Skocz do zawartości

Predator Cinematic Universe


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.09.2018 o 11:38, milan napisał:

A ja bym obejrzał coś chorego i  poyebanego, np. Alien Labirynt

To było by zbyt mocne. A jakby Jean-Pierre Jeunet się tym zajął to popcornowe hafty były by możliwe.

 

Powinni pójść w drugą stronę. Dać masę Predatorów i totalną wojne z nimi, zrobić to co zrobił Cameron, bo teraz sami nie wiedzą w którą stronę pójśc.

Odnośnik do komentarza

Wymyślili nową rasę Predatora w Predators, że niby Wilk Predator, a teraz dalej wymyślają ze wzrostem kolejną ewolucję. Że niby większy i niebezpieczniejszy, bo ze zwykłymi Predatorami to już sobie ludzie doskonale radzą. Arnold, Glover, I Pianista wystarczyli aby kinotwórcy musieli wysilić mózgi jak przyciągnąć widza na fotel do kina w 2018r.

 

Mnie przyciągnęli jedynie na kanapę mojego mieszkania na dwie godziny bo do kina na to nie pójdę, poczekam. :facepalm:

Odnośnik do komentarza

https://theplaylist.net/shane-black-predator-review-20180907/

 

"“The Predator” knows exactly what type of picture it is. This is an action-filled, popcorn movie with no aspirations for anything more. This movie throws caution to the wind in service of creating 2-hours worth of brain-melting thrills. Black knows his genre tropes inside and out and he loves throwing out cliché setups and then subverting your expectation for the payoff. Most often, he does this for laughs. Whenever you think you’re going to see a heroic moment, the director pulls the rug out in service of a joke. This tactic never cheapens the movie, though. “The Predator” has a wild, if not completely ridiculous, conceit and self-awareness is part of the fun. Black’s real skill here is repeating this trick without cheapening the movie’s stakes. "

 

 

Wiedziałem, że będzie dobry film.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Mejm napisał:

The PREDATOR [2018] - o ku.rwa. 2/10.

W sumie tyle wystraczy na podsómowanie tego kupsztala XD

 

Poważnie to jest poziom AvP2 a Predators to jest arcydzieło z klimatem w porówniu z tym filmem. Nie powiem trochę się uśmiałem z tych sucharów ale ktoś tu chyba chciał zrobić komedię z potworkiem niż dobre kino akcji. Żarciki latają do słownie co pięć minut. 'Fabuła' jest tak generyczna że Predatora można by zamienić na kosmicznego ślimaka i było by to samo.

Ekipa... już w trakcie filmu zaczynasz o nich zapominać tacy są cliche XD Technologia super zabójców z kosmosu? Ok byle pastuch albo dzieciak z daunem się nie obsłużą.

Ech na plus zaliczyłbym rozpier.dalanie ludzi przez predatora ale też bez podniety.

 

ps. finał i 'Predator Killer' o cie ch.uj jak zawyłem XDDD

 

ps. jak chcecie iść koniecznie do kina to lepiej się dobrze znieczulić przed seansem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wrocilem z kina. Jezu, jaka profanacja predatora. Zrobili komedie (serio) zamiast dreszczowca z ciezka atmosfera. Pelno glupotek: no widzielismy kosmite, idziemy na piwo jak gdyby nigdy nic. Kosmita chce porwac naszego syna! Uratuj go!

 

Spoiler

Psy predatora udomowione przez czlowieka, lecialy po rzucona rzecz jak na komende aport, what the fuck, no masakra.

 

Pierwszy AVP stoi od tego tworu trzy klasy wyżej. Jedynie scena w laboratorium mi sie podobala, gdy

 

Spoiler

Predator sie uwolnil i zaczal zabijac.

 

Ten kto wymyslil formule filmu powinien wziac rozbieg i uderzyc glowa w sciane.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Plugawy napisał:

Na ppe.pl dali 8/10 :ragus:

 I w plusach humor... Szkoda komentowac.

 

Mocno mnie zabolala scena, w ktorej koles sobie idzie noca po lesie i nagle wystrzeliwuje serie z karabinu krzyczac „show yourself asshole”. W tym momencie pomyslalem o tym, jak w oryginale siedzieli zesrani w krzakach i modlili sie by predator sie nie pojawil. Zero zaszczucia o strachu przed predatorem. To jest film, ktory z czystym sumieniem moglbym pobrac z torrentow. 

 

Nie moge dojsc do tego, dlaczgo film z 1987 jest lepszy od tego z 2018 pod kazdym wzgledem. Nawet stary predzio mial lepszy kostium - wygladal straszniej i realistyczniej. 

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Wzbraniałem się przed reckami i innymi spoilerami, poszedłem na spontanie i zaje.biście mi się podobało. Z recenzją z ppe się zgadzam, idę na film w luźnej konwencji (to akurat już było wiadomo na długo przed premierą), a nie na jakiegoś mesjasza który zredefiniuje gatunek i będzie równy jedynce. Na dwójkę też wylewali pomyje, na avp/predators to już nie wspominam, a teraz nagle to dobre filmy? No drugi kwa cyberpunk, za mało mrocznie, były heheszki, chłopiec z daunem rozkodował wędkarzy, dno. Owszem, są dziury, durnoty, brak logiki i sucharki, ale damn... Jak to się dobrze oglądało:D Od dłuższego czasu przestałem się sugerować i oczekwiać "jedynka przebita, klękam", musi być kanon ku.rva bo za(pipi)e. Równie dobrze bawiłem się na last jedi i alien covenant, proszę bijcie śmiało;)

Odnośnik do komentarza

Fanowski Predator Dark Ages w kazdej minucie jest lepszy od tego tworu... Kazdy ma swoj gust, ale idac takim tokiem rozumowania rownie dobrze mogliby sie rzucac tortami czekoladowymi, bo spoko, film o luznej konwencji, nie musi byc logiki i szacunku do materialu zrodlowego. 

 

W kodeksie Predatora tkwi zapis by chronic wlasna technologie przed dostaniem sie do rak innej cywilizcji. A tu 

Spoiler

gdy Mega Predator zabil drugiego predatora to zostawil jego cialo od tak sobie na ulicy i poszedl dalej. Powinien aktywowac mechanizm samozniszczenia. Zrobil tak jeden predator w ostatniej grze AVP. W filmach cialo bylo zawsze zabierane/niszczone - w Predatorze 2, AVP, AVP2...

 

Takich przykladow w tym filmie jest wiecej. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.09.2018 o 11:26, tukan napisał:

W sumie tyle wystraczy na podsómowanie tego kupsztala XD

 

Poważnie to jest poziom AvP2 a Predators to jest arcydzieło z klimatem w porówniu z tym filmem.

Nie obrarzaj AvP2 - to był bardzo dobry film w porównaniu z tym najnowszym :)... nawet AvP1 jest lepszy od tego najnowszego :).

Ten z 2018 to najgorszy film oi predatorach jaki istnieje na tą chwilę.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, meave napisał:

Wzbraniałem się przed reckami i innymi spoilerami, poszedłem na spontanie i zaje.biście mi się podobało. Z recenzją z ppe się zgadzam, idę na film w luźnej konwencji (to akurat już było wiadomo na długo przed premierą), a nie na jakiegoś mesjasza który zredefiniuje gatunek i będzie równy jedynce. Na dwójkę też wylewali pomyje, na avp/predators to już nie wspominam, a teraz nagle to dobre filmy? No drugi kwa cyberpunk, za mało mrocznie, były heheszki, chłopiec z daunem rozkodował wędkarzy, dno. Owszem, są dziury, durnoty, brak logiki i sucharki, ale damn... Jak to się dobrze oglądało:D Od dłuższego czasu przestałem się sugerować i oczekwiać "jedynka przebita, klękam", musi być kanon ku.rva bo za(pipi)e. Równie dobrze bawiłem się na last jedi i alien covenant, proszę bijcie śmiało;)

Rozumiem że wielu może sie spodobać bo to fajna czarna komedia (tym bardziej młodzieży) ... ale nie mogli sobie wymyślić nowego kosmitę zabójcy ? Musieli poniżyć tak legendę? :)

 

Mnie tez mniej lub bardziej podobają się nowsze filmy z Predatorem czy Alienem (covenant, avp2 itd) - w tych filmach starano sie przynajmniej utrzymać jakiś klimat, powagę ale przystosowując do dzisiejszej widowni a ten film to jest tragedia. Niektórzy oceniają wysoko przez humor... jaki humor?" Przecież tutaj nawet humor jest tragiczny i nieśmieszny... nieśmieszny bo nie pasuje do Predatora... nawet Predator w tym filmie ma chwile , w których sobie żartuje... co to ma być ?

 

Oczywiście moim zdaniem.

"Dobre, mocne 3 na 10"

 

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Polecam również recenzję Stelmacha, myślę, że dość trafnie podsumował film, krytyki też jakoś nie szczędził. Film jednym slowem to gruba autoironia, jedni znienawidza, inni kupią. Podobało mi się porównanie do Tarantino czy Rodrigueza. Koniec końców ja się osobiście cieszę, ze 6ty (?) film nie był tym samym, czym poprzednie. Miał na siebie pomysł, nie starał się mieć na siłe kija w du.pie ale też i bawić do łez jak Arnie od części 3ciej w Terminatorze, czy może czegoś na kształt Genesis. Był jakiś, durny bo durny, ale otwarcie;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, LiSoQuan napisał:

Niektórzy oceniają wysoko przez humor... jaki humor?" Przecież tutaj nawet humor jest tragiczny i nieśmieszny... nieśmieszny bo nie pasuje do Predatora... 

 

 

Humor w ogole nie powinien miec tu miejsca. Jak chcieli zrobic komedie to mogli sobie wziac jakiegos kosmicznego slimaka, a nie Predatora. 

 

10 godzin temu, LiSoQuan napisał:

nawet Predator w tym filmie ma chwile , w których sobie żartuje... co to ma być ?

 

Po jednej walce pluje na ziemie, jak jakis żul. No i te nieszczesne psy predatora ktore biegaly na aport. :facepalm::facepalm: A mogli po prostu skopiowac patent z Predators.

 

Caly czas mi sie marzy film AVP (lub z jednym uniwersum) zrobiony na podstawie gry AVP 2 - z takim samym miejscem akcji, gdzies na odleglej planecie, gdzie poziom zaszczucia rosnie, i z takim samym klimatem. Tam Predator byl dobrze zaprezentowany. Ta gra i pierwszym film to wzory do nasladowania.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, LiSoQuan napisał:

Nie obrarzaj AvP2 - to był bardzo dobry film w porównaniu z tym najnowszym :)... nawet AvP1 jest lepszy od tego najnowszego :).

Ten z 2018 to najgorszy film oi predatorach jaki istnieje na tą chwilę.

ej ale serio nie trzeba sobie wmawiać że (pipi) przestaje być gównem gdy ktoś zrobi jeszcze bardziej cuchnący stolec :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...