Skocz do zawartości

PSX Extreme #148


Rekomendowane odpowiedzi

A czy Kleju dalej jest zbanowany na forum? ;)

 

Dalej jest zbanowany.

Z pierwszej ręki jednak wiem, że w grudniowym numerze Ktomaczas przywróci do życia Złego Mikołaja i - jeśli Mr. Ściera nie bedzie ingerował w scenariusze, jak ostatnio - możecie się spodziewać "starego, dobrego" hardcore'u. ;)

Odnośnik do komentarza

Zły Mikołaj to kultowa postać w PE, chętnie zobaczyłbym go znowu w akcji. Niestety, ta zdzira - cenzura, nie śpi, więc nie liczyłbym na nic przesadnie hardkorowego.

 

 

 

Właśnie przypomniał mi się konsolometr z Kubusiem Ruchatkiem, tekst "macie ochotę na małe co nieco?" i napis "k*rwa" na koszulce

 

 

śmieszne to było

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z przedmówcami: komiksy ssą.

edit. Żeby było w miarę konstruktywnie. Nie znam się na tworzeniu komiksów, ale zakładam, że na początku musi być pomysł. Jak nie ma pomysłu, to i "historyjka" nie styka. "Historyjka" nie daje rady, to i sam komiks też, choćby jak wypieszczony graficznie nie był. Nie lepiej poczekać, aż Klejowi przyjdzie coś ciekawego do głowy, a nie zmuszać Go do tworzenia? Ja mam 25 lat, poczekać mogę.

 

Co do samego 148 numeru Waszego pisma, to jak zwykle powtarzają się te same błędy (w moim odczuciu) co zwykle. Koso niedługo będzie sam pisał recki, zapowiedzi itd. Respekt i w ogóle, ale zaczyna się to powoli odbijać na jakości niektórych tekstów. HIV posiada telewizor, na którym Ratchet wygląda jak bajka Pixara (też chcę taki!), a recenzent MW2 zapomniał o mało ważnym w tej grze, trybie multi.

 

Ściera- Dlaczego piszemy głównie o wadach? Nie mam pojęcia, ale zakładam, że może tutaj chodzić o podnoszenie jakości Waszego pisma :rolleyes: ? Jest taka prosta zależność, między nami a Wami. Z okazji mikołajek wyjaśnię. Jeżeli Extreme funkcjonuje na rynku już od ponad 10 lat, tzn. że nam nie szkoda co miesiąc tych paru złotych, ale jako klienci mający muchy w nosie... Sam wiesz :thumbsup:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Witam!!

 

Czy możemy liczyć na recenzje anglojęzycznej wersji Demon`s Souls??

 

Byla juz recka z tego co pamietam i nie podzielila entuzjazmu graczy.,.

 

 

Nie podzieliła entuzjazmu? Od wielu miesięcy piszę, że Demon's Souls to jedna z NAJLEPSZYCH gier na PS3. Odsyłam do recenzji wersji azjatyckiej (która to miała od razu angielskie tłumaczenie, jako opcję w grze). Recka ukazała się, o ile dobrze pamiętam, w PE#141. Zajrzyj też do kącików rpg.

Odnośnik do komentarza

Dołączam sie do kolegów wyżej i jestem za zwiększeniem objętości pisma konsolomaniactwo to bardzo drogie hobby jak na nasz kraj więc pare złotych na miesiąc więcej na gazetkę jakoś się wysupła.Zgreziole niech któryś może odpowie nam co z tym poradnikiem bo wyżej kilka osób o niego pytało a wy nic nie lekceważcie nas.

Odnośnik do komentarza

Koso wyrabia, wszystko jest ok :rolleyes: swoją drogą jak Ty to robisz- jedziesz z zapowiedziami, playtestami, recenzjami, do tego znajdujesz czas by ograć tytuły, których recenzji nie piszesz (w ostatnim nr wspominasz o Dragon Age i CoD 2). Do tego czytasz, a i od wypadów przeróżnych nie stronisz.

 

 

Czy twoja doba jest gumowa?

 

 

Swoją drogą, gdzie to Cię zawiało (mowa tu o "Play"...tfu..."konkurencji"). Jak możesz pisać do takiego szmatławca.....jeden z najlepszych growych dziennikarzy w Polsce pisze do takiego czegoś...ja bym się na Twoim miejscu zastanowił.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Koso pisze najlepsze teksty w PE (ogólnie redaktor bez "dziwactw" i ocen z d.), ale to nie znaczy, że zawsze stoją na takim samym poziomie. Widać, że na niektóre recki/zapowiedzi, nie ma ochoty/pomysłu/czasu. Koso nie waż się tak ( A jeśli ktoś ma przesyt mną, to może się powoli zacząć cieszyć..." ) żartować !

Odnośnik do komentarza

Koso pisze najlepsze teksty w PE (ogólnie redaktor bez "dziwactw" i ocen z d.), ale to nie znaczy, że zawsze stoją na takim samym poziomie. Widać, że na niektóre recki/zapowiedzi, nie ma ochoty/pomysłu/czasu. Koso nie waż się tak ( A jeśli ktoś ma przesyt mną, to może się powoli zacząć cieszyć..." ) żartować !

 

 

Na stałym poziomie to nie gra nawet Barcelona.

 

 

Własnie Koso, Pe straciłoby w hooj wraz z twoim odejściem. Weź przestań.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...