Skocz do zawartości

PSX Extreme #148


Rekomendowane odpowiedzi

Zakładamy fanklub Kosa ? Może grupowiec jakiś ?

 

A tak serio, to ja też w PE z niekłamaną przyjemnością czytam już tylko teksty pyry. Jeszcze Mysz jak mu się czasem uda opamiętać z "ghe ghe", staruchami z lochów i jaworem to też widać, że ma dryg do pisania. Ale Koso wyraźnie odstaje na plus od reszty i bez niego pismo sporo by straciło.

Odnośnik do komentarza

...z innej beczki

 

a mnie najbardziej cieszy powrót Kleja

w końcu ktoś(pewnie kto ma czas) zauważył, że z komiksami w PE przez jakiś czas

było coś nie tak... :ninja:

 

powróciła mi chęć przeglądania pisma w drodze do domu z pracy, pzdr

 

taaa, wcześniej były raz lepsze a raz gorsze a teraz są same beznadziejne

 

Diabeu, a czy tobie w ogóle coś się w PE podoba? :) Ostatnio sam kwas w postach od Ciebie.

 

sciera

 

sorki że tak późno ale......

 

gdyby mi się nie podobało to by mnie tu nie było, mało się udzielam ale jestem cały czas

nie rozpływam się nad tym co mi się podoba, bo rowów nie liżę z założenia

jak coś mi się nie podoba, np: spadek formy Myszy czy denny poziom komiksów to o tym piszę, zgodnie z prawem do wyrażania opinii - przecież nikt nie musi tej opinii podzielać

tutaj faktycznie prawie sam kwas ale tylko z uwagi na kwestie poruszone powyżej, nie jest to moja wewnętrzna złośliwość czy coś w ten deseń

 

że Kleja komiksy to szajs to twierdzę od dawna, że Myq zgubił jaja i odcina kupony to twierdzę od bodajże roku (może trochę więcej)

 

chcesz trochę cukierków? nie ma sprawy, specjalnie dla ciebie

raduje mnie zwiększenie się ilości tekstów publicystycznych (gambler i reset FTW), mam wrażenie że ogarnęliście temat okładek dokładnie (estetyczne, przejrzyste, nie nasrane)

Butch i Kosodrzewina na tą chwilę wiodą prym więc dbaj o nich, potrafią reckę zmontować a i publicystyka nie jest im obca

 

dobra, wystarczy, język mnie szczypie, idę umyć zęby

 

pzdr,

Odnośnik do komentarza

Koso wyrabia, wszystko jest ok :rolleyes: swoją drogą jak Ty to robisz- jedziesz z zapowiedziami, playtestami, recenzjami, do tego znajdujesz czas by ograć tytuły, których recenzji nie piszesz (w ostatnim nr wspominasz o Dragon Age i CoD 2). Do tego czytasz, a i od wypadów przeróżnych nie stronisz.

 

Plus do tego jeszcze korekte numeru robi, tez sie dziwie jak to mozliwe. Zdrowy tryb zycia mu sluzy :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...