Skocz do zawartości

God of War Collection ( I & II )


Gość

  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trofeów obu części?

    • Mortal (bardzo łatwe)
    • Spartan (łatwe)
    • Colosus (średnie)
    • God-like (trudnie)
    • Titan (bardzo trudne)


Rekomendowane odpowiedzi

czy w dwojce jest jakies miejsce by nabic orby tak jak w jedynce przy walce z Aresem? wtedy to mnie uratowalo, bo udalo mi sie nabic na tym brakujace 10 tysiecy orbow do Seeing Red przy pierwszym podejsciu ;)

 

teraz lece speed run. 1,5 godziny za mna i jestem na Pandora's Temple. powinno dac rade, nie? teraz bede angazowal sie w walke tylko i wylacznie gdy bedzie to potrzebne, np. przy zablokowanym przejsciu ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

czy w dwojce jest jakies miejsce by nabic orby tak jak w jedynce przy walce z Aresem? wtedy to mnie uratowalo, bo udalo mi sie nabic na tym brakujace 10 tysiecy orbow do Seeing Red przy pierwszym podejsciu ;)

 

teraz lece speed run. 1,5 godziny za mna i jestem na Pandora's Temple. powinno dac rade, nie? teraz bede angazowal sie w walke tylko i wylacznie gdy bedzie to potrzebne, np. przy zablokowanym przejsciu ;)

 

Dasz rade na bank

Odnośnik do komentarza

czy w dwojce jest jakies miejsce by nabic orby tak jak w jedynce przy walce z Aresem? wtedy to mnie uratowalo, bo udalo mi sie nabic na tym brakujace 10 tysiecy orbow do Seeing Red przy pierwszym podejsciu ;)

Odnośnie II to jest opcja aby kontynuować grę z ugrade'ami broni i magii - poza tym

jest jedna bardzo przydatna Urna która daje mnożnik x10.

Więc tym się nie martw.

II Część ma dużo łatwiejsze trofea niż I. Ale i tak trofea w obu częściach są żenująco łatwe - myślałem chociaż że CotT trzeba będzie zrobić z rangą "Titan" a tu taki klops :(

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Mułowate trofea, ogólnie brak pucharka za ukończenie na najwyzszym poziomie gry (w jakimkolwiek tytule) uważam za totalne nieporozumienie (ostatnio dał mi się we znaki DA, w którego grałem na najwyższym, po czym zrezygnowałem z braku motywacji i obniżyłem poziom). Rzygam już tym całym Kratosem - figurka trafiła do szuflady :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No IMO pierwsze 9 jest naprawdę łatwe(no, troszkę czasu zajmują), ale dziesiąty to jakieś nieporozumienie. Za bardzo się chyba przyzwyczaiłem do Assasin's Creedów 2 i innych samograjów. Z tymi satyrami to porażka, niby wiem co mam robić i wszystko robię ok, a i tak wcześniej czy później rzucają Kratosem jak szmatą i po ptakach. A,i brak checkpointa boli - mogli dodać jak już grzebali przy konwersji.

Odnośnik do komentarza

Kur.wa, 10 challenge of the gods to chyba największe gów.no z jakim miałem do czynienia na konsoli.

 

E: Sorry za post pod postem.

No ja pamiętam, że też już pierd*lca dostawałem aż wpadłem na takie combo - wybijasz satyra blok+X (da się dwóch na raz) następnie będąc w powietrzu walisz z kółka (jeśli dobrze pamiętam to blok + O) - atak ten skutecznie wywala nie tylko psiaki ale również opadajacych satyrów poza platformę. Powtarzać do skutku thumbsup.gif

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...