Skocz do zawartości

Batman: Arkham City


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

Bartezoo - dzięki, fajna sprawa :) Już otrzymałem kod z 50% zniżką, orientuje się ktoś może ile mam czasu na wykorzystanie tego kodu? Pytałem ich o to w mailu z prośbą o kod i mi nie odpowiedzieli na to pytanie. I jeszcze jedna kwestia, żeby zarejestrować następne gry to muszę im wysłać na maila dowód zakupu danej gry, a oni mi odeślą kod?

Odnośnik do komentarza

Chce zacząć kampanie plus. Czy po rozpoczęciu jej będę mógł wrócić do tej pierwszej, aby dokończyć zbieranie trofeów? Czy one sie po prostu połączą, czy będą to dwie oddzielne kampanie?

 

Będziesz mógł wrócic do pierwszej,to dwie osobne kampanie. Wszystkie zagadki i znaki zapytania znalezione przy pierwszym przejściu liczą się w NG+

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam, mały spoiler, proszę o pomoc już przy 2% gry :-)

 

Po walce z Poison Ivy biegam za budkami telefonicznymi, namierzylem goscia w 7% wracam do lokacji GCPD i tam jest najzimniej, od tyłu jest do rozwalenia szyba z lodu, lecz nie mogę tam wejść aby podłożyć plasteline.

Z przodu są drzwi, lecz popsute na który impuls nie działa. Proszę o jakąś wskazówkę

 

nwm. zakupiłem poradnik. Jak ktoś będzie miał problem z przejściem, pomoc na PW

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza

No ale i tak można przechodzić New Game plus potem.

 

Samym Batmanem też gra się dobrze, ale kocica jest lepsza. Lepiej się ją ogląda, lepiej się rusza i łatwiej kleić nią długie combo bo jest szybsza. W trybie challenge też jest lepsza.

Wyglądać na pewno lepiej wygląda, ale czy gra się lepiej? Na dłuższą metę brakuje nieco szybowania, np. nad wodą sobie nie polatasz. A w walce bym powiedział, że podobnie wypada. Choć zobaczę, bo jak na razie tylko nietoperkiem challenge robiłem, a Catwomen tyle co trochę w singlu i zbieractwo.

Odnośnik do komentarza

Hahaha wszyscy się w tej grze gubią. A ja myślałem że tylko ja się motałem :P

Don->

 

Wejście jest dokładnie tam gdzie wskazuje batsygnał. Tłuczesz kolesi przed wejściem wchodzisz do środka,tłuczesz dwóch kolejnych zakapiorów z nożami, przeskakujesz przez okno po prawej i deszyfratorem próbujesz złamać zamek. Dalej już sobie poradzisz ;)

 

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...