Skocz do zawartości

Batman: Arkham City


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

A jak to jest z tym Robinem? Bo w empiku widziałem że tylko kupując u nich dostajemy kod na Robina i już go będziemy mieli? Czy on wychodzi za jakiś czas w formie dlc dla tych co nie kupowali w empiku a ci co mają ten kod pobiorą go za darmo?

 

Będzie w DLC, tak samo Nightwing (już dzisiaj) i wszystkie stroje. Tylko nim i Nigtwingiem gra się w trybie challenge, w wątku fabularnym nie ma takiej opcji.

Odnośnik do komentarza

Ok kupiłem za 180zł łącznie z przesyłką pobraniową wersję limitowaną steelbook. Dobra cena?

 

Gdzieś czytałem że w grze jest opcja 3D bez telewizora z taką funkcją wystarczy tylko mieć zwykłe papierowe okulary 3D. Czy widać chociaż jakiś efekt? Gdzie można dostać takie okularki? Pytałem w empiku i nie mają.

 

Możesz kupić Arkham Asylum GOTY i tam są takie okularki w zestawie, ale to raczej ciekawostka, po takim 3D po 15 minutach eksplodują gałki oczne.

Odnośnik do komentarza

A co trzeba zrobić, aby te daty były oznaczone na kalendarzu?

U mnie były od początku. Po prawo od celi są takimi kółkami markerem zaznaczone.

One juz sa zaznaczone w kalendarzu obok celi Calendar Mana -_-

 

No ja nie mam. Jest pusty ten kalendarz. Nie ma zaznaczonych dat, dlatego pytam.

Patrzysz na zly kalendarz ...

Odnośnik do komentarza

Ok kupiłem za 180zł łącznie z przesyłką pobraniową wersję limitowaną steelbook. Dobra cena?

 

Gdzieś czytałem że w grze jest opcja 3D bez telewizora z taką funkcją wystarczy tylko mieć zwykłe papierowe okulary 3D. Czy widać chociaż jakiś efekt? Gdzie można dostać takie okularki? Pytałem w empiku i nie mają.

 

Takie okularki możesz za darmo dostać biorąc katalog prezentów na stacji benzynowej BP

Odnośnik do komentarza

No z tego co widziałem to na allegro nówka w folii zwykłej pudełkowej wersji kosztuje najtaniej ok. 177zł plus przesyłka także wydaje mi się że 180zł z przesyłką w wersji steelbook także nówka w folii to dobra cena.

nowy batman w foli z UK do PL 139zl z przesyłką( ze zniżką 10%) :D to jest dobra cena

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...