Skocz do zawartości

God of War Collection ( I & II )


Gość

  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trofeów obu części?

    • Mortal (bardzo łatwe)
    • Spartan (łatwe)
    • Colosus (średnie)
    • God-like (trudnie)
    • Titan (bardzo trudne)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hej

Moze mi ktos wyjasnic na czym polega trofeum:

"You Know the Germans Make Good Stuff? - Collect all Uber Chests" ?

 

Nie moge skojarzyc czym charakteryzuja sie te skrzynki :)

Chetnie tez dowiem sie, gdzie mozna wlaczyc zebrane podczas gry URNY.

 

Pozdro

Są to dwie skrzynki które powiększają paski życia i magii.

Tą od życia można znaleść w momencie gdy używamy zwolnienia czasu do złapania tłumacza, należy się cofnąć do miejsca w którym stała statuła do spowalniania po przejściu przez lustro.

Ta od magii jest troche dalej, jak zjedziemy windą z kościotrupami, to po pewnym momencie trzeba lecieć na skrzydłach Ikara obok obracających się kolumn, skrzynka znajduje się w ścianie skąd zaczynamy lecieć, należy ją rozwalić z łuku.

Wszystko oczywićie w świątyni przeznaczenia.

 

 

Urny można włączyć podczas Bonus Play, czyli po przejściu gry i zaczęciu od nowa wybieramy że chcemy mieć wszystkie ulepszenia z poprzedniej rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Aktualnie przechodze jedynke poniżej 5h, jestem przed Wyzwaniem Hadesa a gram 2h 15min czyli wpadnie bez problemu :) Łatwe 200%.

Jaki miałeś ostatecznie czas? Ja ~3h 30min ale jako, że nigdy nie grałem na najniższym poziomie i nie wiedziałem czego się spodziewać, zaplanowałem ponowne zebranie wszystkich oczu/piór/muse keys i co lepszych skrzyń z czerwonymi orbami - teraz wiem, że to zbędne :P

 

Ogólnie słaba platyna, każualowata (może poza challenge of the gods i zbug'owanym ostatnim wyzwaniem). Swojego czasu na PS2 wycisnąłem wszystkie soki z jedynki i na tę chwilę mam już dość Kratos'a a tu jeszcze druga część czeka...

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Coś ok 3h 45min na hardzie :) Ja na PS2 też wymasterowałem wszystko czyli God w jedynce i Titan w dwójce. Collection skończyłem dwa razy i na chwilę obecną nie mam ochoty kończyć na najwyższych poziomach, może gdyby było za to trophy :whistling:

Tym co nie grali na czarnulce polecam zacząć jedynke na normalu a dwójke na hardzie, ewentualnie hard i hard, ale wtedy dwójka będzie się wydawać dużo łatwiejsza.

Odnośnik do komentarza

Pan moderator ma pilniejsze rzeczy na głowie, np. przenoszenie Twojego posta do właściwego dla niego tematu.

 

 

Daj się zabić chyba 5 razy w tym samym miejscu, to gra zaproponuje Ci obniżenie poziomu trudności. Ale zrobi to tylko raz, więc musisz się od razu zgodzić.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to wszystkie dodatkowe stroje w jedynce wyglądają żenująco, no moża poza zbroją Aresa, która i tak nie może się równać z tą z drugiej częsci. W dwójce tylko jeden strój jest pojechany, a reszta prezentuje świetny poziom. Jeżeli komuś nie zależy na trophy za wyzwania bogów, a jedynie chciałby pograć w dodatkowych strojach to niech się nie męczy bo nie warto :)

Odnośnik do komentarza

czy trofeum "Seeing Red", czyli wymasterowanie wszystkich broni i mocy na maksimum, optymalnie wpadalo wam za pierwszym podejsciem?

jezeli mi nie wpadnie, to nowa gre bede kontynuowal zeby przejsc ponizej 5 godzin i tam bede mogl uzupelnic zaleglosci, jezeli w niektorych broniach bede mial braki? czy podczas przechodzenia Challenge of Gods, nabijane punkty doswiadczenia rowniez moga podniesc levele broni?

Odnośnik do komentarza

Nie ma kontynuacji że dalej nabijasz - przynajmniej ja takiej nie widziałem :) Mi wpadło przy speed runie - wziąłem

krowę

i heja! Wpadł speed run i Seeing Red

(używałem tylko czarów i wpadło tuż chwilkę przed klifami szaleństwa czy jak to się tam nazywa).

 

 

Pkt. za chellenge nie są zliczane do całości (no chyba że to przeoczyłem to sorry).

 

P.S. Strasznie łatwa ta platynka - po Nowym Roku biorę się za II.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Taaa - zapomniałem o tym - podczas pierwszej części walki gdy już Ares nie ma energii robimy chwyt i potem wciskamy kółko a następnie pozostałe QTE "mylimy się" i tak na okrągło - szybko orby lecą :) Dobrze pamiętam? xD

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...