Skocz do zawartości

Naruto Ultimate Ninja Storm 2


grabipl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

W grze ma być obecny multiplayer, a w nim poniższe tryby:

Player Match

Quick Match - walka z randomami z całego świata,

Custom Match - walka ze zdefiniowanymi ustawieniami,

Create Match - hostowanie pojedynku. Ranked Match - walka rankingowa gdzie będą zapisywane nasze statystyki.

Ranking System - możliwość porównywania naszego poziomu z innymi graczami z całego świata.

Z niepotwierdzonych informacji, w grze ma się znaleźć tryb CO-OP, oraz tryb versus dla 4 graczy.

Tutaj kilka nowych screenów: http://scrawlfx.com/gallery/naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-2/april-19-2010/

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=hfniXBnijyA Trailer ;D

Hmm Sasuke w Płaszczu Akatsuki, walczący z Naruto... Piękne i już można się domyślić że będzie Killer Bee.

Co do Naruto, myślę że będzie Sage MODE, lecz wątpliwe jest by gra była do PAIN VS NARUTO... Czyżby skończyli grę przed

najazdem Pain'a na Konohe... Ja już bym wolał, poczekać te dwa miesiące, ale żeby gra kończyła się po walce Pain VS Naruto.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://www.youtube.c...h?v=hfniXBnijyA Trailer ;D

Hmm Sasuke w Płaszczu Akatsuki, walczący z Naruto... Piękne i już można się domyślić że będzie Killer Bee.

Co do Naruto, myślę że będzie Sage MODE, lecz wątpliwe jest by gra była do PAIN VS NARUTO... Czyżby skończyli grę przed

najazdem Pain'a na Konohe... Ja już bym wolał, poczekać te dwa miesiące, ale żeby gra kończyła się po walce Pain VS Naruto.

 

Sądzę,że dadzą tą walkę. Episody z tą właśnie walką zaczną się bodajże za dwa tygodnie :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Mr. Blue

Kolejny świetny trailer - taka grafika naprawdę robi wrażenie!

Obawy? Nie widać Saia i Yamato - czyżby zostali wycięci (Po otwartym świecie biega tylko Naruto i Sakura)? System pewnie będzie tak samo prostacki jak poprzednio... Przynajmniej będziemy mieli dostęp do wszystkich Jutsu postaci podczas samej walki. (Poprzednio mogliśmy sobie wybrać tylko jedno przed nią.)

 

Najlepszy jest jednak koniec trailera:

 

Naruto vs Tekken! :teehee:

 

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
Przynajmniej będziemy mieli dostęp do wszystkich Jutsu postaci podczas samej walki.

Skąd taki wniosek? Bo jeżeli z walki Naruto vs. Kakashi to IMO będzie to działać na zasadzie przyciśniesz przycisk to masz Rasengana, przytrzymasz to dużego Rasengana. Oczywiście fajnie by było, gdyby techniki były po naciśnięciu dwa razy trójkąta i potem odpowiedniego klawisza (X albo kwadrat, bo pod O jest Ougi), bo wtedy mielibyśmy 3 techniki na postać + może możliwość ze zmianą techniki przez długość trzymania przycisku. No, ale wątpię szczerze mówiąc.

 

Jeżeli chcesz znać system walki to zagraj w nowego naruciaka na PSP. Żywcem skopiowali ciosy z tej wersji.

 

Co do wycięcia postaci to jest to możliwe. Muszą mieć przecież coś na DLC.

 

@Zwyrodnialec

Na pewno będzie miał. Widziałem na skrinach. Sasiak będzie też miał Kirin.

Odnośnik do komentarza

Tak z innymi animacjami, ale chodzi mi o to , że wrzucasz trójkąt + kółko i masz rasengana z jedną animacją. Natomiast jak przytrzymasz klawisz to masz innego Rasengana z inną animacją. Jest jeszcze taki rasengan wpleciony w combo, gdzie naruto uderza jakby z góry. Ale to jest normalny kombos dostępny pod kółkiem + kierunek.

 

Natomiast Kakashi w tej walce jest bossem, więc nic dziwnego że ma kilka technik. Trzeba jakiegoś VSa dorwać i wtedy będziemy mieli pewność ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...