Skocz do zawartości

Spec Ops: The Line


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie miałem styczności z tą serią, ale coś mi mówi że ta część zupełnie odbiega od poprzedniczek.

Wygląda bardzo zachęcająco, ale mam nadzieje że nie zanudzą nas tym gameplayem - bo trailer dosyć nietypowy, nie pokazał jakiś mega osom wstawek tylko niemal czysty rec z rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

Grafika jest świetna, pomysł całkiem ciekawy, mnóstwo akcji, fajna muzyka. Zobaczymy jak będzie z grywalnością i oby nie był to kolejny shooter TPP na szynach.

Ha ha, właśnie przed chwilą sobie obejrzałem trailer i sobie pomyślałem, że ludzi właśnie muzyka poruszy. A to przecież "tylko" Bjork, więc nie ma co liczyć że w pełnej produkcji będzie taki klimat.

Odnośnik do komentarza

Dubaj to świetny pomysł, ale... Ten gameplay wydaje się taki... nijaki. Burze piaskowe wykonano wspaniale, jednak odnoszę wrażenie, że gra będzie bardzo szybko nużyć, wręcz odpychać sztywnością i brakiem jakiejś przyjemności z zabawy. Zabijam, bo zabijam, ale czy ja czuję fun? Takie dziwne pierwsze wrażenie... :D

Odnośnik do komentarza

Shooter jak to shooter, zabija się w ilościach hurtowych.

 

dokładnie, kolejny Rambo :sick: , moze dorzucą troche ubrudzone sumienie albo coś w tym stylu, żeby było bardziej "oryginalnie" heh. Dla mnie wygląda to na kolejne mięso armatnie po MW2. Niestety, teraz takie gry sie robi. Szkoda, bo moze czasem ktos wymyśli ciekawy scenariusz, muzyka Bjork to też raczej rzadko spotykana rzecz w tym temacie ale jak widze kolesia strzelającego z M4 1 ręką... tiaa, bedzie HIT.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

no nie wiem... trailery zawsze sa fajne, a w praniu moze wyjsc kiepsko. pomysl ok, ciekawe realia... czekam na prawdziwy gameplay.

 

btw. to jest duchowy nastepca tej starenkiej serii gierek z psx'a? swoja droga calkiem dobrych.

 

racja, dziś trailery każdej gry prezentują się super...dadzą wybrane najlepsze fragmenty gry i dorzucą świetną muzykę a my walimy w gacie :thumbsup: Tak samo kojarze sytuację z Terminator Salv. kiedy trailery były super a gra biedna jak cholera.

 

No i martwi mnie to:

http://www.gamerankings.com/browse.html?search=spec+ops&numrev=3&site=

 

chociaż minęło trochę czasu i liczę na solidną produkcję.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jako takie SpecOps były na PS2, nawet całkiem przyjemne. Na PS3 niestety tragedia. Mimo to trailer robi niezłe wrażenie, czekamy z zaciekawieniem.

 

na ps2 były jakieś? wiem, że na psxa kilka, jedna z gier nisko ocenianych w ktore się grało, w multi ofkors, niesamowite bugi i przypadkowosc, ale klimat był moocarny:)

a ta część wygląda nieźle, ale co to będzie zobaczymy, myslę że będzie grywalna. Przydało by się coś w klimacie 'deadly dozen'blaszakowego

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Zapowiedź z Polygamii (plus nowe urywki gameplay'u)

 

No, gra zapowiada się bardzo interesująco (dojrzała fabuła, wybory moralne, akcje a'la Uncharted, samo umiejscowienie akcji + pustynne klimaty :wub: ). Pozycja raczej obowiązkowa (premiera na jesień przyszłego roku).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...