Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Ej chciałem zaktualizować tacie telefon (Samsunga Galaxy S2), bo biedaczek siedzi na sofcie 2.2 chyba, a gdzieś czytałem że już 4.0 wyszło. Klikam w aktualizacje i nic mi nie znajduje (wtf). Myślę sobie, że może trzeba to zrobić ręcznie i ściągnąć soft ze strony producenta, więc wbijam i patrzę, że softu nie ma. Telefon chyba nie jest taki stary, bo miał premierę rok/dwa temu, a nie mogę uaktualnić softu. Co jest?

 

Doszedłem do tego, że może trzeba zrobić to przez jakiś program, więc znalazłem jakiegoś Odina czy Onyksa, ale raz że program wymaga Windowsa, którego nie mam, a dwa że telefon i tak nie jest widziany po podłączeniu do komputera mimo włączenia wymaganych opcji (i jakiegoś debugowania po kablu, czy coś takiego). No i wyczytałem o jakiś kernelach, rootach, ale to już dla mnie totalnie czarna magia. Mógłby ktoś pomóc? ;)

Odnośnik do komentarza

A przez Samsungowski KIES próbowałeś robić aktualizację?

http://www.samsung.com/pl/support/usefulsoftware/KIES/JSP

 

Chyba 2.3 nie ma możliwości aktualizacji OTA, więc zdaje się możesz przez Odina (WIndows) lub Heimdall (Mac) wgrać oficjalnego IC.

 

Nic rootować nie trzeba.

 

A tu mały "głaid" jakby ci nie szło przez KIESa.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=878686

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Yano

Prowo. Co z tego, że produkt który wygląda tak samo pojawił się 6 miesięcy przed iP skoro wygląd iPka został klepnięty już dużo wcześniej? Itd.

 

Osobiście nie mam zdania, czy Samsung kradnie patenty czy nie, bo nie obcuję za dużo z ich produktami, a z tego co się nimi bawiłem to po prostu mi nie przypasowały. Głównie przez system i jakość wykonania (wszędzie plastiki).

 

Inna sprawa, że może to zmusi urzędy patentowe do przeanalizowania swojego absurdalnego prawa. Nie chciałbym, żeby Apple trzymało w ręce wszystkie karty, bo to ograniczy konkurencję, a jak wiadomo ta jest najlepsza dla konsumenta.

 

Poza tym to chyba nie jest temat na tego typu dyskusję ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra pany Po dluzszym uzytkowaniu stwierdzam, ze telefon mozna ogarnac ale zrozumiec brak kompatybilnosci ze starszymi programami czy grami to jakas parodia. Zywotnosc baterii przy komfortowych ustawieniach i sluchaniu muzyki to marny zart. Moze mi ktos objasnic na PW jak instalowac gry z plikami pobranymi z sieci? Kupilem Real Racing 2 w sklepie Play. Download nie dziala a jak juz ruszy raz na cztery proby to urywa w roznych momentach. Czytalem na forum i ludzie maja z tym problemy. Poieralem rozne wersje z serwisow hostingowych i zadna nie dziala. Podlaczam tel kablem, na karte sd w telefonie wrzucam folder i pliki pobrane a i tak albo chce aktualizowac i od nowa sie zaczyna sciagac i du.pa albo jak juz ruszy wywala jakis blad "real racing 2 error loading m3g rr_track". Na stronie EA slowa o tym nie ma. Panowie - jak to ogarnac? Trzeba miec jakis program do instalowania i przez niego te pliki podmieniac czy jak? ;/

 

Pisze zeby na PW mi napisac bo jeszcze moderatorka uzna to za piractwo czy cos. Roznie tu sie postrzega rozne akcje. ;>

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

To samo co powyżej ale dopisane kilka innych appsów, takich jak:

 

Angry Birds Space Premium

The Cat in the Hat

OfficeSuite Pro 6+

Granny Smith

Runtastic PRO

Asphalt 7: Heat

Ocean HD

Draw Something

Clouds & Sheep Premium

Let’s Create! Pottery

NFL Kicker 13

Symphony of Eternity

Sudoku

 

Taskshttp://www.conowego.pl/aktualnosci/google-play-tnie-ceny-aplikacje-za-80-groszy-6896/

Odnośnik do komentarza

1. Jest jakaś dobra, darmowa aplikacja do RSSów?

2. Da się jakoś usunąć niektóre domyślne aplikacje (np. Google+) albo przynajmniej zmienić kolejność ikonek w menu? Osobiście zamiast przeskakiwać pomiędzy pulpitami wolę po prostu otworzyć menu i chciałbym mieć ikony rzeczy, których używam na pierwszej stronie.

3. Podobno można zmieniać klawiatury ekranowe. Mam domyślną z Samsunga Galaxy Mini 2 i dobija mnie trzymanie klawisza, żeby np. wpisać polskie znaki. Wygodniej byłoby np. poprzez wielokrotne naciśnięcie tego klawisza, a nie ma tego w opcjach.

Na co mógłbym zmienić?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...