Skocz do zawartości

Batman: Arkham City


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

Spolszczenie? Nie interesowałem się wydaniem, ale byłem pewien, że u nas będzie w ingliszu. Kurde, w takim razie trzeba szukać importa, zagadki Riddlera w spolszczonej wersji mogą być kiepskie.

 

Ale to są tylko polskie napisy, które łatwo można zmienić na angielskie czy też nawet inne (w zależności od ustawień systemowych dashboardu) :)

Edytowane przez Netor
Odnośnik do komentarza

Pograłem ponad godzinkę i Arkham Asylum roz(pipi)ało mnie na łopatki jeszcze bardziej niż poprzednia część. Grywalność jest niesamowita, grafika troche sie polepszyła od ostatniej części. Ogromne i ładnie zrobione miasto. Mnóstwo rzeczy do roboty. Ciekawy rozwój postaci, w sumie to prawie, że nie uległ zmianom. No i te rozkminy Batmana, który podczas gry mówi, co trzeba zrobić, jak sie dostać itd. Śledztwo w sprawie różnych śladów itd. jest chyba bardziej rozbudowane. Bardzo fajnie to wyszło. Ogólnie super klimat! Kolejny kandydat do gry roku.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Włąsnie skonczyłem wątek główny, na normalnej wersji zajelo mi to ok 10h bez zadnych przerw, ostro sie wkrecilem naprawde, joker jak zawsze świetny, sam główny wątek zajmuje jakies 30% gry, reszta to misje poboczne, po raz pierwszy w życiu przeszedlem naraz gre od początku do konca bez robienia sobie chwili przerwy _no na sikanie tylko i pare kanapek :) jutro zaczynam misje poboczne i zakupie chyba pierwsza czesc którą przeszedlem ale bardzo malo, poprostu jak dla mnie gra roku ( napewno lepsza niż Gears Of War 3) normalnie aż mi szkoda że tak szybko przeszedlem :P

Odnośnik do komentarza

Włąsnie skonczyłem wątek główny, na normalnej wersji zajelo mi to ok 10h bez zadnych przerw, ostro sie wkrecilem naprawde, joker jak zawsze świetny, sam główny wątek zajmuje jakies 30% gry, reszta to misje poboczne, po raz pierwszy w życiu przeszedlem naraz gre od początku do konca bez robienia sobie chwili przerwy _no na sikanie tylko i pare kanapek :) jutro zaczynam misje poboczne i zakupie chyba pierwsza czesc którą przeszedlem ale bardzo malo, poprostu jak dla mnie gra roku ( napewno lepsza niż Gears Of War 3) normalnie aż mi szkoda że tak szybko przeszedlem :P

 

 

No kolego, chyba sie troszeczke zagalopowałeś. Na pewno lepszy od Gears'a 3 to nie jest, bez jaj. Gears 3 to świetna gra, Batman również. Nie można tych tytułów do siebie porównywać :blum1:.

Odnośnik do komentarza

Włąsnie skonczyłem wątek główny, na normalnej wersji zajelo mi to ok 10h bez zadnych przerw, ostro sie wkrecilem naprawde, joker jak zawsze świetny, sam główny wątek zajmuje jakies 30% gry, reszta to misje poboczne, po raz pierwszy w życiu przeszedlem naraz gre od początku do konca bez robienia sobie chwili przerwy _no na sikanie tylko i pare kanapek :) jutro zaczynam misje poboczne i zakupie chyba pierwsza czesc którą przeszedlem ale bardzo malo, poprostu jak dla mnie gra roku ( napewno lepsza niż Gears Of War 3) normalnie aż mi szkoda że tak szybko przeszedlem :P

 

 

No kolego, chyba sie troszeczke zagalopowałeś. Na pewno lepszy od Gears'a 3 to nie jest, bez jaj. Gears 3 to świetna gra, Batman również. Nie można tych tytułów do siebie porównywać :blum1:.

 

nie nie kolego nie napisałem że ogólnie od Gearsów, tylko od 3 części, bo 3 nie przyniosła nic świeżego w tym temacie, ot taka kontynuacja aby zakonczyc trylogie, mi sie w Batmanie nie spodobała końcówka bo także liczyłem na trylogie (z jednym z bohaterów), ale siadajac do obu gier z czystym sumieniem wybieram Batmana

Edytowane przez WildFirePL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Gra MIAŻDŻY. po bardzo dobrej pierwszej cześci przyszedł jeszcze lepszy sequel. rozwinięte patenty z jedynki, "otwarte" miasto, dosłownie wchooj zadań do roboty. latam jak kot z chorym pęcherzem liżąc każde zadanie po jednym (dużo nie grałem) nie mozna sie ruszyć by nie natknąć sie na zadanie poboczne czy zagadki. graficznie moim zdaniem minimalnie gorzej od jedynki (wydaje mi się że to kosztem otwartego miasta a nie to samo co sterylne korytarzy z AA) 3d przyzwoicie ale dupy jeszcze nie urwało. gra jest bardziej intensywna i widowiskowa od poprzednika, tłuczenie przeciwników w ilosci 8-20 to normalka. jak utrzyma ten super poziom do konca gry będzie imo GOTY. dostałem to czego sie spodziewałem i w dodatku z nawiązką. tymczasem spadam do pracy wkurzony ze zagram w grę dopiero dzisiaj po 20.00 :cray:

Odnośnik do komentarza

Okej, pograłem wczoraj trochę tak do 4 rano......

 

I cóż mogę rzec, nowy Batman M I A Ż D Ż Y po prostu perfekcyjny kontynuacja, gra znowu ma to coś, siadasz i wsiąkasz.

Każda nowość w mechanice gry zachwyca, średnio co jakiś czas myślałem sobie ja (pipi)ie jak oni to za(pipi)iście zrobili, wszystko kapitalnie przemyślane, bez żadnej skazy. Pierwszy rzut oka na Arkham City powala, masa detali, kapitalne oświetlenie, god's ray jedne z lepszych jakie widziałem, ruchome niebo, padający śnieg i pioruny gdzie nie gdzie a do tego 3D i IMO to najładniejsza piaskownica jak została stworzona na konsolach, żaden sub-hd wszystko ostre, co prawda gra ma mały problem z AA i tekstury nie są najwyższych lotów no ale za to wszystko płynnie działa. Interakcja poruszania po mieście intuicyjna i bardzo przyjemna, walka jeszcze lepsza i trudniejsza, nowe zagrania robią robotę a kontra na trzech panów na raz zamiotła mną totalnie, fabuła kapitalna a sam gameplay zróżnicowany do tego jest naprawdę sporo smaczków. No nic pozostaje wrócić do domu czyli tak koło 21 i grać dalej!

 

ps gra w 3D IMO wygląda lepiej niż w 2D :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.