Skocz do zawartości

Dante's Inferno


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

A dla mnie gierka jest strasznie wymagająca, nie jestem jakimś growym leszczem i zawsze na hardzie wszystko przechodzę, ale tutaj to mi ciężko się walczy nawet na tym Zealocie (tak to się pisze?). No cholera w każdym etapie mam jakiś problem :D Debilne jest też rozmieszczenie save-pointów, bo chce się już kończyć a tu figurki do zapisu nie ma.

Odnośnik do komentarza

Umiejętne wykorzystanie otoczenia i bloku. W zanadrzu również jest krzyż, który potrafi z niejednej opresji wybawić. Przeanalizowałem troszkę znaleziska i jest wśród nich kilka, które pozwalają wydatnie podwyższyć zadawane obrażenia. Posiedź chwilkę przy nich i wybierz to co będzie Ci najlepiej odpowiadało, a ogarniesz każdą walkę.

 

' timestamp='1287650482' post='2256322']A dla mnie gierka jest strasznie wymagająca, nie jestem jakimś growym leszczem i zawsze na hardzie wszystko przechodzę, ale tutaj to mi ciężko się walczy nawet na tym Zealocie (tak to się pisze?). No cholera w każdym etapie mam jakiś problem :D Debilne jest też rozmieszczenie save-pointów, bo chce się już kończyć a tu figurki do zapisu nie ma.
Problem miałem z tymi ladacznicami zakichanymi, jednak krzyż potrafi ułatwić wszystko niemal. Ostatni boss przy solidnych counterach i umiejętnym przyłapaniu go w powietrzu nie jest taki ciężki jak słyszałem/czytałem. W ogóle zauważyłem, że łatwiej gra mi się kiedy jest zaimplementowany blok. Znacznie łatwiej na przykład daję sobie radę w DMC Royalguardem niż innym stylem. Te gry gdzie jest blok/counter dają większe pole manewru jeśli chodzi o uszkodzenie przeciwnika. Być może dlatego właśnie nigdy nie skończyłem podstawowej wersji DMC3 na DMD.

Co do savepointów zgodzę się w stu procentach - są rozmieszczone źle i zbyt daleko od siebie. Największą ironią jest to, że jak się już do takiego dotrze, to chce się sprawdzić co dalej...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj wieczorem DI pękło w lekko ponad 8h na liczniku - gdyby nie to, że zacząłem wieczorem jednego dnia to pewnie by pękła na jedno podejście - ale przez to, że musiałęm wstać rano do pracy to dopiero 2 podejście pokazało mi napisy końcowe. Naprawdę dobra gierka. Od czasu zakupu x360 i przejscia pierwszej gry (Ninja Gaiden 2) trochę mi brakowało slasherka - chociaż jak dla mnie jest to zupełnie inny typ slashera. Dzisiaj zaczynam nową Castlevanię - a Dante's Inferno w stanie idealnym (Death Edition) jest na zamianę/sprzedaż ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...