Skocz do zawartości

Naruto Ultimate Ninja Storm 2


grabipl

Rekomendowane odpowiedzi

@Killabien

A jak się robi Rasengana i Odama Rasengana? Wystarczy dłużej przytrzymać przycisk tak jak myślałem, czy inaczej to rozwiązali? W ogóle do ilu ninjutsu masz dostęp podczas walki? Jakieś znaczące zmiany względem jedynki zauważyłeś?

Zanim zacznie się walka pokazane są controlsy i juz tam nie ma pokazanych super jutsu(trójkat, trójkat i kółko) tylko zwykłe(trójkąt i kółko). Naruto ma tylko oodama rasengan i można zwiększyć jego siłe przez przytrzymanie kółka. Co do zmian to trudno powiedzieć bo dostępna jest tylko walka z bossem(kakashi) i w pewnych momentach się właczają qte, sama walka też nie jest trudna, chociaz na pewno wyglada to efektownie(3 jutsu na raz included-->oczywiśćie mówie o bossie). W tym demie chyba chcieli pokazac właśnie efektownosc tych walk z bossami bo w samym gameplayu znaczących nowości bym się nie spodziewał.

Spoko. Czyli dostaniemy grę na silniku jedynki z ciosami z wersji PSP + fajnymi QTE podczas walk z bossami. Może być, chociaż liczyłem na więcej.

Odnośnik do komentarza

hym ogolnie naruto nigdy nie oglądałem, może z pół odcienka, ale jak zobaczylem ostatnio filmik z gry (gameplay walki ktora jest w demie) to wygladało to bardzo fajnie, widowiskowko i filmowo, i bardzo żałowałem że tak fajnej bitki nie potrafią zrobić z dragon ballem (a zamiast tego dają 70 identycznych klonów)

 

jednak po zagraniu w demo podnieta troche sie zmniejszyła, może poporstu nie umialem sie bić ale w moim wykonaniu walka nie wyglądała już tak ładnie, i zdziwilem sie że jest tylko jeden cios , tzn jeden klawisz do ataku (pomijam specjalne w tej chwili) to dosyc biednie, w sumie postac ma combosa z rozmnażaniem i jakies walniecie z kuli energetycznej, wiecej ciosów nie udalo mi sie zrobić, to dosyc mało... a szkoda bo gierka wydawala sie serio fajna, sterowanie jest przyjazne, można szybko zmieniac kierunek poruszania i w doatku fajnie to wyglada bo postac robi rozne salta itp, ogolnie jest filmowmo ale chyba system walki troche okrojony

 

mimo wszystko chetnie zobaczyl bym dragon balla zrobionego w taki sposob bo do DB mam wiekszy sentyment z dziecinstwa (a dokladnie najlepsze cechy db budokai3 + najlepsze cechy naruto, byla by za(pipi)ista giera)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Lista postaci:

1. Akatsuki Sasuke (Mangekyo Sharingan Mode)

2. Asuma Sarutobi (Flying Swallow Mode)

3. Chiyo (Ten Puppet Collection Mode with Mother and Father)

4. Choji Akimichi (Super Expansion Mode)

5. Deidara (C2 Dragon Mode)

6. Gaara (Kazekage Mode)

7. Hidan (Jashin Ritual Mode)

8. Hinata Hyuga (Twin Lion Fist Mode)

9. Ino Yamanaka (Covered with Flowers Mode)

10. Itachi Uchiha (Mangekyo Sharingan and Susanoo Mode)

11. Jiraiya (Sage Mode)

12. Jugo (Curse Mark Mode)

13. Kabuto Yakushi (Chakra Scalpel Mode)

14. Kakashi Hatake (Sharingan Mode)

15. Kakuzu (Four Hearts Mode)

16. Kankuro (Salamander Mode)

17. Karin (Woman’s Anger Mode and Atraction Mode with Sasuke)

18. Kiba Inuzuka (Fang Mode)

19. Killer Bee (Full Eight-Tails Mode)

20. Kisame Hoshigaki (Samehada Mode)

21. Konan (Angel Mode)

22. Lars Alexandersson, a guest from Tekken 6 (Lightning Mode)

23. Might Guy (Eight Gates Mode)

24. Minato Namikaze (Yellow Flash Mode)

25. Naruto Uzumaki (Four-Tailed Fox Mode)

26. Neji Hy?ga (Byakugan Mode)

27. Orochimaru (White Snake Mode)

28. Pain (Six Paths Mode, all playable: Animal Path, Asura Path, Deva Path, Human Path, Naraka Path, Outer Path)

29. Rock Lee (Eight Gates Mode)

30. Sage Mode Naruto (Six-Tailed Fox Mode)

31. Sai (Fast Writing Mode)

32. Sakura Haruno (Herculean Mode)

33. Sasori (True Form Mode with Third Kazekage)

34. Sasuke Uchiha (Curse Mark Stage 2 Mode)

35. Shikamaru Nara (Shadow Imitation Mode)

36. Shino Aburame (Beetle Mode)

37. Suigetsu Hozuki (Water Arm Mode)

38. Temari (Wind Covered Mode)

39. Tenten (Ninja Tool Summon Mode)

40. Tobi (Sharingan Mode)

41. Tsunade (Herculean Mode)

42. Yamato (Wood Style Mode)

 

MASAKRATOR. 42 grywalne postacie a każda jest wyjątkowa i każdą gra się inaczej :mellow: . Nie pominięto nikogo z mangi :o - każdy kto pokazał się na więcej niż jednej stronie jest wśród dostępnych charakterów.

Niech nikogo nie zmyli obecność dwóch Naruto czy Sasuke na liście - w obu przypadkach, obie wersje postaci to dwaj zupełnie różni zawodnicy o zupełnie innych technikach i animacjach (to nie jest coś w stulu: GokuSSJ1 i SSJ2).

Do tego trzeba doliczyć transformacje (nazwy umieszczone w nawiasach) które w 1/4 przypadków kompletnie odmieniają bohatera (czyli tak naprawdę jest z ok. 50 postaci)!

 

Na zachętę recenzja IGN

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

Ej konkrecik, ale szkoda że nie dodali Danzou. I troche dziwi że nie ma jeszcze 6 tails Naruto. Ale i tak robi wrażenie...ciekawe jak sie będzie grało z haxem tobiego xD

EDIT: To jest na xboxa ?? a smiali sie ze ta grafa na tym sprzecie nie pojdzie ^^ moze rozwaze jeszcze naprawe swojego klocka...

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o multi to praktycznie wszyscy graja Naruto( w sage mode to okropnie przegieta postac)/Ssauke w mniejszym stopniu Sasori lub Deidara.

Balans postaci jest strasznie skopany, na dodatek dochodzi sprawa supportow np. kolo gra Deidara na dystans i jak ci sie uda do niego wreszcie dorwac to ten wali suppory "obronny" Pain/Neji/Hinata i ponownie ucieka i tak caly czas.

Wielka szkode ze mie ma walk rankingowych bez postaci supportujacych.

Co do laggow to jest nawet niezle , napewno 100 razy lepiej niz po premierze takiego tekkena 6.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z przedmówcą... wszystko ładnie pięknie tylko postaci kiepsko zbalansowane... zwłaszcza sage mode dla naruto >>> rasengan + shuriken rasengan kilka razy w kółko i leżysz jak długi... jtrochę skopali substitution jutsu jak dla mnie - strasznie ciężko wyczuć moment odpowiedni aby je użyć. za to online gra się całkiem przyjemnie na moim 1M zero lagów, gdzie w tekkena od ponad roku udało mi się rozegrać może 2 mecze bez disconnect'a.

Odnośnik do komentarza

Właściwie to cieszą mnie wasze opnie :rolleyes: Martwiłem się, kiedy dowiedziałem się że Sage Mode jest normalną postacią a nie czymś w stylu "Awakeing". No ale skoro jest przepakowany, to wszystko jest w porządku. A jakiego Rasegana ma Naruto w Sage Mode? Podwójnego czy tego dużego?

Odnośnik do komentarza

"No ale skoro jest przepakowany, to wszystko jest w porządku"

Że co?? Pograsz z takimi kolesiemi grajacymi Naruciakiem i wtedy pogadamy ok.

Nie dosc ze odpala specjale w ulamku sekundy ( walnie blok, pojawi sie za plecami i odrazu rasengan) to jeszcze ma najsilniejszy awakeing, do tego oczywisci ulubione supporty (Pain/Deidara)i wygraj taka walke jak koles spamuje caly czas jedna akcje.

Zreszta popatrzcie na ranking , w pierwszej setce same Naruciaki (w mniejszym stopniu Sacori i Sasuke),do tego niemal polowa postaci jest niemal niegrywalna np: Lee,Guy,Suigetsu.

Odnośnik do komentarza

Kolejna pomylona rzecz u postaci majacych rasengan np.taki Mianto, robi combo i mimo ze nie trafi ( teleportujesz sie za jego plecy co by kontre wyprowadzic)to i tak zakonczenie combo czyli rasengan robi w przecuwnym kierunku (czyli w twoim), to multi zaczyna strasznie mnie irytowac. Co to za zabawa kiedy zeby wygrac trzeba grac dwoma/trzema najsilniejszymi postaciami zamiast grac tymi wijownikami ktorymi lubi sie grac.

Osobiscie staram sie grac Kakuzu i jak narazie nie bardzo mi to idzie , na 37 wygranych walk mam jakies 45 przegranych.

Edytowane przez Freeze182
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...