Skocz do zawartości

Left 4 Dead 2


Wiolku

Rekomendowane odpowiedzi

"What’s your prize? If 20,000 people can earn the Stream Crosser achievement (Survive a campaign of Cold Stream on any difficulty) by the end of day this Sunday, we will give all Steam players a reward - On July 22nd we will release Dead Air from the upcoming Cold Stream DLC early."

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zastanawiam się co za idiota wpadł na pomysł głosowania za wyrzuceniem gracza. Dzisiaj wywalono mnie 4 razy pod rząd:

  • raz, bo zwyczajnie nie trafiłem z szarżą i wszyscy wskoczyli do kanału (ktoś zaczął się rzucać, że powinienem zrobić szarżę w kanale - tak, jasne bo odebranie ocalałemu 10hp i przewrócenie dwóch następnych jest bardziej opłacalne niż całkowite unieszkodliwienie jednego). Co najlepsze - votekicka dostałem od kolesia, któremu przez dwa rozdziały ciągle ratowałem tyłek i który ciągle mi słodził "good smoker, good spit";
  • raz, bo zamiast rushować smokerem czekałem w dobrej pozycji aby zrzucić ocalałego (co się zresztą udało - stracili ok 30 sekund na ratowanie);
  • raz, bo widząc ilość punktów (szliśmy łeb w łeb) postanowiłem wystrzelić do przodu, bo wiedziałem, że za mną pojawi się tank a w wagoniku metra to raczej byśmy nie mieli szans;
  • raz, bo w Dead Center tank pojawił się zaraz na samym początku a ja zeskoczyłem ze schodów i zacząłem uciekać (bo niby czym walczyć? glockiem i siekierą na 20 metrach kwadratowych?)

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wystarczy że jeden ma jakieś animozje a reszta niczym stado baranów wciska F1 nawet nie pytając o co chodzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...