Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ktos kiedys tutaj wklejal te karty z chio, tez je zbieralem maniakalnie ale pewnego dnia na straganie na plazy koles sprzedawal karty "DragonBall z collectible card games" Roznica w wykonaniu to niebo a ziemia, wydalem na nie majatek. Swego czasu byla chyba tez gra na gameboy advance. Cale lato napierdalalismy w nia z kumplem. Swietna zabawa i dla kolekcjonerow jak znalazl.

Kilka fotek:

 

 

2lxcbcj.jpg

t83go9.jpg

rh8pwx.jpg

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jak na fanowski projekt to niektóre efekty nawet całkiem, całkiem... Szkoda, że taka tematyka i kombinacje z efektami specjalnymi wymusza na operatorze kamery zdecydowanie zbyt mocne zbliżenia. Muzyka też raczej typu filmy katastroficzne na tv puls. O aktorstwie nie wspomnę. Ale to wersja fanowska (okrojona z kasy zapewne) więc można wybaczyć drobne błędy. 

 

Ja już kiedyś wspominałem, że jeśli Dragon Ball na srebnym ekranie to tylko Tenkaichi Budokai.

Odnośnik do komentarza

Ten lektor w GT  :frog:

 

Zassałem też GT z angielskim dubbingiem no ale napisy nie pasują. Jest gdzieś online do obejrzenia to z napisami?

Jak byłem dzieciakiem to to mi nie przeszkadzało ale teraz to ja tego słuchać nie mogę xD

 

Najchętniej to bym to obejrzał z japońskim dubbingiem i napisami, ehhhh...

 

Nie wiem czemu mam nagle taką chcice na GT, chyba przez Xenoverse.

Odnośnik do komentarza

 

Takie anime polegające na walce nie nadają się do przeniesienia na film/serial z prawdziwymi aktorami. Czułem się mega zażenowany oglądając to powyższe.

Walki w Man of Steel miały w sobie coś z DB, ja bym się nie pogniewał na taki twór.

 

Budżet musiałby być ogromny. No i zapomnieć muszą o pierdach z ręki. Widz musi poczuć, że Kamehame-ha to mocarna kula energii, a nie dymek z dupy

 

samme-mejias-dragonball-evolution-3.gif? :facepalmz:  :facepalmz:  :facepalmz: 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...