Skocz do zawartości

Inception


Rekomendowane odpowiedzi

Jezu czy wszyscy muszą wszystko brać na serio? Daj spokój.

 

Do tematu dodam, że film dobrze nastraja przed trzecim nolanowskim nietoperzykiem.

 

Edit: Ważne, że w Incepcji efekciarstwo nie przykrywa dobrze skonstruowanej fabuły.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

No jasne, glupio Ci bo przypomniales sobie jak malowales sie szminka mamy po premierze dark knight'a, i teraz ze niby zarty, przejrzałem Cie.

Idz rób totem. Ty i Twoje odpowiedzi typu aha.

 

 

Nie na serio !

Odnośnik do komentarza

Możecie się czepiać jestem otwarty na ataki. :-)

 

Ja od jakiegoś czasu nie staram się na coś nastawiać. Nawet w tym przypadku szczerze spodziewałem się czegoś gorszego. Bardzo dobrze, że wakacyjny blockbuster nie musi być papką. Film przystępny (jak się człowiek otworzy), ale nie głupi z bardzo dobrą grą aktorską, scenariuszem, efektami, pomysłami, muzyką...

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Jedno zalecam: idzcie na ten film wyspanym, nie ze az tak nudny, ale "senny".

 

Ogolnie dziekuje tłumowi o godz. 18 w multikinie, pełna sala, premiera, a bydła nie bylo, pełna kultura.

 

pytanie, bylo cos po napisach?

Odnośnik do komentarza

Pierwsze były świetne (jak na film promujący armię USA), ale drugie zjebane. Nie wróżę dobrze trzecim.

 

Boże, cieszę się strasznie, że mamy taki film, jak Incepcja. Cieszy mnie to, że Warner Bros. dał na niego pieniądze, że ludzie na niego idą, że o nim dyskutują. To będzie obiekt kultu. Nie tak jak Matrix... inaczej. Bardziej jak Łowca androidów. To nie będzie faworyt tłumów, brakuje mu nieco "mojo" - poczucia humoru, romansu... Brakuje jakiegoś why so serious?, jakiegoś wybierz pigułkę - chwytliwych cytatów. Czy metalowe bączki staną się najczęściej używanym gadżetem? Wątpię. Czy są w drodze jakieś Oscary? Trudno powiedzieć. Pamiętajmy, że Nolan na razie dostał tylko jedną nominację (Memento przegrało wtedy z Gosford Park). Ale kinomani będą wspominać 2010 jako rok Incepcji. To jest nowy klasyk, to jest opus magnum Nolana. Oby był to zryw dla całego Hollywoodu.

 

Z blogu ogqozo. Podpisuje się rękoma i nogami.

 

Wszystkich urażonych Transformersami serdecznie przepraszam!

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Pięknie, człowiek specjalnie się nie wypowiada o filmach na tym forum, a ktoś i tak musi go wkleić. Teraz się zaczną hejty.

 

Dzisiaj miałem nawet odwrotną sytuację, ktoś z tego forum walił hejta na blogu. Dajcie spokój... to tylko internet.

Odnośnik do komentarza

Pięknie, człowiek specjalnie się nie wypowiada o filmach na tym forum, a ktoś i tak musi go wkleić. Teraz się zaczną hejty.

 

Sorry :-/

 

Jednak musiałem bo masz świetne recki, które w przeciwieństwie do co niektórych super się czyta. A ten cytat doskonale opisuje to co myślę po seansie.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Nieprawda, mam jednego znajomego ponizej 170, i bardzo go lubie ;]

Niskie laski sa fajne, jak sa proporcjonalne, ellen ma cialo 12latki, a pysk jej sie starzeje, w tej spodnicy wygladala jak stara karlica.

No ale to juz zalezy co kto lubi.

inception_ellenpage.jpg

 

w juno byla hot!

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

Aha ok...

 

Ellen jest ładna, potrafi przekonująco zagrać. Dzisiaj wieczorem na mnie zrobiła wrażenie.

 

Edit: Nie wiem skąd taka nienawiść się bierze do osób których się zna tylko z tego jak gra w filmie, wywiadów i artykułów. Mają ludzie problemy.

 

Hejtujcie mnie, ale po przeczytaniu komentarzy niektórzy w ogóle tego filmu nie łapią.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

To w końcu wygląda czy nie? Bo już nie wiem.

Tak wygląda jak transformers.

 

 

Znaczy się fajnie. ok

 

http://www.metacritic.com/film/titles/inception

 

Średnia 74, linki do recek. Niektóre oceny i teksty rozwalają. Dla mnie w tej skali 82/100.

 

Internetowi frustraci FTW!

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

no całkiem fajny filmek ta incepcja choć chyba nie do końca go zrozumiałem. mógłby mi któryś z forumowiczów wytłumaczyć? grigori może. chyba, że jesteś jeszcze zajęty rozkminianiem zagubionych. cieszę się, że się zgadzamy co do rankingu, ogqozo. zgadzam się z milanem co do tego, że trzeba iść wyspanym na film. ja pomimo tego, że bardzo mi się podobał to jednak przysypiałem. poszedłbym drugi raz, ale kasy szkoda. ogólnie rzecz biorąc to każdy kto interesuje się amerykańskim kinem mainstreamowym i tym co się w biznesie dzieje powinien być w kinie już wczoraj, najlepiej o 7:30. ci co to mają życie czy tam pracę są usprawiedliwieni do końca weekendu.

 

film bez wątpienia zostanie obsypany oskarami, przewidujemy:

 

zdjęcia

montaż

muzyka

wszelkie inne techniczne, które nikogo nie interesują

marion cottilard :wub: boże marion kocham cię!

leo dicaprio - kurde sam nie wiem. chyba zarządził w tym roku, bo w obu filmach rola względnie podobna i na poziomie. kto wie może będzie tegoroczną żeńską wersją meryl streep i dostanie dwie nominacje? niewiemniewiem. akademia rządzi się swoimi prawami.

mtv video awards: best kiss - ellen page + joseph gordon-levitt chyba, że bella znowu pocałowała edwarda. nie wiem - nie widziałem.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...