Jump to content

Inception


z2djtkose

Recommended Posts

i6717_08.jpg

 

 

Inception to opowieść o specjaliście nurkującym w ludzkie sny który wyciąga informacje wprost z ludzkiego umysłu.

Jego najnowsze zlecenie wprowadzi go w sam środe intrygi i sprawi , że stanie się ofiarą szantażu.

Poster bardzo ciekawy , może będzie kawał dobrego filmidła.

 

Teaser

http://www.youtube.com/watch?v=7DwuVKfjctk

Edited by z2djtkose
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Ja bym nie spisywała tego filmu na straty, żeby tylko nie wyszło za dużo patosu

i tym podobne (pipi)y to tematyka filmu może trochę przykuć uwagę, najlepiej, żeby wyszło coś jak Total Recall, albo Dark City, tematycznie oczywiście, zakręcone i mocno futurystyczne no ale prawie nie liczę na to. :teehee: Obejrzę z chęcią chociażby z ciekawości.

Link to comment

mi wszystko się podoba w tym trailerze, oglądam go kilka razy dziennie, jak dla mnie szykuje się najlepszy letni blockbuster (obok expendables oczywiście) conajmniej o klasę wyżej od od ostatniego batmana.

Edited by Walter_Cronkite
Link to comment
  • 1 month later...

Z tego co wiem ten film ma być puszczany w 3D, ale niestety nie będę w stanie tych efektów zobaczyć. Do Krk specjalnie jechać nie będę... Do Nolana mam zaufanie, lubię jego filmy. Incepcja przypomina mi trochę Paprikę, ale wydaje mi się, że sny będą ciekawiej wykorzystywane niż w tamtym anime. Tamten film opierał się tylko na wizualiach, mam nadzieję, że tutaj zobaczę świetne efekty + niezła fabuła.

Link to comment

powiem inaczej: podejrzewam, że będzie to najlepszy film wyświetlany tego lata w polskich kinach, który prawdopodobnie osiągnie wpływy przekraczające 500 mln $.

Hm... Mówiąc "nie ma takiej kategorii", nie miałem na myśli słów "letni blockbuster" tylko "o klasę wyżej od Mrocznego Rycerza".

 

 

Incepcja nie będzie w 3D, Nolan za nim nie przepada. Za to polecany jest IMAX. Podobno film został nakręcony w jakości jeszcze wyższej, niż IMAX, więc różnica 35mm/IMAX czy też DVD/BD powinna być tak zauważalna, jak to tylko możliwe.

 

 

Cholera, jak to się dzieje, że najlepsze miasto w Polsce nie ma kina IMAX, a jakieś crapowate Katowice czy Łódź owszem? AAARGH. Podczas premiery "Mrocznego Rycerza" mieszkałem w Warszawie, ale w tym miesiącu raczej nie da rady.

Link to comment

 

 

Cholera, jak to się dzieje, że najlepsze miasto w Polsce nie ma kina IMAX, a jakieś crapowate Katowice czy Łódź owszem? AAARGH.

Spokojnie, wszystko po kolei. Najpierw zrobią wam kanalizacje, później puszczą tramwaje i postawią jakieś tesco, a na koniec może i sra/jmaxa dostaniecie :potter:

 

Czekam, czekam. Póki co jedyne filmy Nolana, które średnio mi przypasowały to oba Batmany. Powiedzmy, że piz/dowaty DiCaprio po raz n-ty udający twardego stróża prawa jakoś szczególnie mnie nie jara, no ale może nie będzie tak źle.

Link to comment

Czekam, czekam. Póki co jedyne filmy Nolana, które średnio mi przypasowały to oba Batmany. Powiedzmy, że piz/dowaty DiCaprio po raz n-ty udający twardego stróża prawa jakoś szczególnie mnie nie jara, no ale może nie będzie tak źle.

 

 

Co do filmu/DiCaprio aktor z niego wielki co nie raz udowodnił ale ja mam te samo zawsze wrażenie = ciepłej kluchy. Nawet w takiej Infiltracji gdzie teoretycznie grał twardziela to i tak waliło pipką ;p

 

No ale nic na film również czekam jak większość.

Przydałby się jakiś nowy trailer.

Edited by SłupekPL
Link to comment

ekipa promuje jak to jest w zwyczaju film tu i tam i gordon-levitt pokazał u fallona ekskluzywny klip ze osławionej walki w pozbawionym grawitacji korytarzu. wygląda to mniej więcej tak, że jadą sobie uśpieni vanem, van koziołkuje i tak też zmienia się grawitacja w tej scenie która dzieje się w owym kotytarzu (we śnie). nie mam słów po prostu. ucztę wizualną mamy zapewnioną na 100%, a jak mówią wszelkie opinie nie tylko. swoją droga tak jak to nolan lubi efekty komputerowe ograniczone zostały do minimum i ta scena np. powstawała m.in w specjalnie na jej potrzeby skonstruowanym obracającym się o 360 stopni korytarzu.

Edited by Walter_Cronkite
Link to comment

no ja już odliczam dni do polskiej premiery, rewatch.ując sobie wszystkie filmy Nolana od Following począwszy.

 

do tych co już widzieli - czy to jest aż tak dobre? :teehee: w sensie czy przebija wypasem takie np Memento?

 

hype hype hype, a rave recki z rotten czy imdb pomagają w dostaniu p.ierdolca

Edited by black mamba
Link to comment

No, no pierwsze opinie całkowicie dobre przynajmniej te co pobieżnie czytam.

 

Ja powiem szczerze może to i źle ale wymagania mam ogromne względem Inception. Po cichu liczę na film na miarę Matrixa ((pipi)a od czasu pierwszego M nic takiego się nie ukazało) może nie musi być taką rewolucją jak Matrix ale chciałbym ten sam ryjący banię poziom. A mam ku temu powody:

 

po pierwsze to Nolan

po drugie fabuła przypomina mi trochę Matrixa może nie dosłownie ale koncepcja, pomysł, założenia w pewnym stopniu tak

i po trzecie szczególnie po tym ostatnim trailerze co wrzucił Walter widzę może nie inspirację co hmm podobieństwa, "nawiązania" do Matrixów. Gdyby nie aktorzy śmiało mógłbym powiedzieć, że to trailer Matrixa 4.

 

<9dni>

Edited by SłupekPL
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.