Skocz do zawartości

Predator Cinematic Universe


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle, że robi wrażenie jakiejś kontynuacji, klimatu trochę jest> Tak jak wszyscy piszą - daleko mu do jedynki, ale mi się podobał. Natomiast z częścią trzecią boję się, że wyjdzie tak jak z Aliens vs Predator, czegoś w ten deseń bym już nie zdzierżyła, czyli dna.

Odnośnik do komentarza

Bylem w kinie i zaluje, szkoda kasy. Pianista jako glowny madarfaker, jakas wzmianka o silach specjalnych izraela (ze to niby twardziele najwieksi), gumowe psy predatorow i efekty jak w latach 90-tych. Pomysl fajny, obsada do dupy, Arni by tam wszystkich pogonil.

 

 

 

 

- Na plus wzmianka o Predator 1.

- na kolejnych plus - mozna bylo sie posmiac z glupich akcji np. Pianista poznajacy w 5 sekund tajniki latania statkiem kosmiczny w tym programowanie autopilota;

 

 

 

 

taki film 4/10 w kinie, 5/10 w domu.

Edytowane przez gork
Odnośnik do komentarza

 

 

np. Pianista poznajacy w 5 sekund tajniki latania statkiem kosmiczny w tym programowanie autopilota;

 

 

Nie pamiętam takiej sceny, albo oglądaliśmy dwa inne filmy ^^

 

Bo tego nie pokazali, ale

 

 

 

na koncu koles biegnie do statku zostawiajac doktorka i lachona, potem widzimy jak odlatuje statek, ale nasz komandos zostaje na planecie. Dlatego tak gleboko to zinterpretowalem, tzw. drugie dno.

 

 

Odnośnik do komentarza

 

 

na koncu koles biegnie do statku zostawiajac doktorka i lachona, potem widzimy jak odlatuje statek, ale nasz komandos zostaje na planecie. Dlatego tak gleboko to zinterpretowalem, tzw. drugie dno.

 

 

 

 

Przecież to Predzio mu wyszukał na komputerku planetę, odpalił statek, wpisał współrzędne i tyle. Koleś miał tylko wsiąść do niego - tu nie trza żadnej nauki technologii w 5s. Film nie porywa, wiadomo ale nie dzoszukujmy się na siłę wad, błędów i niedociągnięć :/

 

 

Odnośnik do komentarza

 

 

na koncu koles biegnie do statku zostawiajac doktorka i lachona, potem widzimy jak odlatuje statek, ale nasz komandos zostaje na planecie. Dlatego tak gleboko to zinterpretowalem, tzw. drugie dno.

 

 

 

 

Przecież to Predzio mu wyszukał na komputerku planetę, odpalił statek, wpisał współrzędne i tyle. Koleś miał tylko wsiąść do niego - tu nie trza żadnej nauki technologii w 5s. Film nie porywa, wiadomo ale nie dzoszukujmy się na siłę wad, błędów i niedociągnięć :/

 

 

 

 

O, musialem to przespac;p anyway dobrze, ze sie dogadali po angielsku :) A powaznie, film mial potencjal, szkoda, ze zmarnowany

 

Odnośnik do komentarza

Spodziewałem się kichy a jednak się nie zawiodłem. Miał klimat podobnie jak AVP z tym że lepsze zakończenie , choćby walka predatorów ( szybka). Powiało 1 częścią predatora. Myślałem że znajdę w nim jakiś mały wątek obcego ( może znaloeziony marine , ktory zrobił pułapki na łowców , miał rozerwaną klatkę ? ), niepotrzebny był Fishbourne czy jak mu tam. poza tym reszta ról dobrana bardzo dobrze. Czyżby była by 2 część. Jeśli tak czekam !

Odnośnik do komentarza

Myślałem że znajdę w nim jakiś mały wątek obcego

 

Gdzieś chyba przewinęła się czaska Aliensa.... chyba w obozie Predziów na jakimś totemie zawieszona

 

 

 

może znaloeziony marine , ktory zrobił pułapki na łowców , miał rozerwaną klatkę

 

To raczej efekt działka naramiennego ;)

 

 

 

Czyżby była by 2 część.

Dziwnie to jakoś brzmi: nie lepiej "czyżby miała być 2 część?" ? ;)

Odnośnik do komentarza

Myślałem że znajdę w nim jakiś mały wątek obcego

 

Gdzieś chyba przewinęła się czaska Aliensa.... chyba w obozie Predziów na jakimś totemie zawieszona

 

 

Coś mi świta z tym. Masz racje.

 

 

może znaloeziony marine , ktory zrobił pułapki na łowców , miał rozerwaną klatkę

 

To raczej efekt działka naramiennego ;)

 

 

Zrobili tak, że można by było polemizowac.

 

 

Czyżby była by 2 część.

Dziwnie to jakoś brzmi: nie lepiej "czyżby miała być 2 część?" ? ;)

 

 

Si :thumbsup: , ale po końcówce wynika że...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Byłem w kinie.

 

Dobre filmidło.

Oczywiście kręcone raczej w konwencji filmów klasy B, ale jak człowiek to przełknie (bo nie każdy ma tyle dystansu) to zabawa jest przednia. Klimat fajny, pieski predatorów nawet mi się podobały.

Efekty specjalne zayebiste, to samo wygląd i wykonanie predziów.

 

No nie ma się specjalnie do czego przyczepić, śmiało mogę dać 8/10

Odnośnik do komentarza

W takim razie ja też chyba mam dystans <pjona>, wolę konwencję kina klasy 'B' niż wymiociny typu '2012' czy inne 'Misje na Marsa'<rzyga>

 

Adriana olałam i film oglądało się całkiem przyjemnie, walka predatorów ofkoz, ten uwięziony, po.ebany Fishbourne - wszystko na plus.

 

Edit: Zapomniałam dodać, że sama planeta jak dla mnie czadowa, mogłabym pojechać tam na wycieczkę.Mmm...mm...

 

8/10

 

BTW.Co jest z tym edytorem?Chyba już ok., geez

Edytowane przez ogicool
Odnośnik do komentarza

Mogę się przyłączyć do przychylnych opinii. Jedne co mnie troszkę zastanawia to fakt czy to faktycznie była planeta Predatorów, a nie czasem jakiś teren łowiecki, na którym sobie urządzały safari. Dobrze, że prawie wszyscy zginęli, dobrze, że będzie kontynuacja i dobrze się bawiłem w kinie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Bardzo poprawnie nakręcony film, garściami czerpiący z pierwszej części. Unosi się nad tym duch lat 80tych. Jedyne, co trochę drażniło, to jeden typ myślący za całe towarzystwo. Nie wiem czemu ludzie się Brody'ego czepiają - bardzo dobrze sobie poradził z zagraniem najemnika. Podwyższam ocenę ze względu na postać Ruska i jego ostatni one-liner;].8/10

Odnośnik do komentarza

SPOILERY!

 

Całkiem miłe zaskoczenie bez rewelacji ale znośnie szczególnie mając na uwadze cudaki AvP/AvP2 choć do jedynki to daleko mu.

 

Na plus Japoniec - Yakuza, wygląd nowych Predziów, planeta - dżungla (nawet walić fakt jak spadochronami tam lądowali ;p) i fatal z kręgosłupem na tym więźniu.

 

Na minus oczywiście fortepianista lepiej wychodzi mu ganianie po Polsce za słojem ogórów niż za Predatorami; strasznie w(pipi)iał. Nie podobały mi się te psy kompletnie nie pasowały a najgorzej wkurzyło mnie szybko uśmiercenie Trejo i do tego nie pokazane. Ten lekarz i twist z nim też klapa.

 

Motyw z nawiedzonym Morfeuszem też kompletnie niepotrzebny.

 

Nie kumam tylko jednej rzeczy czemu nowe Predzie zabijały - uwiązały starego?

 

Mimo wszystko ujdzie.

 

6+/10

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Nie kumam tylko jednej rzeczy czemu nowe Predzie zabijały - uwiązały starego?

Bo to zupelnie inne rasy, ktore rywalizuja ze soba. Ten uwiazany nalezy do rasy nam znanych predatorow z poprzednich czesci.

Nawet oslabiony predator podjal walke, bo tak mu kaze kodeks honorowy. Przegral z drugim, ale nie stchorzyl.

 

Film jak dla mnie 6/10. Sredniak, nic specjalnego. Motyw z Morfeuszem mozna bylo lepiej rozwinac, motyw freaka tez potraktowany pobieznie.

Pierwszy AVP byl jednak lepszy (czesc druga pomine milczeniem).

Odnośnik do komentarza

zayebisty filmik, mocne 8/10, tak naprawde to nie ma do czego sie przyczepic, stara szkola filmów akcji, zero cycków, duzo krwi i walki, klimat i non stop akcja.

 

Polecam

 

To Ty jechałeś po Niezniszczalnych? Czy coś mi się myli. Albo nie wyczuwam ironii w tym poście.

 

Tak, właśnie obejrzałem Predatorów i śmiem twierdzić że 6 , to max jaki można dać temu filmowi. Motyw z tym, że co kilka dni[?]

są zrzucani nowi ludzie

mnie rozpierdolił XD

Odnośnik do komentarza

Przeciez to film akcji w starym stylu, ktory co krok puszcza oko w strone fanow jedynki. Bez zbednych piedoł, teledyskowego montażu, wrzeszczących małolatów, w(pipi)iających napakowanych murzynow itp

 

Dać temu filmowi 6 to trzeba być pedałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.