Skocz do zawartości

Left 4 Dead 2


Wiolku

Rekomendowane odpowiedzi

z randomami rzeczywiście nie jest tak źle - najczęściej wchodzę w drugiej rundzie i jeśli widzę, że różnica w punktach jest niewielka albo znacząca ale na moją korzyść to zostaję; w innym przypadku wychodzę oszczędzając sobie nerwów. Jedynym minusem jest to o czym wspomniałem - dzieciaki są zwyczajnie niedorozwinięte i grając chyba podbudowują swoje ego, bo jak inaczej wyjaśnić to, że człowiek dostaje kicka tylko dlatego, że nie trafił spitem? Tylko raz trafiła mi się ekipa w której miałem dwóch gości z podejściem "chill, it's just a game bro" i grało się naprawdę fajnie - przegraliśmy, przeciwnik zwyzywał nas od noobów ale za to mieliśmy przyjemność z samej gry a nie tylko wygrywania.

Odnośnik do komentarza

z randomami rzeczywiście nie jest tak źle - najczęściej wchodzę w drugiej rundzie i jeśli widzę, że różnica w punktach jest niewielka albo znacząca ale na moją korzyść to zostaję; w innym przypadku wychodzę oszczędzając sobie nerwów. Jedynym minusem jest to o czym wspomniałem - dzieciaki są zwyczajnie niedorozwinięte i grając chyba podbudowują swoje ego, bo jak inaczej wyjaśnić to, że człowiek dostaje kicka tylko dlatego, że nie trafił spitem? Tylko raz trafiła mi się ekipa w której miałem dwóch gości z podejściem "chill, it's just a game bro" i grało się naprawdę fajnie - przegraliśmy, przeciwnik zwyzywał nas od noobów ale za to mieliśmy przyjemność z samej gry a nie tylko wygrywania.

 

Huh nie lubię ludzi, którzy robią rq, ale wiadomo jak jest mega duża przepaść to nie ma co marnować godziny na jedną kampanie. Raz trafiłem na jakiegoś holendra, który miał z 1000h nabite a grał tak tragicznie i w ogole spinał kolosalnie dupe o każdą pomyłke, ale trochę beki z niego miałem : )

Najlepiej w to się gra z 3 ziomkami, którzy też na lajcie podchodzą chociaż jak się trafi tak, że twoja drużyna kontra randomy to i z 5 razy trzeba zaczynać od nowa kampanie bo rq lecą no nie ma reguł generalnie na tą gre. Kiedyś gralismy na 2na2 vs i też było super (w jedynce bez botów infected)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...