Skocz do zawartości

Predator Cinematic Universe


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

ja nawet nie dam 6. 5 to maks. co może dostać szpilman i jego koledzy. Jak toś tu już napisał, że lepiej mu wychodziło granie na fortepianie niż ganianie za predziami. Jakiś taki słaby ten film, bez szczególnej akcji która by zapadła w pamięci. No może fatalit :D

A predator

walczący z Japończykiem na tej łące

mocno mnie rozbawił.

 

Ale tradycja została podtrzymana -

szybko uśmiercili murzyna

 

Odnośnik do komentarza

zayebisty filmik, mocne 8/10, tak naprawde to nie ma do czego sie przyczepic, stara szkola filmów akcji, zero cycków, duzo krwi i walki, klimat i non stop akcja.

 

Polecam

 

To Ty jechałeś po Niezniszczalnych? Czy coś mi się myli. Albo nie wyczuwam ironii w tym poście.

 

Tak, właśnie obejrzałem Predatorów i śmiem twierdzić że 6 , to max jaki można dać temu filmowi. Motyw z tym, że co kilka dni[?]

są zrzucani nowi ludzie

mnie rozpierdolił XD

 

predators to metal, niezniszczalni to disco polo.

Odnośnik do komentarza

Haha, no weź tej. Kwas totalny. Porównywanie tego filmu do Niezniszczalnych jest niesmaczne. Niezniszczalnych ogląda się z uśmiechem na ustach, bo tam nikt nikogo w (pipi)a nie robi, że to ma być poważny film. W Predatorsach wsio jest na poważnie. Kicha kicha i jeszcze raz kicha.

Metalem jest Maczeta. Predatorsy są jak spot wyborczy. Niby na poważnie, a czujesz podświadomie że ktoś wciska Ci kit. [(pipi), dobre porównanie. ZASTRZEGAM]

 

@marjano

Bo skoro co kika dni zasysają najlepszych zabójców na świecie, to niedługo na ziemi zostaną same emo ludki. Ogólnie fabuła to jedno wielkie nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza

Po popłuczynach o nazwach AVP, nareszcie przyzwoity film o Predkach. Przyzwoity i tylko tyle. Bardzo w duchu oryginału, nawet muzę Silvestriego zgapili, a wiele scen jest dość wierną kopia jedynki, ale co tu dużo mówić/pisać, od jedynki i dwójki dzielą go lata świetle, ale Predators to najlepsze co mogło spotkać serie od czasu P2. Nawet Szpilman dał radę.

7/10

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Na początku byłem zdziwiony, bo było zdecydowanie lepiej niż się spodziewałem. To latanie po dżungli było całkiem klimatyczne i nieźle nakręcone. O dziwo Brody poza paroma momentami dobrze się spisał, za to ta matka teresa ze snajperką była w(pipi)iająca od pierwszego ujęcia, reszta ekipy też nie zachwycała, szkoda że Trejo odpadł tak szybko.

Ogólnie byłem pozytywnie zaskoczony, niestety tylko do momentu wejścia do tej fabryki/maszynowni czy czegoś tam. W tym momencie żenada zaczęła się wkradać z każdą minutą coraz bardziej, czego szczytem były sceny konfrontacji z predziami. Coś, co powinno być punktem kulminacyjnym filmu, zostało przedstawione w tak beznadziejny sposób, że pierwszy atak piesków to przy tym majstersztyk. Wychodzi na to, że chyba jednak lepiej było zrobić predatorów w CGI, bo stworki o takim designie, stworzone na zasadzie guma + plastik w 2011 roku wzbudzają tylko śmiech. No i maskowanie cięć budżetowych umieszczeniem dynamicznych scen w nocy tak, że właściwie nie widać co kto komu, też nie jest najlepszy pomysłem.

 

Szkoda, gdyby udało się utrzymać klimat z pierwszej połowy filmu byłby godny następca jedynki. Niestety w pewnym momencie wyraźnie widać, że scenarzysta popłynął i wszystko zaczyna dryfować w kierunku poziomu AvP.5,5/10

I jakim (pipi)a cudem Fishbourne wpie/rdalając latami liście i jaszczurki mógł się tak rozlać O_O

Odnośnik do komentarza
lepiej było zrobić predatorów w CGI, bo stworki o takim designie, stworzone na zasadzie guma + plastik w 2011 roku wzbudzają tylko śmiech.

Ty wzbudzasz smiech <_<

 

:confused:

Odnośnik do komentarza
  • 6 lat później...

Wiadomo tyle że nie będzie to 4 Predator ani 3 nawet. Tylko Remake Pierwszego. W filmie wystąpi Thomas Jane a tak wygląda skład aktorski.

 

the-predator-gets-another-cast-photo-and

 

 

Szału raczej nie będzie. Może mocne 3/10

Wiadomo tyle, że piszesz bzdury.

To nie jest żaden remake.

Kontynuacja.

W filmie pojawi się syn bohatera granego przez Gary Busey, którego gra jego prawdziwy syn, Jake.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...