Skocz do zawartości

PSX Extreme #148


Rekomendowane odpowiedzi

Orson, jakiej sieci kioski sprawdzales? Ruch/Kolporter/Relay/Garmond/Fran Press/Empik/inne... ?

"Kiosk" to zbyt nieprecyzyjne okreslenie abym mogl cos z tym zrobic.

Dzis jest pierwszy dzien sprzedazy pisma. Wczoraj kazdy z kolporterow dostal swoj naklad. Jedni zdaza na godzine zero a inni nie. Kolporter ma.. do Empikow naklad dostarczaja inni kolporterzy. Warto, abys mi napisal jak sie sprawy maja jutro/w poniedzialek.

 

A tak na koniec.. nie znasz sie.

 

 

 

 

;P

Odnośnik do komentarza

Numer jak co miesiąc leżał u pana Zbyszka w teczce. Pierwszy raz od kilku miesięcy nie mam pojęcia za co się zabrać.

 

Na razie szybkie przelecenie ocen. Pierwsze WTF, 9 dla nowego Ratchet-a i to 9 za grafikę :blink:. Reszta tak jak się spodziewałem oprócz T6.

Ratchet dostał aż 10 za grafę od Tornado Taty. Gra go pewnie bardzo zauroczyła. Tak jak ostatni Shift <_<

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Ratchet ToD miał identyczną grafikę, zaraz sprawdze czy też miał 10 za grafę jak nie to będzie awantura :rolleyes:

 

Koso spłodził bardzo fajne recki (Nobla dla tego kto wymyślił 'scenki rodzajowe' w recce AC2), mimo, że PES ocenił z kolegami ciut za wysoko, ale whine byłby przy ocenie 9, także się nie czepię bo cały syf jest wyszczególniony

 

Uśmiałem się przy recce Tekkena, Mashter to jest oryginał jednak.

Where is Myszaq? jedna recka crapulca? Jakaś kara pewnie :D

 

Numer wygląda na udany, jak znajde coś jeszcze do czepienia się to się odezwę :)

 

PS. Aha HIV powinień w przyszłym numerze recenzować Saboteura - w końcu on tam "gra" xD

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Numer pobierznie przeczytany. Podoba mi się,że w reckach pojawiają się coraz częściej ciekawostki i wywiady z autorami (vide Dragon Age, Uncharted 2). Również oprawa graficzna pisma ostanio miło zaskakuje.

 

W ohayo dział, w Co Gra masaki to dla mnie strata miejsca. Równie dobrze można by opisywac w co gra jakaś panna w Hiszpanii czy Afryce mnie jakoś średnio to interesuje. Juz lepiej by Mazzi recenzował jakiś drugi ciekawy imporcik.

 

Nalegam także na więcej zgrentgenów które fajnie się czyta zwłaszcza wówczas gdy jego uczestnicy "kłócą" się o swoje racje. To powinien być stały element najbardziej głosnych produkcji na które po 3-4 miesiącach patrzyło by się z perspektywy czasu gry emocje opadną.

Edytowane przez Jacobek
Odnośnik do komentarza

A co się stało z ostatnim listem chyba komuś wcięło tekst bo brakuje hehehe, ale tak to poza tym chyba najlepszy numer w tym roku

myslalem ze mialem pecha i trafil mi sie felerny numer ale widze kazdy taki jest ;p

 

 

 

W ohayo dział, w Co Gra masaki to dla mnie strata miejsca. Równie dobrze można by opisywac w co gra jakaś panna w Hiszpanii czy Afryce mnie jakoś średnio to interesuje. Juz lepiej by Mazzi recenzował jakiś drugi ciekawy imporcik.

 

ja lubie ta rubryke, az tak wiele miejsca nie zajmuje, nie przesadzaj. Za to bym dorzucil druga strone ohayo.

Edytowane przez Shen87
Odnośnik do komentarza

Numer swietny....chyba najlepszy w tym roku. Jedno natomiast jest od pewnego czasu irytujace. Mianowicie jakosc screenshotow. Wygladaja strasznie bajkowo....w poprzednim numerze te z trzeciej Forzy nijak sie mialy do wygladu gry. W nowym numerze fotki z Mass Effect 2 maja grube czarne kontury i wygladaja jakby byly pociagniete cell shadingiem...podobnie co nietkore screeny z PESa czy AC2.

Odnośnik do komentarza

Koso, świetne recki popełniłeś!!!

 

A recenzja PES2010....dosłownie, jakbym pisał ją osobiście- czyli poezja :D Z każdym, każdym zdaniem się zgadzam, co chyba zdarza mi się pierwszy raz w życiu.

 

 

Ściera- powiedz proszę, dlaczego Rachet and Clank dostał tylko dwie strony??? Tytuł na 9, TYLKO (tak, tylk!) dwie strony? Mogłeś przypuszczać, że to będzie gra na mniej więcej tą notę....proszę, nie rób tak więcej

Odnośnik do komentarza

Piękna okładka , super zawartość .

 

Pod słowami Orsona podpisuję się i ja . Podnieście cenę i zróbcie wreszcie,żeby ten magazyn wyglądał jak należy. Historia znowu się powtarza mamy końcówkę listopada i hitowe gry na które czekamy od przynajmniej roku dostają po 2 strony , to zdecydowanie za mało Panowie. Popatrzcie co CD Action zrobiło w tym numerze . Pomijam fakt Devil May Cry 4 jako cover DVD . Ale ilość stron magazynu , wszelkie dodatki i jakość całości za 17 goli . Marzę o tym , żeby tak wyglądało PE .

Nie wiem czy tylko ja to zauważyłem ale ekipa CDA ubezpiecza się i pomału przygotowuje się do robienia magazynu PC + konsole . Coraz więcej informacji z "naszego" placu zabaw , zaczynają też robić recenzje co większych konsolowych hitów.

No i Assassin?s Creed II ? póki co w wersji na X360. A skoro już o grach konsolowych mowa ? są też recenzje Uncharted 2 oraz Forza Motorsport 3.
Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Piękna okładka , super zawartość .

 

Pod słowami Orsona podpisuję się i ja . Podnieście cenę i zróbcie wreszcie,żeby ten magazyn wyglądał jak należy. Historia znowu się powtarza mamy końcówkę listopada i hitowe gry na które czekamy od przynajmniej roku dostają po 2 strony , to zdecydowanie za mało Panowie. Popatrzcie co CD Action zrobiło w tym numerze . Pomijam fakt Devil May Cry 4 jako cover DVD . Ale ilość stron magazynu , wszelkie dodatki i jakość całości za 17 goli . Marzę o tym , żeby tak wyglądało PE .

Nie wiem czy tylko ja to zauważyłem ale ekipa CDA ubezpiecza się i pomału przygotowuje się do robienia magazynu PC + konsole . Coraz więcej informacji z "naszego" placu zabaw , zaczynają też robić recenzje co większych konsolowych hitów.

No i Assassin?s Creed II ? póki co w wersji na X360. A skoro już o grach konsolowych mowa ? są też recenzje Uncharted 2 oraz Forza Motorsport 3.

Żeby ten magazyn wyglądał jak należy? Chyba żartujesz. Według mnie on wygląda zdecydowanie jak należy. A jeżeli chodzi o recenzje największych hitów z PC to jeszcze większa przeginka, niż z tym wyglądem.
Odnośnik do komentarza

Piękna okładka , super zawartość .

 

Pod słowami Orsona podpisuję się i ja . Podnieście cenę i zróbcie wreszcie,żeby ten magazyn wyglądał jak należy. Historia znowu się powtarza mamy końcówkę listopada i hitowe gry na które czekamy od przynajmniej roku dostają po 2 strony , to zdecydowanie za mało Panowie. Popatrzcie co CD Action zrobiło w tym numerze . Pomijam fakt Devil May Cry 4 jako cover DVD . Ale ilość stron magazynu , wszelkie dodatki i jakość całości za 17 goli . Marzę o tym , żeby tak wyglądało PE .

Nie wiem czy tylko ja to zauważyłem ale ekipa CDA ubezpiecza się i pomału przygotowuje się do robienia magazynu PC + konsole . Coraz więcej informacji z "naszego" placu zabaw , zaczynają też robić recenzje co większych konsolowych hitów.

No i Assassin?s Creed II ? póki co w wersji na X360. A skoro już o grach konsolowych mowa ? są też recenzje Uncharted 2 oraz Forza Motorsport 3.

Żeby ten magazyn wyglądał jak należy? Chyba żartujesz. Według mnie on wygląda zdecydowanie jak należy. A jeżeli chodzi o recenzje największych hitów z PC to jeszcze większa przeginka, niż z tym wyglądem.

Gdzie napisałem żeby PE recenzowało hity z PC ? Wygląd magazynu jest ok , chodzi mi o liczbę stron . 100 to zdecydowanie za mało jak na taki full wypas magazyn. Pamiętasz recenzję Killzone 2 ? przynajmniej 3 gry w tym numerze powinny dostać tyle samo miejsca.

Odnośnik do komentarza

Gdzie napisałem żeby PE recenzowało hity z PC ? Wygląd magazynu jest ok , chodzi mi o liczbę stron . 100 to zdecydowanie za mało jak na taki full wypas magazyn. Pamiętasz recenzję Killzone 2 ? przynajmniej 3 gry w tym numerze powinny dostać tyle samo miejsca.

O, podbijam. Podnieście cenę o kilka zeta (myślę, że nikt się nie obrazi) i dajcie więcej stron, więcej dobrych recenzji :-)

 

Sam numer świetny, wiele rzeczy mnie interesuje, okładka też super. Boli jedynie trochę tekst o banowaniu konsol przez Microsoft (co już koledzy parę postów wyżej zauważyli), rzeczywiście wygląda on jakby pisany był przez fanboja, za bardzo subiektywny : P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...