Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

No i mój wybór padł na... III Galaktykę :P znajomy pozwolił mi się pobawić telefonem ponad godzinę, pokazał kilka fajnych bajerów i trików (za(pipi)isty zrzut ekranu) i stwierdziłem że SGS3 zjada mojego iP4 w całości, czas wrócić do andka a "japko" wysłać do żyda :)

Tylko te rozmiary S3... trza się bedzie przyzwyczaić i zacząć nosić spodnie z większymi kieszeniami :)

Odnośnik do komentarza

Szukam aplikacji do twittera pozwalającej na segregowanie tweetujących w grupy, bo to co się dzieje na głównej ścianie to jest jakiś absurd. Tweety branżowe mieszają mi się z wiadomościami od znajomych, newsy ze świata z newsam muzycznymi etc.. Chciałbym, prócz głównej ściany, móc przeglądać wszystko kategoriami, które sam sobie ustawię aby w gąszczu spamu znajomych nie umknęły mi wiadomości z kont, które tweetują raz na kilka dni a nie co godzinę.

Odnośnik do komentarza

Brzmisz jak osoba, która musi sobie porobić listy :).

 

Z tego co widzę Twicca obsługuje takowe listy, więcej klientów nie używam, więc nie wiem jak to wygląda w innych programach. Podejrzewam, że dużo softu to obsługuje, bo to całkiem popularna funkcja.

Odnośnik do komentarza

Brzmisz jak osoba, która musi sobie porobić listy :).

 

Z tego co widzę Twicca obsługuje takowe listy, więcej klientów nie używam, więc nie wiem jak to wygląda w innych programach. Podejrzewam, że dużo softu to obsługuje, bo to całkiem popularna funkcja.

Okazuje się, że większość obsługuje listy ale nie ma grupowania tj. nie działa autonomicznie a jest tylko klientem zależnym od ustawień profilowych. Z twicca korzystałem jeszcze za czasów bety ale po pewnym czasie zaczęło mnie irytować to, że dev wypuszczał mikroupdate co kilka godzin no i nie obsługuje osadzania zdjęć więc przy przewijaniu listy mam linki zamiast miniatur. Testuję teraz Plume i jak narazie jest ok, cudów nie ma i czytnika rss z tego nie zrobię ale nie jest źle.

Edytowane przez rinzen
Odnośnik do komentarza

Panowie o co chodzi z tą paniką związaną z bezpieczeństwem i załamaniem Androida ? W robocie mi trąbią, że Android niebezpieczny bo złamano zabezpieczenia systemu, teraz w radio mówili, żeby nie robić przelewów przez Androida bo hackerzy roztrzaskali system i monitorują komórki bez naszej wiedzy. Poyebało tych ludzi czy jest w tym krztyna prawdy?

Odnośnik do komentarza

Na xda cisza, na Twitterze nic (a taki news szybko by podchwycili jabłkowi userzy), więc raczej wygrzebali jakieś info sprzed 100 lat (może o tym exploicie w prockach Samsunga), albo sieją jakieś niesprawdzone info.

Odnośnik do komentarza

Na xda cisza, na Twitterze nic (a taki news szybko by podchwycili jabłkowi userzy), więc raczej wygrzebali jakieś info sprzed 100 lat (może o tym exploicie w prockach Samsunga), albo sieją jakieś niesprawdzone info.

 

no chyba bo to jakiś bez sens jest. w TOK FM kolo się podniecił że teraz w Androidzie można podsłuchiwać rozmowy bez wiedzy osoby rozmawiającej i że to już kres bezpieczeństwa jest. gupki

Odnośnik do komentarza

E, by coś takiego zrobić to musiałbyś uzyskać dostęp do roota bez jakiejkolwiek akcji ze strony użytkownika, a to nie jest takie proste :). Tak jak mówię, Exynosy Samsunga miały jakiś exploit (ale czy to była taka typowa dziura dającą dostęp do całego telefonu bez jakiejkolwiek akcji użytkownika to nie wiem), tutaj szczegóły: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2048511. Nie jestem pewien, ale chyba już Samsung wydał update'y łatające te dziury. A że ostatnio dużo aktualizacji od Samsunga było, to raczej niebezpieczeństwo zmalało.

 

Ale to tak jak mówię, tylko na urządzeniach Samsunga z nieaktualnym już softem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...