Skocz do zawartości

Batman: Arkham City


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Super giera, nie mój typ gry generalnie, ale ciężko odejść od konsoli. Nowy Batman gniecie kule :)

 

PS. Te Epizody z Cat Woman są faktycznie krótkie. Nawet baaardzo krótkie :P Ale laska miecie lepiej niż Batman, heh.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Batman od Rocksteady to ścisła czołówka debiutów tej generacji, ba, samych tytułów, jakie zaoferowało nam ostatnie 6 lat. AC to godny sukcesor AA, otwarta przestrzeń, masa rzeczy do zrobienia, świetna muzyka i Unreal Engine sprawujący się na medal. Klimat poraża, fabuła jest świetna, jako fan Nietoperza jestem wielce zadowolony. Czekam na next-genową kontynuację z utęsknieniem. Duża część Gotham ogarniętego chaosem, to byłoby naprawdę "coś."

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja właśnie skończyłem. Gra jest MEGA, jeden z tych rodzynków, które mają zarówno świetny gameplay jak i kapitalną fabułę. Mówi to osoba, która nie mogła przełknąć Arkham Asylum. Otwarta przestrzeń wyszła grze na dobre.

 

Szkoda, że będzie trzeba czekać na kolejną część bo zagrałbym już dzisiaj :D

 

Jest tylko jeden minus, osoba, która jest odpowiedzialna za nieintuicyjne sterowanie batarangiem powinna znaleźć się z jajami w imadle.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Ogólnie na calaka polecają w poradnikach przejść na normal/hard (nie easy, bo się new game + nie odblokuje, tak to kwestia wyzwania między normal, a hard - ja nie miałem na hard żadnego problemu, ale mam calaka w jedynce), zrobić misje poboczne, cały czas zbierać co się da (łatwo sprawdzić co się zebrało), potem skończyć zbieractwo i wtedy zostaje do przejścia new game + i odblokowane challenge.

Uwaga na osiągnięcie Catch!, można trzeba je zrobić w fabule albo pobocznych, ale jak się przejdzie dwa razy i zapomni, to nowy save trzeba na nie.

Odnośnik do komentarza

Mam małą zacinkę w batmanie ,

jestem w hucie a dokładnie w szybie chłodzącym D ,dochodzę do tamy (zamkniętej) obok za siatką jest skrzynka z bezpiecznikami .Nie wiem jak zrobić w niej spiecie bo nie ma do niej dojscia . <br></p><p>Ktoś kojarzy ten fragment gry .. co tam trzeba zrobić ?

 

 

dzięki za pomoc :)... rozwiązanie pewnie będzie proste :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...