Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

A'propo płynności, podczas starcia z Lodowymi Żołnierzami + sub-bossem przy konkretnej zadymie animacja spadła na ryj dławiąc się niemiłosiernie i wyświetlajac mi srednio przyjemny slideshow. Poza tym jednym wypadkiem wszystko jednak na tip-top. Ok, wiekszosc z nas gra juz, badz konczy gre, badz tez nawet skonczylo - a teraz pomylscie ze recenzja gry dopiero ukaze sie w PE - troche kiepsko IMO.

Odnośnik do komentarza

Pozwólcie,że zacytuje coś z gf

 

Unlock All Powers + 15K Bonus XP in Post Game.

 

Complete the story twice, once with the Hero route and a second time as Infamous or vice versa. After the second play through, after the credits end, a message will come up as the post game becomes available that will say that you have completed both paths in Infamous 2 and have unlocked access to the opposite Karma powers of your current Cole along with the powers of the character you didn't transfer with, you are also granted 15,000 XP to help with paying for them for some extra post game fun.

 

Zabawa w Boga anyone? Musze się wreszcie ogarnąć i przejść jako zły gre.

Odnośnik do komentarza

Gra zaliczona jako Bohater.

 

Geniusz. Jedna z najbardziej grywalnych juz serii w tej generacji. Miod sie wylewa, grafika zdecydowanie poprawiona w stosunku do jedynki i ogolnie gra jest technicznie kilka polek wyzej. Potem napisze wiecej, bo wlasnie odpalam 2 przejscie jako nieSławny, z angielskim dubbem, żeby mieć porównanie. ;)

 

Końcówka?

 

Bardzo dobra. Nie podobała mi się co prawda tak jak w jedynce, ale i też jest bardzo dobrze. Podobają mi się zwroty akcji, że Bestią jest John i to jak można to wszystko zakończyć. A śmierć Cola? Niepokoi jeżeli mówimy o 3 części, ale na samym końcu w statek uderzył piorun. Jest nadzieja :)

 

Odnośnik do komentarza

Gra zaliczona jako Bohater.

 

Geniusz. Jedna z najbardziej grywalnych juz serii w tej generacji. Miod sie wylewa, grafika zdecydowanie poprawiona w stosunku do jedynki i ogolnie gra jest technicznie kilka polek wyzej. Potem napisze wiecej, bo wlasnie odpalam 2 przejscie jako nieSławny, z angielskim dubbem, żeby mieć porównanie. ;)

 

Końcówka?

 

Bardzo dobra. Nie podobała mi się co prawda tak jak w jedynce, ale i też jest bardzo dobrze. Podobają mi się zwroty akcji, że Bestią jest John i to jak można to wszystko zakończyć. A śmierć Cola? Niepokoi jeżeli mówimy o 3 części, ale na samym końcu w statek uderzył piorun. Jest nadzieja :)

 

 

 

No i jak to sobie wyobrażasz, skoro wszyscy z mocami zgineli? Z kim będziemy walczyć, na czym będzie polegać fabuła? Zresztą przejdź jeszcze jako zły i wtedy pogadamy o końcówce ;)

 

Odnośnik do komentarza

@QTF

Mam 28 kulek energii. Czyli 26 można normalnie zdobyć i max 2 z importu.

dzieki wielke, no ja tez mam max 28 i chyba wiecej w takkim razie nie mozna.

Ja mam wrażenie właśnie że zawsze złe zakończenie to było to prawdziwe i w 2 cześci chyba też tak jest.

Ciekaw jestem czy po 3 prejsciu też sie dostaje te bonusy co po 2.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Kto wymyślił, by pod Kuo głos podkładał dwie aktorki? Matko bosko, zęby zjadam gdy zamiast świetnego głosu Barbary Kałużnej w którym wyraźnie czuć chemię do Cola, słyszymy jakiś jazgot jeszcze gorszy od znienawidzonej Mayi z jedynki. ARGH!

 

Byłem tym tak zniesmaczony, że postanowiłem zmienić wersję językową na oryginalna. I tutaj dostałem jeszcze gorszego plaskacza in the face - jezu, gorzej niż w kreskówkach Cartoon Network. Cole brzmi jak jakiś nastolatek tuż po mutacji... Dobrze, że jest polska, mroczniejsza wersja, bo inaczej nie mógłbym grać w tą wspaniałą grę (Nie sądziłem, że kiedykolwiek to powiem o lokalizacji).

Odnośnik do komentarza

Czy moc "Szósty Zmysł" działa tak,że jak nacisnę L3 i gdy dam pauze i wejdę w mapkę to pokażą mi się wszystkie nie zdobyte shardy?

Nie, po naciśnięciu L3 pokazuje się po prostu na radarze najbliżej położony, niezdobyty shard.

 

A ok dzięki wielkie,a gołębie też się pokazują?

Przyda mi się ta moc bo zostało mi tylko 8 shardów do zdobycia(o dziwo bez korzystania z mapek zebrałem te 297 shardów )

Ale tak się zastanawiam po co gdy wchodzimy na mapę to w legendzie pojawia się odłamek z wybuchu?:mellow:

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

dobra , uruchomiłem na nowo konsole i się wczytała misja :)

 

 

Zakończenie wypas!!

Szkoda tylko że bestie pokonałem w kilkanaście sekund a z takim Bertrandem czy tymi stworami męczyłem się po kilkanaście minut...

Wciąż nie moge się nacieszyć końcówką,

Zastanawiam się czy przejśc teraz jako Zły czy nie :D w Sumie to nie lubię być złym :)

Jedynke zostawiłem jako dobry i 2 też chyba zoastawie :)

 

Odnośnik do komentarza

Bodajże trzeci raz byłem na tej stronie w życiu (choć podobno to duży gracz heh) http://polygamia.pl/Polygamia/1,97394,9785079,nieSlawny__inFamous_2___recenzja.html?bo=1 , dawno się tak nie ubawiłem czytając "recenzji" , która z reguły powinna być obiektywna no ale tutaj redaktorzyna mocno mnie rozbawił , polecam w wolnej chwili .

Odnośnik do komentarza

Bodajże trzeci raz byłem na tej stronie w życiu (choć podobno to duży gracz heh) http://polygamia.pl/...enzja.html?bo=1 , dawno się tak nie ubawiłem czytając "recenzji" , która z reguły powinna być obiektywna no ale tutaj redaktorzyna mocno mnie rozbawił , polecam w wolnej chwili .

 

Autor recki jest chyba uposledzony .....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...