Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś Samsung zaprezentował nowego Galaxy S3 iiii ... jestem zawiedziony wyglądem. Tył wygląda strasznie tanio. Bardziej podobał mi sie S2 nie mówiąc juz o Nexusie. Ale S3 ma potężne bebechy i ekran 4,8 cala i pare bardzo ciekawych nowinek, które z chęcią bym przetestował. Zobaczymy ile sobie Orange za niego policzy w moim abonamencie. Jak do 300 zł to może sie skusze.

Odnośnik do komentarza

Dziś Samsung zaprezentował nowego Galaxy S3 iiii ... jestem zawiedziony wyglądem. Tył wygląda strasznie tanio. Bardziej podobał mi sie S2 nie mówiąc juz o Nexusie. Ale S3 ma potężne bebechy i ekran 4,8 cala i pare bardzo ciekawych nowinek, które z chęcią bym przetestował. Zobaczymy ile sobie Orange za niego policzy w moim abonamencie. Jak do 300 zł to może sie skusze.

 

a wyszedl dodatkowo ice cream sandwitch, czy dalej mamy ginger bread?

 

edit: wyglada jak note, tylko note ma lepszy ekran i s pena. jednak dobrze zrobilem, ze nie czekalem na s3. taki sobie jest. :)

 

Mam Samsunga Galaxy Y i player muzyczny w nim jest strasznie crapowaty, poprostu nędza jeśli chodzi o jakość muzyki.

Polećcie proszę jakiś androidowy programik (android 2.3.5) żebym mógł sobie normalnie muzyki posłuchać.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.abrantix.rockon.rockonnggl&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsIm9yZy5hYnJhbnRpeC5yb2Nrb24ucm9ja29ubmdnbCJd

 

3 player - polecam.

 

polecam jeszcze to:

 

AI Type: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aitype.android&hl=en

 

One More Clock Widget Free: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sunnykwong.freeomc

 

ADW Launcher: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.adw.launcher&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm9yZy5hZHcubGF1bmNoZXIiXQ..

 

Free Cubed Player: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.abrantix.rockon.rockonnggl&hl=en

 

Free WP7 contacts: https://play.google.com/store/apps/details?id=milkmidi.minicontact&hl=en

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ja tam rowniez uzywam Power AMP i potwierdzam - player rzadzi.

 

Lepsza jakosc muzyki niz w systemowym, wygodny interfejs, mozliwosc przegladania muzyki po folderach lub po tagach, equalizer, rozne skorki (na necie ponoc mozna jeszcze jakies dodatkowe znalesc, ale nie zglebialem tego), widget dzieki ktoremu mamy ekran muzyki zamiast wygaszacza (kiedy sluchamy), wiec nie trzeba odblokowywac telefonu, wchodzic w aplikacje jesli sie zminimalizowala itd tylko po prostu bez odblokowywania cos zrobic. Oprocz tego fajna sprawa jest tez to ze automatycznie sciaga okladki do plyt (jesli wlaczymy taka opcje).

Program ma rowniez ciagly support - co jakis czas wychodza kolejne aktualizacje, chociaz osobiscie nie wiem co tutaj jeszcze mozna udoskonalic.

 

Ogolnie jeszcze kilka zalet by sie znalazlo - tak czy siak, naprawde warto kupic bo jest to kawal dobrej roboty.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mocno sugeruję każdej osobie, która ma taką możliwość na swoim telefonie, aktualizację do ICS.

 

Wgrałem tego ROMa na swojego Desire i jestem w ciężkim szoku. Byłem przekonany, że RunnyMede, z którego dotychczas korzystałem przebija wszystkie buildy CM, wszystkie MIUI i AOSP... A tutaj się okazuje, że Android 4.0 jest o wiele szybszy, niesamowicie płynny (to chyba zasługa akceleracji sprzętowej, ale nie wiem, nie znam się) i kure­wsko funkcjonalny. Już kilkukrotnie eksperymentowałem z ROMami ICS, ale były niestabilne albo po prostu słabe, ale teraz widzę że nawet na tak stary telefon jak Desire można to wgrać i działa pięknie, nic więcej mi nie trzeba - wolę teraz mojego Desire od niezaktualizowanych SGS2 i innych telefonów z wysokiej półki. :)

 

Polecam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fajny post, ale tą gadkę o niezaktualizowanych SGS2 mogłeś sobie podarować. Wiem, że czasami trzeba się podnieść na duchu, ale przynajmniej rób to jak należy. SGS2 już od ponad miesiąca ma oficjalny ICS.

 

Źle mnie zrozumiałeś albo ja źle się wyraziłem. :) "niezaktualizowanych SGS2"

Nie muszę się podnosić na duchu, bo czaję się na coś nowego niedługo - chodzi o to, że niektórzy znajomi nie potrafią za bardzo w telefony i mają swoje maszyny niezaktualizowane - i autentycznie taki Desire jest ZNACZNIE przyjemniejszy w obsłudze i płynniejszy (mówimy ofc o wszystkim oprócz gier itp.) niż nowości z 2.x.

 

Nawet nie wiem jak wygląda sprawa z oficjalnymi aktualizacjami, chodziło mi o egzemplarze telefonów ze starym softem, którymi miałem okazję się bawić (SGS2, Htc EVO 3D, Desire HD i kilka innych, ale głównie te)

Odnośnik do komentarza

Tutaj mogę się zgodzić :). Android 4.0 to naprawdę duży skok naprzód, jeśli chodzi o płynność systemu. To, co dotychczas producenci musieli ręcznie implementować (dlatego przeglądarka w SGS2 czy pulpity w HTC Sense chodzą tak płynnie, kiedy na czystym Androidzie nie było tak super), teraz jest wreszcie zaimplementowane w kodzie Androida - sprzętowa akceleracja. Nawet starsze telefony dostały niesamowitego kopa. No i Holo Theme zaaplikowane w całym systemie... miodzio!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ostatnio zagrywam sie w Let's Golf 3 od Gameloft.

Calkiem fajna gierka, bardzo przypomina Everybody's Golf z PSP/PS Vita, graficznie prezentuje sie bardzo ladnie, jest rozbudowana - mozna customizowac postac, kupowac ulepszenia, stroje i takie tam, poza tym wiele miejscowek. Do tego dochodzi tryb multiplayer online - probowalem i w zasadzie bez problemu znalazlem przeciwnika.

 

Jedyny minus to ograniczenie energii pozwalajace na rozegranie zaledwie kilku dolkow, po jej wyczerpaniu musimy czekac jakis czas - kilkadziesiat minut, w zaleznosci od EXP postaci, na uzupelnienie energii. Mozna ja oczywiscie kupic za prawdziwa kase, tak samo zreszta jak ulepszenia, stroje i inne bajery.

 

Gra zajmuje jakies 330mb i sciaga sie po pobraniu 40mb pliku ze sklepu Play. ;)

Odnośnik do komentarza

Ostatnio zagrywam sie w Let's Golf 3 od Gameloft.

Calkiem fajna gierka, bardzo przypomina Everybody's Golf z PSP/PS Vita, graficznie prezentuje sie bardzo ladnie, jest rozbudowana - mozna customizowac postac, kupowac ulepszenia, stroje i takie tam, poza tym wiele miejscowek. Do tego dochodzi tryb multiplayer online - probowalem i w zasadzie bez problemu znalazlem przeciwnika.

 

Jedyny minus to ograniczenie energii pozwalajace na rozegranie zaledwie kilku dolkow, po jej wyczerpaniu musimy czekac jakis czas - kilkadziesiat minut, w zaleznosci od EXP postaci, na uzupelnienie energii. Mozna ja oczywiscie kupic za prawdziwa kase, tak samo zreszta jak ulepszenia, stroje i inne bajery.

 

Gra zajmuje jakies 330mb i sciaga sie po pobraniu 40mb pliku ze sklepu Play. ;)

 

Właśnie to jest najgorszy tym gry: freemium. Niby za darmo, ale pograsz chwilę i się okazuje, że by dalej sensownie grać musisz wydawać siano. Co gorsze, jednorazowy zakup też często starczy tylko na jakiś czas. Dlatego trzymam się od takiego wyciągania kasy z daleka: albo gra za darmo, albo płatna jednorazowo i w porządku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam problem z bateria w Desire. Podczas przegladania netu bateria potrafi pasc ze 100% do 0% w godzine. Dzieje sie tak tylko, gdy korzystam z przegladarki (Dolphin Browser HD) - gdy ogladam filmy, slucham muzyki, czy gdy gram w gry bateria dziala w porzadku.

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...