Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

No ja akurat z tym nie miałem problemu, z S4 też nie, ale byłem teraz u znajomej, której ładowarka dawała zamiast ok 1 ampera dawała 0.3 przez co telefon ładował się wieczność, szybciej ładował się przez USB. Zobacze z innym kablem, najlepiej ze 2 sprawdź, może u znajomych którzy korzystają z tych kabli przy swoich urządzeniach to będziesz miał pewność.

 

A jak chcesz zgrywać dane bez USB to polecam ci: ES Explorer - odpalić można serwer FTP oraz AirDroid - obsługa przez przeglądarkę. Generalnie - mi kopiowanie przez USB jeśli nie używam ADB działa bardzo wolno :/ Nie wiem czemu. Miałem tak przy każdym telefonie z Andkiem.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie mam pytanie. Mam HTC desire Z z andkiem 2.3.3. Jakiś czas temu zrobiłem zapewne jakąś synchronizacje i mam w systemowym kalendarzu daty urodzin wszystkich znajomych z fejsa, co mi po prostu zaspamowało cały kalendarz i nie zwracam uwagi na ważne notatki. Da się to jakoś cofnąć, czy zostaje mi tylko wywalenie znajomych z fb albo pobranie jakiegoś innego kalendarza?

 

 

Hmm, aplikacja zapewne pobiera te informacje z konta FB który udostępnia te informacje w formie która twoja aplikacja czyta. Spróbuj wejść w ustawinia APLIKACJI KALENDARZA (nie wiem jaka jest na HTC) i zobacz czy możesz ODZNACZYĆ kalendarz FB, powinno pomóc.

 

Pozdrawiam

 

 

Udało się. Gapa ze mnie, bo szukałem w w kalendarzu w ustawieniach, a nad ustawieniami było jeszcze "kalendarze" i tam są wszelkie opcje do odznaczenia. Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Durny android? Xd

Po co zamykasz te programy? Setki razy bylo pisane jak dziala ten system i zamykanie programow dzialajacych w tle nic nie daje, a wrecz przciwnie.

 

Oddalem mojego nexusa do sklepu juzmod poczatku sapali zebym sobie wyslal kurierem do producenta. Napisalem piekne pismo ze chce wymianke na podstawie ustawy o niezgodnosci i teraz tylko czekac. Tydzien dzialal :-( oby nie robili problemow. Teraz to na bank chce nowke. Polozyl go na u(pipi)anym biurku zlapal brudnymi lapami i juz byl caly w kurzu, dodatkow na bank zgubia ta 'szpilke' do wysuwania karty sim :-(

Odnośnik do komentarza

No durny, bo znowu dziś mnie nie obudził, a nic nie grzebalem. Chyba że tak twardo śpię...

Zrobiłem reset, zobaczymy dzisiaj, znowu będę czuwał.

ps. U Was też ikona SIM, po resecie, przenosi się na sam koniec aplikacji?

a co ty masz za telefon? Mojego SGS III jak się obróci na "brzuch :P " to przestaje dzwonić

Odnośnik do komentarza

Xperia z, kładę go ekranem do góry;) ale dzialalo normalnie, nie wiem czy to wina zamykanych procesów - już nie zamykam. Ale też zrootowalem i pokasowalem trochę śmieci, może coś ważnego. No ale np teraz ustawie alarm na za 5 minut i zadziała. Może ten dzwonek jest cichy, nie wiem. Może na Google Play coś znajde, dobra dobra bo w sumie w tle gram w gierkę z Humble Bundle ;). BTW, doszły dziś trzy nowe tytuły.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Istnieje jakiś sposób na wrzucenie pliku powyżej 4GB na kartę lub pamięć wewnetrzna? Film chciałem w hd obejrZeć na tv.

Np przez ftp z kompa używając Es file manager nie wrzucisz na wewnętrzną pamięć 4gb?

 

Edit: No tak - fat32. Jeśli kernel twojego telefonu obsługuje exFat to tak sormatuj kartę, wtedy nie ma limitu 4gb na plik. Nie wiem jak sony, Samsung obsługuje od jakiegoś czasu (format jest zamknięty i potrzeba licencji Microsoftu).

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Kurde, nie wiedziałem gdzie to napisać więc pytam tutaj. Zalogowałem się na stronie Orange aby wykupić pakiet na neta, bo przy wysyłaniu sms są jakieś dwa warianty, a w obu nie ma mojej taryfy więc nie wiem czy zadziała. Więc wchodzę w usługi, wybieram pakiet, klikam wyślij sms, sms przychodzi, wklepuje hasło i nie działa przycisk potwierdź. To jak ja mam to kur.wa włączyć skoro przycisk nie działa? Jakieś rady? 

Odnośnik do komentarza

 

Na oficjalnym blogu Samsunga oficjalnie zaprezentowano zdjęcia pierwszego smartfona z zakrzywionym wyświetlaczem. Data jego oficjalnej premiery w Korei Południowej to 10 października.

 
Urządzenie jest wyposażone w elastyczny wyświetlacz full HD Super AMOLED. Sam smartfon wyglądem przypomina nieco telewizory z zakrzywionymi ekranami, taka budowa umożliwia znacznie pewniejszy chwyt, który jest dośc ważny, ponieważ samo urządzenie jest dość spore.
 
Przekątna wyświetlacza to 5,7 cala, smartfon ma 7,9mm grubości, a jego waga wynosi 154 gramy. Sercem urządzenia jest procesor Qualcomm Snapdragon 800, wspomagany przez 3 GB pamięci RAM. Smartfon został wyposażony w baterię o pojemności 2800 mAh oraz aparat 13 Mpix.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...