Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj jest link do filmiku z większością (ponoć to nie wszystkie) mocy Cole'a po dobrej stronie karmy.

 

A tutaj można się dowiedzieć kim lub czym jest Bestia.

 

Ja nie wchodzę, nie chcę sobie psuć zabawy. Wrzucam dla niecierpliwców.

 

Obejrzałem to pierwsze, bo i tak będę grał jako zły. ;] Rzeczywiście nie ma tam wszystkich mocy, brakuje np tego lodowego ataku, a smycz a la Bulletstorm to miała być chyba w pre-orderach.

Odnośnik do komentarza

Z tego co się mówi to misje są lepsze. Wiadomo, że zdarzają się schematy ale teraz za wykonywanie misji pobocznych zdobywasz nowe moce, za zbieranie ukrytych nagrań które tym razem są pod postacią gołębi które trzeba ustrzelić, poznaje się fabułę i ponoć te wszystkie czynności dodatkowe są lepiej wplecione w rozgrywkę.

 

Natomiast jest to sandbox, więc na pewną dozę powtarzalności trzeba po prostu przymknąć oko.

Odnośnik do komentarza

ultima przebiła wszystkich dlatego zamawiam tam kod do uncharted3 to jest to:)

 

Jeśli się nie mylę dostęp do bety będzie miał każdy tyle, że tydzień później, więc kod na betę to nie taki rarytas.

 

EDIT: Jest jeszcze lepiej do bety będzie miał dostęp każdy z PS+... czyli każdy. No i według tego co piszę kody są w pudełku, więc w każdym sklepie jest kod na betę, który i tak jest zbędny.

 

EDIT2: vobis daje granat, oryginalny strój z jedynki i złoty double-electro-baseballbat; gram.pl dodaje to samo co ultima.

 

EDIT3: Amazon dodaje fajne bajery. http://g-ecx.images-amazon.com/images/G/01/videogames/promos/INF2_Bonus_Pack_Cole_2.jpg

 

Przyznam, że drażni mnie fakt dodawanie ekskluzywnych mocy. Skróki dla Cole'a czy broni jeszcze zrozumiem, ale rozdawanie podstawowych elementów gry?

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

Z tego co się mówi to misje są lepsze. Wiadomo, że zdarzają się schematy ale teraz za wykonywanie misji pobocznych zdobywasz nowe moce, za zbieranie ukrytych nagrań które tym razem są pod postacią gołębi które trzeba ustrzelić, poznaje się fabułę i ponoć te wszystkie czynności dodatkowe są lepiej wplecione w rozgrywkę.

 

Natomiast jest to sandbox, więc na pewną dozę powtarzalności trzeba po prostu przymknąć oko.

 

Dzięki w takim razie kupuje najwyżej sprzedam szybko ale 1 mi się podobała a skoro misje są lepsze w 2 to na bank mi się 2 spodoba.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Pamiętaj, że nawet jeśli misje od twórców nie będą jakieś rewelacyjne to dostajemy narzędzia do tworzenia własnych misji. Patrząc na scenę LittleBigPlanet jestem dobrej myśli.

 

BTW: Nie wiem czy ktoś tutaj dodał dwa do dwóch, ale twórcy zapowiadali demo I2 przed premierą. Skoro premiera jest w przyszłą środę/piątek (a w US wtorek) to znaczy, że demko musi wskoczyć w najbliższym update'cie, czyli już w piątek ;> Trzymam kciuki, aby tak się rzeczywiście stało.

 

Edit: Nowe (chyba) filmiki od twórców o tutaj.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Nie moge się już doczekać I2. Pamietam jak z 1 czescia spedzilem w cholere czasu zaliczając platyne, co nie bylo latwym wyzwaniem. Kicze na to ze bede sie jeszcze lepiej bawił z dwójką.

 

Do tych co zamówili w Vobis: Masz info czy beda mieli gre na premiere czy pozniej? Rzeczywiście kolekcjonereke sie bardzo opłaca u nich wziąć.

 

Jakby miał ktoś ochotę odsprzedać mi kod pre-order z dodatkami, nie wersje kol. to piszcie smiało bo z checia nabędę...

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Eeee platynka w Infamous była prościutka tylko czasochłonna ale przyjemnie czasochłonna.

 

Btw jestem ciekaw czy te wszystkie dlc (trochę ich jest) będzie można kupić po premierze w PSstore (jeżeli kiedyś je włączą). Skórki i dodatkowe moce, faktycznie amazon dorzuca najlepsze fanty szkoda, że Edycja Specjalna to bida z nędzą. Poza oczywiście fajnym pudełkiem ale i tak wolę zwykłą wersję - lepsze bonusy.

Odnośnik do komentarza

Teraz miejscówki będą znacznie bardziej różnorodne, co oczywiście zapisuje się na plus. Razi tylko wspinaczka, znowu Cole wyskakuje na 5 metrów do góry i łapie się wystającej minimalnie krawędzi. 5 sekund i jest na szczycie budynku.

 

Jakbyś miał realistyczny model to przy dziesiątym budynku szlag by cię trafił...

Edytowane przez S!N
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

w AC wspinaczka też jest dynamiczna, a jednak nie ma tam wyskoków na 10m w górę.

 

Może dlatego że Cole jest superbohaterem (lub superzłoczyńcą), a nie jakimś tam assassynem obładowanym 15 rodzajami broni i zbroją, więc dziwne byłoby gdyby z takimi mocami Cole 'normalnie' wspinał się po budynkach (tak samo jak Ezio).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...