Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

Sorry ale android mnie przerasta. od 3 dni próbuje skonfigurować poczte email i ni dziada mi to nie idzie. co chwila wywala mi jakieś błędy że skrzynki są niedostępne w tym momencie albo wychrzania sie aplikacja <załamuje ręce> na ipadzie wszystko śmiga na blackberry hula, na kompie wszystko hula, tylko na androidzie nie działa, WTF? i poprosze jakieś fajne apki na andka (darmowe mile widziane) jaki polecacie edytor worda i exel? pdf? i może jakieś nawigacje/mapy? i moze jakies "bajeranckie" takie jak torrenty <genialne>

Odnośnik do komentarza

Jak obrócisz telefon i masz w miarę aktualnego YT to po LEWEJ stronie od paska postępu filmi jest prycisk HQ i jak go klikniesz film POWINIEN się zacząć streamować w wyższej jakośći. Przy Hsdpa czy tam jak to się nazywa nie mam problemów, jak się zestreamuje 2 sekundy to leci już normalnie później.

 

Oczywiście dużo zależy od klienta YT bo wersje się różnią niewspominając o niegooglowskich jakichś ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Zawsze możesz zainstalować flasha i najnowszą betę Dolphina, która wspiera flasha. Działa to znakomicie (obraz leci w 720p, można aktywować pełen ekran itd.). 

 

Jak chcesz to wrzucę apk, bo coś w necie nie mogę go znaleźć. 

Odnośnik do komentarza

To nie jest beta tylko zmodyfikowana wersja. Oficjalna nie odpala flasha na andkach 4.1+

 

http://ublackmartapkandroid.blogspot.com/2013/05/dolphin-browser-v941-mod-with-flash.html

 

Przy zainstalowaniu Flasha na ICS ze strony Adobe działa flash na stockowej przeglądarce też.

Odnośnik do komentarza

Czyta ktoś komiksy przez comic rack? Program jest świetny tylko jak czytam i zmieniam strony przez dotknięcie lewej strony ekranu program przerzuca kilka stron do przodu. Jak to wyłączyć? Kiedy trzymam tel w pionie albo zmieniam przez przesunięcie palcem po ekranie jest ok ale wtedy nie ma tego kozackiwgo kadrowania strony :P

Odnośnik do komentarza

O panie, to coś jest nie tak albo z nim, albo z softem albo z kartą. Mam 2 tablety i 2 telefony z andkiem i NIGDZIE nie mam takiej niedogodności - każdy ma kartę. Miałem problemy z kartą w LG Swift Black gdzie miałem komunikat że karta została wyjęta tak z 10x w ciągu dnia bez przyczyny zupełnie.

 

Co to jest za tablet?

 

EDIT: Obecnie mam dual boot OMEGA 33.5 i CM10.1 - zastanawiam się czy się na stałe nie przesiaść na CM. Ktoś na stałe używa? Jakies Pros/Cons?

 

Polecam też kernel będący niejako kontynuacją Siyah - Googy - na XDA do znalezienia. Dual Boot - od Siyah + niezła stabilność i pełna obsługa Stweaks. Polecam.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...