Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

na telefonie są prawie niewidoczne 2 dziurki z prozdu , mysalem ze jedna to czujnik światła a druga może kamerka, bo na tej stronie http://www.phonegg.com/ jest napisane ze obsluguje vieorozmowy. teraz znalazłem na innej stronie że niby nie ma przedniej kamery wiec juz sam nie wiem

 

tak czy siak desire S napewno ma przednią kamere a też nigdzie nie moge znalesc opcji wideorozmowy :confused:

potrzebny jest do tego osobny program? w koncu w starszych komorkach normalnie mozna było dzownić do kogoś tylko że za pomocą vieorozmowy właśnie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Jak chcesz dzialac z endomondo, to po rejestracji na ich stronie kazda przebiegnieta trasa jest rejestrowana na mapie,predkosc jaka biegles (nie pamietam juz czy srednia ,czy najwyzsza),w przyblizeniu liczba spalonych kalorii.Pozniej po kazdym treningu statystyki wysylane sa na strone endomondo.Takze samym gps tego nie przeslesz (bez polaczenia z netem (np. przez wifi).Nie mam teraz jak sprawdzic (chwilowy brak telefonu) czy koniecznie trzeba wysylac statystyki ,czy mozna to jakos wylaczyc.Z tego co pamietam to program chyba moze zapisac kilka treningow w pamieci i jak nie masz dostepu do wifi albo nie chcesz laczyc sie z netem (koszty) to mozesz wyslac to po kilku dniach jak bedziesz mial gdzies dostep do wifi (galeria handlowa,knajpa).Sorrki jesli napisalem to zbyt chaotycznie.Wlasnie koncze nocke w pracy i po 36 godzinach bez snu ledwo moge pozbierac mysli.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

przegladam sobie android market a tu aplikacja free hereos 2 ;) nie moglem uwierzyc wiec szybko zainstalowalem odpalilem i teraz ciesze sie heroes of might and magic 2 na samsung galaxy s2 :) cudo

 

ale i tak przydala by sie wersja na ipada / ewentualnie bedzie trzeba zakupic jakis porzadny tablet z androidem i cieszyc sie hirosami ;)

 

ps

 

oprocz tego jest aplikacja do odpalenia heroes 3, baldurs gate, ice wind dale, planscape oraz scummvm :)

Odnośnik do komentarza

przegladam sobie android market a tu aplikacja free hereos 2 ;) nie moglem uwierzyc wiec szybko zainstalowalem odpalilem i teraz ciesze sie heroes of might and magic 2 na samsung galaxy s2 :) cudo

 

ale i tak przydala by sie wersja na ipada / ewentualnie bedzie trzeba zakupic jakis porzadny tablet z androidem i cieszyc sie hirosami ;)

 

ps

 

oprocz tego jest aplikacja do odpalenia heroes 3, baldurs gate, ice wind dale, planscape oraz scummvm :)

Na Ipada jest Palm Heroes, niecałe 2$.

 

Zapomniałeś dodać, że na Andka jest jeszcze masa różnych emulatorów (łącznie z PSX), ale to każdy wie :P

Odnośnik do komentarza

Jaki jest najlepszy sposób na wyszukiwanie perełek na androida, głównie tych gierkowych? Oficjalny market to kpina, podobno najlepsza alternatywa do szukania, appbrain też jest niesamowicie gówniana, pozostają jakieś strony blogi fora z recenzjami, opiniami, zna ktoś coś takigo?

Ostatnio korzystam z tego forum http://forum.android.com.pl/, jedno z lepiej rozbudowanych PL. Szukałem ale nie znalazłem anglojęzycznego w ciekawej formie.

 

+ http://www.androidal.pl/

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno pytanie, taryfa na internet zmienia mi się dopiero od przyszłego miesiaca wiec musze teraz kontrolowac przepływ danych, nie mam pakietu na internet w starej umowie (5MB) lol i boje sie kosmicznego rachunku bo raz juz taki miałem. Jak wyłączyć transmisje danych poza WiFi tak, zebym mógł ją potem włączyć ponownie? Znalazłem program 3g watchdog ale z tego co widze on tylko kontroluje, nie pozwala wyłączyc

Odnośnik do komentarza

Jaki jest najlepszy sposób na wyszukiwanie perełek na androida, głównie tych gierkowych? Oficjalny market to kpina, podobno najlepsza alternatywa do szukania, appbrain też jest niesamowicie gówniana, pozostają jakieś strony blogi fora z recenzjami, opiniami, zna ktoś coś takigo?

Ostatnio korzystam z tego forum http://forum.android.com.pl/, jedno z lepiej rozbudowanych PL. Szukałem ale nie znalazłem anglojęzycznego w ciekawej formie.

 

+ http://www.androidal.pl/

 

To forum to jest żart. Udzielałem się tam od naprawdę dawnych czasów (kiedy to jeszcze Android wyczekiwał premiery wersji 2.1) i dzisiaj zupełnie nie przypomina tego, co było dawniej. Jeśli coś piszecie, to nie zdziwcie się, jak moderatorzy Wam usuną posta bo robią wiosenne porządki, bo post jest stary, bo im nie przypasował. Serio, jeśli chcecie zobaczyć, jak wygląda forum o ustroju totalitarnym, to dobrze trafiliście. Moderacja sięga tam granic absurdu.

 

I żeby nie było, że jestem w jakimś konflikcie z nimi - mam na tym forum prawie 1,5k postów, ponad 300 piwek, pomogłem naprawdę wielu osobom. Ale jak zaczęto usuwać moje zwykłe posty, które nawet będąc na temat zahaczały o inne sprawy - miarka się przebrała, zrezygnowałem z udzielania się.

 

A wałki z nagabywaniem użytkowników, by wygrywała jakieś konkursy dla administracji (że niby potem w konkursie do wygrania będzie) to już są szczyty.

Jednym zdaniem - nie mam pojęcia jak to miejsce stało się największym w Polsce centrum Androida i jakim cudem ludzie jeszcze nie uciekli stamtąd. Brakuje dobrej alternatywy, działa przyzwyczajenie czy co?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie miałem jeszcze telefonu w ręku, nie wiedzialem ze da sie wyłaczyc to tak łatwo.

 

Neo ma dośc mało miejsca w pamieci wewnetrznej, co jak jakas gra bedzie wieksza niz to? Z tego co widze wszystko instaluje sie na wewnętrznej i dopiero potem da sie przenieść na SD, wiem ze niektóre programy wymagaja bycia tam, ale co z grami? Da sie zrobic zeby defaultowo instalowąło sie na SD?

Odnośnik do komentarza

kolejne zaskoczenie, przegladam sobie samsung app ( drugi raz odpalilem od zakupu telefonu) przegladam aplikacje i np taki tapatalk jest za free, a w markecie normlanie za $, to samo z dead space itd itp, :) ciekawe co to bedzie jak do europy zawita amazon app store ;)

 

z drugiej strony bedzie kociol bo kupujac jedna aplikacje bedzie trzeba zajrzec do roznych sklepikow, no ale lepiej miec wybor niz go nie miec :)

Odnośnik do komentarza

kolejne zaskoczenie, przegladam sobie samsung app ( drugi raz odpalilem od zakupu telefonu) przegladam aplikacje i np taki tapatalk jest za free, a w markecie normlanie za $, to samo z dead space itd itp, :) ciekawe co to bedzie jak do europy zawita amazon app store ;)

 

z drugiej strony bedzie kociol bo kupujac jedna aplikacje bedzie trzeba zajrzec do roznych sklepikow, no ale lepiej miec wybor niz go nie miec :)

 

Mało tego, jest jeszcze Asphalt 6, Modern Combat 2 i 3, Samurai II - Samsung robi naprawdę dobrą robotę z tymi darmowymi appkami.

Odnośnik do komentarza

mam pytanie

 

chcialbym zrobic root w moim sgs 2 zeby sciagnac simlocka tylko ze jestem dosc zielony w tych sprawach mam pytanie

 

czym to zrobic tzn

 

odin + superoneclick - czyli wgrywam niezabezpieczonego kernela, aplikuje roota i wracam do oryginalnego kernela

 

odin, CF-root v4.0 - zmodyfikowany oryginalny kernel

 

easy rooting toolkit v4.0 - chyba najlatwiejsza opcja tylko podpinam telefon puszczam plik i tyle dobrze to zrozumialem ?

 

 

druga sprawa telefon jest brandowany i chcialbym pozbyc sie tych aplikacji od operatora i wgrac oryginalny czyste oprogramowanie samsung galaxy s2 jest taka mozliwosc ? jezeli tak to jak nazywa sie ten plik/rom ?

 

mam nadzieje ze po tych wszystkich operajach bede mogl normlanie robic update oprogramowania przez telefon ?

Odnośnik do komentarza

hej

powracam ze starym problemem ale tym razem chciałbym go rozwiązać w całości

 

ze 2 miesiace temu pytałem czemu motorola DEFY zamula jak cholera, padlo kilka odpowiedzi , ale chyba jedna mogla by calkowicie zniwelować problem (resetowanie komorki pomaga na krótko)

wtedy ktoś napisał że to zamulanie to wina interfejsu (nakładki) ktory dorzuca motorola do swoich komórek, i że jeśli sie go wywali i wgra jakiś inny to problem powinien zniknąć, było wspomniane że da sie to zrobić bez rootowania telefonu

 

czy ktoś moglby mi wyjaśnić (w miare krok po kroku) co bedzie do tego potrzebne (gdzie moge znaleść te rzeczy) i jak dokladnie mam to zrobić?

troszke znam androida ale bardziej od strony usera, nigdy nie bawilem sie w żadne rooty albo głebrze grzebanie w systemie, a nie chciał bym nic zwalić przy próbie zmiany tego interfejsu

 

i poboczne pytanie - czy taka zmiana jest ryzykowna? (brick) czy ma jakies skutki uboczne? (czy warto zrobic backup wszystkiego zanim sie zacznie grzebać?)

 

będe bardzo wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza

EDIT

do mojego pytania powyzej (chociaz nikt chyba nie ma ochoty odpowiedzieć)

potrzbuje metody na odmuletnie telefonu która nie spowoduje utraty gwarancji, telefon jest w ciągłym niebezpieczenstwie (mimo że to DEFY) i musi byc na gwarancji gdyby jednak udalo sie go rozwalić mimo że udaje twarda sztuke

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...