z napisami.

 

Więc nie wiadomo jak będzie z If2 tym bardziej patrząc na jedynkę.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, chyba coś z konsekwencją nie tak! Lokalizacje 2.0 miały cechować się wolnym wyborem z comba napisy + ścieżka dźwiękowa w PL, ba np taki Ratchet QiT nie był w ogóle z lokalizowany. KZ3 do.(pipi)ał ostro, że nie dał możliwości comba. Teraz pytanie czy RS 3 będzie miał polonizacje (Insomaniac to już w sumie studio multi).

 

W sumie to temat na lokalizacje, ale żeby go tu utrzymać to mam nadzieję, że SCEP utrzyma głos (PL), Cola z IF1 bo akurat (IMO) to nie liczny przykład lepszego VA, który bardzo pasował do tej jakby nie było mrocznej opowiastki (szczególnie ścieżka infamous)

Odnośnik do komentarza

Szymuś, dubong Tobie wyszedł. Nie wiem czy to jest aż tak śmieszne, ale prawie zrobiłem :laugh:. Plus!!

 

Ontopic. Jestem absolutnym przeciwnikiem jakiegokolwiek podkładu wokalnego z polskiej stajni aktorów jednak w inFamous nie mierziło mnie to aż tak, skupiłem się ma fabule jako takiej i dało radę zdzierżyć. Jeśli IF 2 utrzyma "poziom" jedynki w tym temacie to spoko. Gameplay i tak obroni całość.

Odnośnik do komentarza

Ja akurat przeciwnikiem polskiego dubbingu nie jestem. Ba, uważam wręcz, że w większości przypadków choć daleki jest on od doskonałości, to jednak wykonany na tyle poprawnie, że spokojnie można przebić się przez grę bez zgrzytania zębami i większego uszczerbku na bębenkach. Tak jak na przykład w pierwszym Infamous, więc jeżeli sequel sprezentuje się pod tym względem podobnie, to nawet jeżeli zaoferuje combo: oryginalny v-a i napisy pl, to i tak raczej pozostanę przy naszym dubbingu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...