Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem xperię t i wszystko by było spoko gdyby nie to że (pipi).ana sama co jakiś czas odpala ekran (zachowuje się tak, jakbym naciskał przycisk blokady, a tego nie robię). Wina softu, czy raczej telefon do wymiany?

 

Miał ktoś tak? System to ICS z odpalonym launcherem Nova.

Odnośnik do komentarza

Strzelam w ciemno - czy Xperia nie ma przypadkiem jakiegoś ficzera odpowiedzialnego za wybudzanie telefonu jak tylko coś przewinie się jej przed czujnikiem zbliżeniowym? Sam kiedyś miałem podobny problem i okazało się, że program do sms był tak skonstruowany, że opcja wyskakującego okienka z wiadomością i opcja wybudzania telefonu były osobno; w momencie wyłączenia pop-upa telefon dalej się wybudzał ale nic nie pokazywał.

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

Szukałem i niestety nic takiego nie znalazłem. Ściągnąłem ze sklepu aplikację, która sprawdza, czy jakaś aplikacja nie "pushuje" może reklam do telefonu, przy okazji podświetlając ekran - ale nic nie znalazło.

 

No nic, poszukam jeszcze na forach i najwyżej zadzwonię jutro do Sony. Tak czy inaczej, dzięki za poradę.

Odnośnik do komentarza

To kto mi to galaxy SIII ogarnie? Czasem ekran sam robi sie przyciemniony i nawet rozjasnienie na max w ustawieniach nie pomaga. Zeby wrocic do "pierwotnej" jasnosci ekranu musze... odpalic odtwarzacz wideo. Wtedy po wyjsciu ekran ma normalna jasnosc. Ktos wie o co chodzi? o_O

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

To kto mi to galaxy SIII ogarnie? Czasem ekran sam robi sie przyciemniony i nawet rozjasnienie na max w ustawieniach nie pomaga. Zeby wrocic do "pierwotnej" jasnosci ekranu musze... odpalic odtwarzacz wideo. Wtedy po wyjsciu ekran ma normalna jasnosc. Ktos wie o co chodzi? o_O

 

U mnie pomogła zmiana romu na najnowszy Jelly Bean - telefon wyraźnie przyspieszył a i ma rozjaśnianie w DropDown Menu i tam działą znakomicie - na moim oryginalnym ICS tego nie miałem (niestety mam telefon ze słowackiej dystrybucji i tam ostatnia aktualizacja to 24.08.2012 :confused: ). Zmieniłem na Omega Rom z Jelly Bean i telefon duuużo lepiej chodzi już sam w sonie (szybciej zdecydowanie). Zobacz czy nie ma w KIES ew. aktualizacji do twojej wersji telefonu - niestety to jest znany bug softowy.

 

P.S. No i czuję się wydymany :confused: Galaxy S3 jest w kilku wersjach i do Korei trafiła najlepsza wersja (2gb ramu oraz LTE) ale myślałem, że u nas nie będzie fragmentacji na kilka modeli. No i dziś się dowiaduję, że wychodzi wersja I9305 z LTE i 2gb ramu :confused: Pal licho z LTE ale te 2gb robi różnicę, telefon zjada z 500mb ramu na starcie a jeszcze 170-200 (zależnie od romu) jest zarezerwowane dla systemu. Jakbym wiedział że wyjdzie taki model to bym nie brał zwykłego I9300. I to ponoć Apple zrobiło ludzi w ciula z iPadem 3 i szybką premierą 4ki? Co my mamy powiedzieć? Zmiana modelu JESZCZE szybciej?

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

CM10 to po prostu czysty Android z modyfikacjami pod maską i takimi bajerkami, jak przełączniki w pasku powiadomień, regulacją jasności, własne skróty na ekranie blokowania, tryb incognito w przeglądarce itd. itp. Chodzi o to, że jest:

  • ładny
  • szybki
  • mało zasobożerny

Samsung dodał trochę bajerków do tego swojego oprogramowania, ale też przesadzili z obciążeniem telefonu. Nie może być tak, że czterordzeniowy potwór z 1 GB RAM-u przeładowuje launcher po naciśnięciu Home czy odpala 3s dialer. Niedopuszczlane IMO. Tak jak na SGS2 lubiłem TouchWiza, tak na SGS3 wytrzymałem kilka dni. Tylko czysty Android, zapierdziela aż miło patrzeć. Jeśli nie będzie tęsknić za czymś od Samsunga, co strasznie lubicie, spróbujcie, sami zrozumiecie :).

Odnośnik do komentarza

A jak śmiga CM10 na SGS2 (lub coś podobnego)? Szykuje mi się jakaś reinstalka w najbliższym czasie.

Szczerze mówiąc nawet nie wiem co teraz mam XD Coś tam wgrywałem rok temu, więc jest to jakaś modyfikacja Androida 2.3.5.

W każdym razie chciałbym właśnie zachować te funkcje, które mam, czyli przełączniki w pasku powiadomień, regulacja jasności, własne skróty na ekranie blokowania, liczbowy wskaźnik poziomu baterii. I oczywiście już ICSa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...