Skocz do zawartości

Dante's Inferno


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

No w końcu demo dostępne dla kont silver i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem. Bardzo ładna grafika, cholernie płynne, zero przyciny. Normalnie teraz z FPS'ów przerzucam się na dobre slashery, najpierw Bayonetta teraz Dante :rolleyes: . Ciekaw tylko jestem ile zajmuje przejście całej gry i czy są jakieś ciekawe ficzery przedłużające grę. Podział na Holy i Unholy może faktycznie zmusić do drugiego przejścia gry, raz gramy całkowicie jedną stroną, a na drugim przejściu drugą :)

 

Klimat i design jakoś bardziej mnie pociągają niż te z serii God of War.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Na razie ciężko jest mi ocenić jakoś obiektywnie fabułę, bo po demie to ciężko poznać, co się kryje za pełną wersją ale najprawdopodobniej DI wymięknie przed GoWIII. Dla posiadaczy PS3 raczej nie trudnym będzie wybór między tymi dwoma tytułami bo wiadomo, że GoW to hicior konsol Sony(zwłaszcza dla tych wiernych serii). Natomiast dla tych, którzy posiadają jedynie X360 DI jest świetnym tytułem, który wypełnia lukę Microsoftu dla odpowiednika GoW.

 

Co do głównego bohatera to bardzo mi się podoba. Ma genialny głos z fajnym akcentem i do tego ta twarz. Właśnie to, że nie jest idealna sprawia, że wydaje mi się bardziej ludzki. Dla porównania weźmy np. domyślną postać Sheparda z ME. Nigdy nie przeszłam nią gry, ponieważ kiedy patrzę na jego twarz, w głowie mam tylko jedno zdanie "Gillette, najlepsze dla mężczyzny". Wygląda jak ta cała masa modeli grających w reklamach maszynek do golenia. Po prostu nuda.

 

A acziwy takie tam przeciętne ale podobają mi się ikonki:). Nie wszystkim twórcom chce się je ładnie przyozdabiać grafikami. Np. DMC4 są takie sobie ale z Fallouta3 ekstra tak jak z Bioshocka czy ME

Odnośnik do komentarza

 

Co do głównego bohatera to bardzo mi się podoba. Ma genialny głos z fajnym akcentem i do tego ta twarz. Właśnie to, że nie jest idealna sprawia, że wydaje mi się bardziej ludzki. Dla porównania weźmy np. domyślną postać Sheparda z ME. Nigdy nie przeszłam nią gry, ponieważ kiedy patrzę na jego twarz, w głowie mam tylko jedno zdanie "Gillette, najlepsze dla mężczyzny". Wygląda jak ta cała masa modeli grających w reklamach maszynek do golenia. Po prostu nuda.

 

 

Przecież w ME była możliwość tworzenia swojej postaci.

Odnośnik do komentarza

Co do głównego bohatera to bardzo mi się podoba. Ma genialny głos z fajnym akcentem i do tego ta twarz. Właśnie to, że nie jest idealna sprawia, że wydaje mi się bardziej ludzki. Dla porównania weźmy np. domyślną postać Sheparda z ME. Nigdy nie przeszłam nią gry, ponieważ kiedy patrzę na jego twarz, w głowie mam tylko jedno zdanie "Gillette, najlepsze dla mężczyzny". Wygląda jak ta cała masa modeli grających w reklamach maszynek do golenia. Po prostu nuda.

 

Nie jest za grosz charyzmatyczny. Design niezly, ale z ryja postac slaba. Nijak ma sie do Kratosa np. No ale wyglada jak sredniowieczny wloski rycerz niby, konwencji sie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Dlatego napisał "domyślna".

 

Napisała:)

 

Scatebra: Jak ktoś ma PS3 to kupi i GoW3 i DI, nie wiem czemu mieliby wybierać między jedną a drugą skoro mogą mieć obie.

 

Hmmm, może źle to ujęłam. Chodziło mi raczej o to, że mało kogo stać na kupienie obu tych gier tuż po premierze (za jakieś 200zł każda). Dlatego już szybciej ktoś po prostu wybierze sobie jedną z nich, żeby zagrać w nią wcześniej bo bardziej mu na niej zależy a na druga poczeka aż stanieje i wejdzie do platyny. Myślę po prostu, że tak czy siak większość graczy kupi i GOW3 i DI z tą różnicą tylko, że któraś z nich wyląduje na półce pierwsza:).

Odnośnik do komentarza

Fajna była scena jak sobie przyszywał tą szmate w kształcie krucyfiksu :) Gra mi się podoba. Potem przejdę całe demko.

 

A najlepszy był ten krzyk, jakby się nie mógł wysrać.

 

Na ten tytuł bardzo liczę, zdecydowanie bardziej odpowiada mi ten design przeciwników niż w GoW(rzygające na nas grubasy, dzieci z ostrzami zamiast rąk itd), poza tym samo piekło daje pole do popisu. Mechanika gry to totalna zrzyna z przygód Kratosa, jednak nie uważam tego za wadę. Kapitalnym patentem jest płynięcie po jakiejś rzece, a pod koniec okazuje się, że płyniemy na głowie bossa. Kosa jest dobrą bronią, może nie tak efekciarską, jak ostrza na łańcuchach Kratosa, jednak swoją rolę spełnia dobrze. Jedynie co mnie irytuje, to ten cały Dante, jakiś spedalony rycerzyk bez charyzmy, chyba tak jałowego bohatera w slasherach jeszcze nie było. Muzyka jest za to świetna i dobrze buduje klimat. Raczej na 100% ta gra nie dorówna God Of War 3, jednak liczę na mocną 8.

Odnośnik do komentarza

Jak czytam te wasze opinie o gebie czy tam charyzmie bohatera to sam nie wiem co mam o nich myslec ;) Wiec gosc ma miec pocieta twarz, ryczec i warczec co chwile zeby byl bardziej 'mroczny' heh? Jestem szczesliwy ze nie mialem okazji jeszcze grac w GoW bo nie jestem przynajmniej obciazony tym ciaglym porownywaniem obu gierek. Tak wiec chetnie zagram w DI bo demko mi sie podobalo jak nic:)

Odnośnik do komentarza

ta, trochę śmieszne jest to pisanie ciągle o braku charyzmy, jakby to był wyznacznik dobrej gry.

podam prosty przykład - Dead Space (notabene gra tego samego studia). Isaac był nijaki w pełnym tego słowa znaczeniu, a grze nie przeszkodziło to być jedną z lepszych gier 2008 roku (opinia ogółu) i najlepszą grą 2008 roku (opinia moja). tak więc Panie i Panowie - przestańcie się czepiać bzdur i grajcie w kolejną znakomitą grę od Visceral Games... na razie w demo of kors ; ]

Odnośnik do komentarza

Ja wole jak bohater jest jakis, od razu czuje sie jego typ. A tu to wlasnie cos takiego jak DS, oprocz tekstur bohater jako taki nie istnieje. Nie znaczy to ze gra jest zla, ale zawsze lepiej jak jakis tam wymiar psychologiczny heros ma.

Odnośnik do komentarza

No bohater wygląda jak jakiś czesław spod bramy z winem w ręku, a jego zdziwiona mina wywołuje po prostu śmiech i nic więcej.Kratos takich leszczyków opier.dala jako przystawkę:thumbsup:Nie popisali się twórcy z tą główną postacią tak jak i z grafiką.Za to gameplay jest dobry i to jest najważniejsze, no ale niedosyt zawsze pozostaje...

Odnośnik do komentarza

A co Ci w grafice przeszkadza ? dla mnie jest bardzo dobrze - gra jest mega plynna, lokacje fajnie zrobione...

Co do bohatera - tez nie wiem skad narzekania - dla mnie jest naprawde spoko. Rynek zalewany jest ostatnio slasherami, z czego ja osobiscie sie bardzo ciesze. Nie gralem w nowe demo GOW, ale po 3 poprzednich czesciach DI jakos bardziej do mnie przemawia i po swietnej Bayonettcie to raczej DI bedzie moja druga gra.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...