Jump to content

Spec Ops: The Line


Guest donsterydo

Recommended Posts

Mam nadzieję, ze rozgrywka ograniczy się do pejzarzy zasypanego piaskiem Dubaju. Dynamiczna strzelanka o poszukiwaniu oszalałego i doszczętnie zdemoralizowanego niczym Marlowe z "Jądra Ciemności" wojskowego na gruzach symbolu współczesnej cywilizacji. Szykuje się dzieło epokowe.

  • Downvote 1
Link to comment

klon czy nie klon.

zdecydowanie najlepsze wrażenie pozostawił po sobie trailer właśnie tej gry.

obawiam się nieco syndromu Lost Planet, gdzie zimowa aura była strasznie monotonna i z czasem grało się cokolwiek na siłę. ale z drugiej strony jak tylko trafiła się odmiana w postaci wnętrza budynków, to były one tak nieprzyjemne, że chciało się wracać na powierzchnię skutą lodem i zasypaną śniegiem.

liczę, że autorzy tego tytułu nie przepadną w morzu piasku i sypiące się szkło (jakkolwiek efektowne), to tylko zapowiedź świetnych i efekciarskich akcji.

Edited by zimzvm
Link to comment

Haha no dobry babol z tym Marlowem xD. A jeśli chodzi o klon Gearsa to coś przeczytałem, ze to jest, nie bezpośrednia, ale w jakimś stopniu kontynuacja gry z poprzedniej generacji, która wprowadziła cover system na długo przed GoW.

 

pewnie chodzi o killswitch, od ktorego wlasnie czerpia gearsy mase patentow taki jak:

wszystkie nie ale te w których cover system, model strzelania, podobny przybrudzony design jest zauważalny tak.

:tongue:

Link to comment
  • 1 year later...
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

Trzeba odkopać temat, gdyż pojawiło się demo na XBL. Nic nowego w temacie strzelania ta gra raczej nie odkryje, ale latanie po piaszczystym dubaju w rytmie rock'n'rolla strzelając przy tym do wszystkiego co się rusza jest cholernie satysfakcjonujące i wiem już dziś, że gdy stanieje na pewno najpierw sięgnę po ten tytuł, dopiero potem po MP3.

Link to comment

Właśnie miałem zamiar też odkopać ten temat, bo nie wierzyłem własnym oczom, że nikt się nie podzielił wrażeniami z dema, które jest już dostępne sporo czasu, bo od 8 maja. Czekałem na ten tytuł, dzisiaj przeszedłem to demko i muszę przyznać, że zapowiada się według mnie solidny tytuł, może jakiś nie wiadomo jaki hicior to z tego nie będzie, ale myślę że może zebrać oceny w granicach 8, może nawet w porywach do 9, bo w sumie po tym demku za bardzo nie mam się do czego przyczepić, gra się całkiem fajnie, warty odnotowania jest również fakt, że demo jest dość długie :) Polecam sprawdzić.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.