Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

U was tez nedznie dzialaja dedykowane aplikacje?

Facebook - zdjecia moje i innych sie nie laduja, ewentualnie z calego albumu kilka zadziala. To samo w aktualnosciach, widze posty bez zdjec.

 

 

Youtube - filmy bardzo slabo sie streamuja, w hd praktycznie nie do obejrzenia.

 

Allegro- czesto brak polaczenia z serwerem.

 

 

Masakra!

Odnośnik do komentarza

U was tez nedznie dzialaja dedykowane aplikacje?

Facebook - zdjecia moje i innych sie nie laduja, ewentualnie z calego albumu kilka zadziala. To samo w aktualnosciach, widze posty bez zdjec.

Youtube - filmy bardzo slabo sie streamuja, w hd praktycznie nie do obejrzenia.

Allegro- czesto brak polaczenia z serwerem.

Masakra!

Jaka wersja softu, telefon?

Odnośnik do komentarza

 

Przetestowaliśmy HTC One. Co tu dużo ukrywać - naszym zdaniem to najlepszy smartfon z Androidem, jaki się pojawił na rynku. Za jedynego jego konkurenta może zostać uznany tylko Galaxy S IV

 

600924_579104255453126_1743913365_n.jpg

 

00029WH5SMR1RUX6-C116-F4.jpg

 

http://mobtech.interia.pl/testy/telefony/news-test-htc-one-najlepszy-smartfon-w-historii-androida,nId,962125

 

 

One działa pod kontrolą Androida 4.1, który wkrótce dla HTC One zostanie zaktualizowany do wersji 4.2. System jest jednak szczelnie zasłonięty przez autorską nakładkę HTC o nazwie Sense - i chyba po raz pierwszy cieszę się z takiego rozwiązania. Dodatkowe oprogramowanie przeszło wiele zmian i wygląda znakomicie. Jest delikatne i stonowane - zarówno pod kątem wyglądu, jak i kolorystyki. Dominuje w nim czerń, biel i szarości. Sense to absolutne przeciwieństwo przekolorowanego i krzykliwego TouchWiza z serii Galaxy Samsunga.

 

hmmmmm no daje do myślenia

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

A zmieniales kiedys kernel? Tutaj poczytaj troche. Zapisz sie na android forum polska, masz tam dzial o S2 wypasiony, poszukaj, poczytaj, ewentualnie pospisuj jaki masz soft w telefonie itp. i zadaj pytanie. Tylko sie nie kluc jak ci usuna topic bo bedzie ban, dziwne troche to forum ale jak sie czlowiek dostosuje to mozna znalezc odpowiedzi na pytania.

Odnośnik do komentarza

Jak na poprzednim miałeś to samo to pewnie nie to, bo piszą że to jest problem na linii driver - jelly bean.

 

Piszą, że przełączenie na 2.4 ghz ONLY pomaga 

 

A tu jest cały temat i różne sugestie i sposoby na sprawdzanie komponentów. Moja połówka ma S2 ale problemów nie ma z nim żadnych, jest na JB więc nie grzebałem głepiej w temacie i nie mogę pomóc bardziej. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2161978

Odnośnik do komentarza

Nope, na najnowszym JB nie ma w zaawansowanych opcjach WiFi zmiany częstotliwości. Podobno w tych wersjach problem leży gdzieś indziej.

 

Trochę dziwna rzecz, bo jak się tak człowiek teraz zastanowi to problem pojawił się dopiero na tym mieszkaniu. Poprzednio połączenie WiFi chodziło jak powinno.

Edytowane przez Haro
Odnośnik do komentarza

Tylko pytanie czy wy go dobrze czytacie. On nie pokazuje ŻE TERAZ ZUŻYWA 20% ale że 20% mocy baterii od jego odłaczenia od ładowarki żużyła przeglądarka. Jak zaczniesz jej używać to wzrośnie. Także to są statystyki ogólnego użytkowania. Żeby zobaczyć co W TEJ CHWILI ZJADA PRĄD do trzeba innego programu użyć. Ale ogólnie andek dość dobrze radzi sobie z zabijaniem programów, czasem aż za bardzo je ubija przez co jest zamuła przy wchodzeniu np do kontaktów bo trzeba je załadować program do pamięci.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Tylko pytanie czy wy go dobrze czytacie. On nie pokazuje ŻE TERAZ ZUŻYWA 20% ale że 20% mocy baterii od jego odłaczenia od ładowarki żużyła przeglądarka. Jak zaczniesz jej używać to wzrośnie. Także to są statystyki ogólnego użytkowania. Żeby zobaczyć co W TEJ CHWILI ZJADA PRĄD do trzeba innego programu użyć. Ale ogólnie andek dość dobrze radzi sobie z zabijaniem programów, czasem aż za bardzo je ubija przez co jest zamuła przy wchodzeniu np do kontaktów bo trzeba je załadować program do pamięci.

 

 

Ahaaaaa, a ja myślałem, że to pokazuje użycie dokładnie w tym momencie XD. Oj ja głupi.

 

edit: O właśnie, przy okazji wchodzenia do kontaktów. Gdzieś tu na forum (szukałem w tym temacie ale coś bez rezulatów) ktoś napisał, że można przyspieszyć na Samsungach wchodzenie do kontaktów właśnie przez wymuszenie, aby kontatky ciągle były załadowane. Jak to zrobić?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...