Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie irytowało i tyle;]

 

Powiem wam że jedynka była bardzo specyficznym tytułem. Jak zaczynałem grać to grało mi się elegancko a historia przedstawiała się ciekawie. Po czasie jednak, gra ogromnie mnie znużyła tak w 2/5 gry i odstawiłem ja na półeczkę. Dopiero po jakimś czasie odkurzyłem i skończyłem (na siłę w sumie) ten tytuł, bo nie lubię nie kończyć gier w których doszedłem już do jakiegoś konkretnego momentu.

 

Mam nadzieję że dwójka będzie bardziej żywotna.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

swietna kreske maja komiksowe scenki

bez przesady, ujdą, ale takiej jakości rysunków spodziewał bym sie po jakichś promo komiksach wrzucanych gdzieś na stronę gry dla draki. Po rysunkach, które mają robić za scenki przerywnikowe w wysokobudżetowej produkcji spodziewał bym sie naprawdę ekstraklasy, a to sie wpisuje w typową amerykańską sztampę[chociaż nie jest to przynajmniej taka kupa jak te komiksy do dead space].

Odnośnik do komentarza

Na Usstore pojawił się trailer (stary) i teraz screeny może szykują ogłoszenie daty?

 

Ale ok ja nie o tym będąc całkowicie szczerym, nie wiem jakim cudem ale If2 na tych screenach wygląda okropnie. Jak jakaś "stara gierka z pc na low detalach", w ogóle mogli nie dawać tych screenów bo gra na starym trailerze/gameplayu wygląda kapitalnie a tu ohydnie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Też mi się wydaje, że to nie ściema btw jedynka też wyszła 24 czy tam 26 maja jakoś tak heh (potwierdza się to co przy U3, że developerzy lubią wydawać sequele w podobnych miesiącach ba nawet dniach).

Szkoda tylko, że to zaraz obok L.A. Noire czyli podziękuję na premierę Infamousowi. Po cichu liczyłem na czerwiec oby tylko ta edycja u nas się ukazała.

 

Imo ale wydawanie Infamousa obok L.A. Noire to samobójstwo.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

Ta gra w ruchu wygląda po kroć razy lepiej niż na screenach. Progres względem jedynki jest OGROMNY.

Nowe moce :wub:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Bo im wy*ebie, amerykanska okladka jest duzo lepsza!

 

http://blog.us.playstation.com/2011/02/18/infamous-2-countdown-begins-release-date-pre-orders-hero-edition-announced/?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=infamous_2_021811

 

Tak czy siak pierwsza polowa roku z PS3 zapowiada sie niezwykle ekscytująco!

 

PS. Ciekawe czy dadzą demko...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...